Anasayfa / İhtiyaç Kredisi / 1 Saat İçinde Acil Para Bulma Teknikleri (2022)
1 Saat İçinde Acil Para Bulma Teknikleri
1 Saat İçinde Acil Para Bulma Teknikleri

1 Saat İçinde Acil Para Bulma Teknikleri (2022)

Acil nakde ihtiyacınız var ve dara mı düştünüz? Çok sıkıştıysanız ve nakde ihtiyacınız var ise sizlere 1 saatte nasıl para bulacağınız hususunda sizler için araştırma yaptık. Nakit para verilir, borç para veriyorum gibi dolandırıcılar itibar etmenize gerek yok! 1 saat içinde para bulmak istiyorsanız yazımızı dikkatli bir şekilde incelemenizi öneririz.

Dar Zamanda Para Bulma Yöntemleri

Borç batağına düşen insanların çoğu genel anlamda sicili bozuk olan insanlardır. Bu konumdaki insanlara bankalar da kredi vermeyi kabul etmediğinden daha çok borç batağına düşmektedirler. Bankalar kredi notu düşük ve sicili bozuk insanlara ihtiyaç kredisi bile vermeye yanaşmazlar. Çünkü mevcut paranın geri ödenmesi hususunda bir güven teşkil edememişlerdir. Bu yüzden bankalardan kredi çekmiş isek her şeyi usul ve erkanına uygun bir şekilde yapmalı ve borçları zamanında ödemeliyiz.

Dar Zamanda Para Bulma Yöntemleri
Dar zamanda para bulma yöntemlerini inceleyebilirsiniz.

Kredi siciliniz bozuk ve kredi alamıyorsanız belirli zaman aralıklarında verilen kredi sicil affından yararlanabilirsiniz. 2022 Sicil affı ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Kredi sicil affından yararlanarak sicilinizi temizlemek için borçlarınızın tamamını ödemiş veya bankaların yapılandırmalarına başvuru yaparak tamamını kapattıktan 6 ay sonra siciliniz temizlenecektir. Ancak yine 5 yıl süreli olarak kredi kullanımına izin verilmeyecektir. Bu durum neticesinde bankalardan olumlu bir sonuç alınamaması halinde de dar zamanlar için para bulma yöntemlerinin arayışına girilecektir. Sizler daha fazla dara düşmeyin borç batağından kurtulun diye bir saatte para bulmanın yollarını araştırdık. Aşağıdaki seçenekleri değerlendirerek para kazanabilmeniz mümkün olacaktır. Kara listeye son şans veren bankaları inceleyebilirsiniz.

1- Kuyumcudan Senet İle Altın Alımı

Kısa yoldan 1 saat içinde para bulma yollarından biri kuyumculardan altın alıp satmak olacaktır. Bu işlem için biraz uğraşmanız ve bütün kuyumcuları gezmeniz gerekecektir. Bazı kuyumcular senet ile elden altın satışı yapmaktadır. Öncelikli olarak birlikte çalıştığınız veya daha evvelden alışveriş yaptığınız kuyumcuları ziyaret etmenizi öneririz. Daha önceden alışveriş yaptığınız, tanıdık kuyumcular bu konuda size daha fazla güvenecektir ve altın vermesi daha basit olacaktır.

Kuyumcudan Senet İle Altın Alımı
Kuyumcudan Senet İle Altın Alımı

Kuyumcudan altın aldıktan sonra gerek satın alınan kuyumcudan gerekse başka bir kuyumcudan bozdurarak nakit ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Daha sonra eşit taksit aralıkları ile geri ödeyebilirsiniz. Ya da kredi kartınızın olması halinde nakit çekimlerde uygulanan faiz oranlarından kurtulmak amacı ile kuyumcudan kart ile alışveriş yaparak altını nakde çevirebilirsiniz.

2- Senetle Cep Telefonu Alımı

Anında para kazanmanın bir diğer yolu ise senetle elektronik eşya alıp satmaktır. Bu iş için bazı firmalar öncülük etmekte olup bu tarz aletlerin satışını gerçekleştirmektedir. Örneğin bir mağazaya giderek senet ile cep telefonu alıp başka bir telefoncu dükkanına satabilirsiniz. Bu sayede elinize anlık olarak nakit para geçecektir.

Bir bilgisayar satın alarak da bu işlemi gerçekleştirmenizin mümkün olacağını bilmenizi isteriz. Aynı mağazalardan bir bilgisayar alıp diğer başka yere satarak da nakit ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Bu işlem için de aynı şekilde senet imzalayarak bir bilgisayar almanız gereklidir. Daha sonradan ödeyebileceğiniz tutarlarda eşya seçmenizi tavsiye ederiz. Aksi taktirde bir borç kapatırken yenisini edinebilirsiniz. Senetle satış yapan yerler aşağıdaki gibidir;

Ev-Kur Mağazaları: Herkesçe bilinen bu mağazalar birçok ilde veya ilçede bulunmaktadır ve senet ile elektronik eşya satışını gerçekleştirmektedir. En yakın Ev-Kur mağazalarına giderek senetle cep telefonu ya da bilgisayar satın alabilir ve 36 aya varan vadeler ile geri ödeyebilirsiniz.

MutluEvim: Firmanın asıl adresi İstanbul ilindedir. Ancak internet sitesi üzerinden senetle cep telefonu, bilgisayar ve beyaz eşya gibi ürünleri satışa sunmaktadır. Bu siteden senet karşılığında cep telefonu ya da laptop bilgisayar satın alıp uygun vade seçenekleri ile geri ödeyebilirsiniz. Firmanın ürünlerine ulaşabilirsiniz.

Senetle Cep Telefonu Alımı
Senetle cep telefonu alımı yapabilirsiniz.

ÖzşanalFirma elektronik eşyadan beyaz eşyaya, oyun konsollarına kadar birçok alanda satış işlemi gerçekleştirmektedir. Firmanın asıl merkezi İzmir ilinin Bornova ilçesinde bulunmaktadır. Firmadan 6 ay taksit ile cep telefonu ya da leptop alarak ödeme seçeneğini senetli olarak işaretleyebilirsiniz.

Çetinler:Firma kefil ya da kredi kartı talep etmeden cep telefonu, bilgisayar gibi aletlerin satışını gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik peşinat ödemenize gerek kalmadan direkt olarak senetle satın alabilirsiniz ve 48 aya varan vadeler ile geri ödeyebilirisiniz.

Faktoring Şirketlere Müracaat Edin 

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu aracılığı ile ihtiyaç sahiplerine finansman desteği sağlayan birçok faktoring şirketi bulunmaktadır. Bu firmalar özellikle İstanbul Ankara ve İzmir gibi büyükşehirlerde bulunmakta olup, çek ve senet karşılığındanda ihtiyacı olan vatandaşlara finansman desteği sağlayarak rekabet gücünün artmasını hedeflemektedir. Bu kapsamda faktoring şirketleri için bilmeniz ve araştırmanız gereken komisyon oranları olacaktır. Sizleri arayıp yüzde 50 veya yüzde 100 teklif sunan kişiler olacaktır. Bu kişilere itibar etmemenizi öneririz. Çünkü tefeci olma ihtimalleri oldukça yüksek olacaktır.

Ankara’da bulunan faktoring şirketlerini inceleyebilirsiniz.

Faktoring Şirketlere Müracaat Edin 
Faktoring Şirketlere müracaat edin.

Bu hususta da faktoring şirketleri tamamen araştırıldıktan sonra harekete geçilmelidir. İnternet üzerinden araştırma yaparak daha önce verilen finansman desteklerinden faydalanan kişilere akıl danışabilirsiniz. Bulduğunuz faktoring şirketinin Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kuruluna bağlı olup olmadığına dikkat etmenizi öneririz. Sizin için güven arz etmeyen şirketlerden kesinlikle desteği kabul etmeyiniz. Aksi taktirde fazla miktarlarda geriye borç ödemek durumunda kalabilirsiniz.

BDDK’nın faktoring şirketlerini linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Kredi Kullanımıyla ve Operatör Üzerine Cep Telefonu Alıp Bozdurma

Elektronik eşya satışı gerçekleştiren birçok firma, kişilere anlaşmalı bankalar ile kredi kullandırarak cep telefonu satışı gerçekleştiriyor. Aşağıda bu firmaları ve anlaşmalı oldukları bankaları sizlere vereceğiz. Bankanın kredi kullanımınızı onaylaması halinde cep telefonu satın alabilirsiniz. Bankaya kredi başvurusunda bulunulması halinde kredi sicilinizin temiz ve kredi notunuzun beğendiğiniz cep telefonuna yetecek seviyede olması gereklidir. Aksi taktirde kredili cep telefonu satın alınamaz.

Kredi ile telefon satışı yapan firmalar aşağıdaki gibidir;

Arçelik, Teknosa= ING Bank: Bu firmalar cep telefonu satışında güvenilir iki firmadır. Arçelik ve Teknosa’dan cep telefonu alabilir Teknosa mağazalarında peşin fiyatına 6 taksit vade, Arçelik’de ise 48 aya varan vade seçeneklerini kullanabilirsiniz. Teknosa ING Bank başvurusu için tıklayınız.

Vatan Bilgisayar= Fibabanka: Vatan Bilgisayar üzerinden cep telefonu satın alabilir ve anlaşmalı olan Fibabanka üzerinden kredilendirebilirsiniz. Faizsiz peşin fiyatına 6 ay vade ile geri ödeyebilirsiniz. Başvuru hususunda bilgi almak için tıklayınız. Kredinize onay verilmesi halinde cep telefonunu alabilirsiniz.

MediaMarkt= Denizbank: Cep telefonunuzu MediaMarkt üzerinden alarak Denizbank aracılığı ile kredilendirebilir ve 36 aya varan vadeler ile geri ödeyebilirsiniz.

Kredi kullanımı ile MediaMarkt üzerinden cep telefonu almanın işleyişi hakkında bilgi almak için linke tıklayabilirsiniz.

Yukarıda verilen kredilendirme şekilleri ile cep telefonu alabilir ve daha sonra bu telefonların satışını gerçekleştirerek nakit para elde edebilirsiniz. Kutulu ürünün satışından güzel paralar kazanabilirsiniz. Paranın acil lazım olmadığı durumlarda ise dolarda artış olmasını bekleyerek o zaman daha kârlı fiyata satabilirsiniz.

Bu seçeneklerin dışında faturalı hat üzerine de cep telefonu satın alabilirsiniz. Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone operatörlerinden herhangi birinden faturalı hattınız var ise bunun üzerine telefon alıp satmanız da mümkün olacaktır. Alacağınız telefonun modelini biriken puanlarınız belirleyecektir. Cep telefonlarını 48 aya kadar vadelendirebilir ve mevcut fatura üzerinden ödeyebilirsiniz. Satın aldığınız cep telefonunu satıp anlık nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

1 saatte nakit bulmak istiyorsanız bu yolları deneyebilirsiniz.


Hakkında Esnaf Kefalet

Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifinde uzun yıllar çalıştım ve emekli oldum. Gönüllü olarak tüm esnaf meslektaşlarıma başvuru için yapmaları gerekenleri anlatmaktayım.

48 yorum

 1. Acil 50 bin lazim faiz önemli değil aylık 3 bin öderim

 2. Acil saatler içinde 50.000 TLye ihtiyacım var. Bankadan kredi puanımdan dolayı red alıyorum. Yasal olmayan yollara bile başvurmaya çalıştım ama teminat istiyor o yüzden anca senet imzalayabilirim yardımcı olacak lütfen ulaşabilir mi ?

 3. a email atarsanız yardımcı olurum.

 4. senetle kredi verilir.

  Garanti olarak 1 saat içinde 50 bin tl. faizsiz senetle kredi verilir.

 5. acil 3000 tl lazim yardimci olursaniz sevinirim

  • Slm aleykum acil 7500tlye ihtiyacim war senetle alabileceqim kisi varsa uygun geri odeme kosuluyla odeyebilirim mailadresimi paylasir telden gorusebiliriz cok acil allah rizasi icin donus yapin

 6. Sigortalı sigortasız emekli farketmez kredi imkanı sağlıyoruz bankadan sorunun varsa cozulmuyorsa esankredisi cektiriuoruz onun yerine istambulda oturan kişiler msj atabilir on ödeme asla talep edilmez halkımızla yapıyoruz çok şükür whatsap tan msj atın biz size dönüş yapalim

 7. 15000lira ihtiyacim var aylik 1000lira odeyebilirim.yardimci olursaniz.

 8. slm bn mehmet bnim 250.000liraya ihtiyacım var ev alacagım alacagım evin porcu bitene kadar ipodek üzerizde kalır porc bittigi zaman ipodek kalkar…..size zahmet bana yardimcı olabilirmisiniz…

 9. 250000e kadarki ihtiyaclariniz için iletişime geçiniz. kredi

 10. acil 10bin lira lazım senet sorun degil hipotek edecek bişeyim yok

 11. İyi geceler acil paraya ihtiyacım var 2 haftaya çocuğum olucak zor günler geçiriyorum 10 bin liraya ihtiyacım var geri dönüş sağlar mısınız allah rızası için

 12. 15 bin TL ihtiyacım var aylık iki bin ödeyebilir ama ipotek verebilecek bişey yok

 13. sadece iki binliraya ihtiyacim var lutfen geri donermisinz

 14. senetle nakıt ımakanı sağladılar herkeze tavsıye ederım 053

 15. 15000 tl istiyorum izmir deyim yardımcı olacak varsa allah razı olsun..taksitli geri dönüş yapılır..

 16. Senetle Kredi

  500 bin liraya kadar senetle kredi veririz. Ancak ev ipoteki isteriz. Selamlar.

 17. misafir797979

  acil 25000 tl lazım

 18. Acil 10.000 tl ihtiyacım var

Average
5 Based On 18

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.