İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası Senetle Kredi İmkanı (Güncel)

İstanbul, Bağcılar, Zeytinburnu, Esenyurt Borç Para Verenler
İstanbul, Bağcılar, Zeytinburnu, Esenyurt Borç Para Verenler
 • Nakdi açıdan zorluk yaşayan vatandaşlarımızın çözüm arayışına girmiş olduklarında yapmış oldukları en mantıklı hareket bankalara başvuru yaparak kredi talebinde bulunmak olacaktır. Fakat bankalar kredi notu düşük olan veya kara listeye girmiş olan vatandaşlarımızın başvuruda bulunmuş olduğu kredi talepleri olumsuz olarak sonuçlanacaktır. Başvuruları olumsuz sonuçlanan bu kişiler İstanbul, Bağcılar, Zeytinburnu, Esenyurt, gibi büyük bir şehirde oturuyor ise oldukça şanslı olacaktır. Çünkü banka olumsuz yanıt verse dahi borç para bulma olanağı oldukça yüksek olacaktır.

  Paraya Sıkışanlar İçin Değişik Bir Yöntem

  Maddi açıdan sıkıntı yaşayan vatandaşlarımız borç para arayışı içerisine girmiş olduklarında ilk tercih edecekleri seçenek bankalar olacaktır. Bankalardan olumsuz yanıt gelmiş olduğunda ise senet ile nakit para veren yerlere başvuru yapmaları mantıklı gözükecektir. Bu seçenek de olumsuz olarak karşımıza çıkarsa eğer, son zamanlarda tercih edilen ve çok mantıklı olan bir diğer hareketiniz ise teknoloji mağazalarına giderek senet karşılığında cep telefonu veya benzeri bir eşyayı satın alıp ikinci el veya sıfır olarak satışa sunmanız olacaktır. Bu sayede ihtiyaç duymuş olduğunuz nakde kısa bir süre içinde sahip olabileceksiniz. Bu duruma örnek vermek gerekirse eğer;

  Son model bir cep telefonu olan Iphone aldığınızı var sayarsak eğer ve bu telefona 14.999 Türk Lirası civarında bir ücret verdiklerini düşünmüş olduğumuzda 3 adet cep telefonunu senet karşılığında almış olduğumuzda toplamda 45.000 Türk Liralık bir senede imza atmış olacaksınız. Bu işlem karşılığında almış olduğunuz telefonları 30 lira arasında satmış olduğunuzu düşünürsek acil ihtiyaç duymuş olduğunuz nakit paraya sahip olduğunuz gibi 24 aylık bir ödeme seçeneği ile de borcunuzu geri ödeyebileceksiniz.

  senet ile alışveriş

  Nakde sıkışılan anlarda senet ile cep telefonu alıp satabilirsiniz.

  Esenyurt’ta Borç Veren Kişiler Kimler?

  İstanbul gibi büyük bir şehirde ikamet eden vatandaşlarımızın oturmuş olduğu semtlerde, bankalar dışında borç para verebilecek olan yerlere ulaşması çok kolay olacaktır. Burada önemli olan konu ise tefecilere dikkat etmeniz gerektiği olacaktır. Esenyurt, Zeytinburnu, Bağcılar gibi semtlerde oturan vatandaşlarımız ise bu konuda biraz daha şanslı olacaklardır. Maddi açıdan sıkıntı yaşayan, zor durumda olan vatandaşlarımızın bir çoğu kara listeye girmiş oldukları için banka kredilerinden yararlanamıyorlar. Bu durumda da çareyi borç para verebilecek ve yasal olan şirketlerden veya şahıslardan yardım almakta buluyorlar. Bu şirketlere ulaşmak için ise İnternet üzerinden arama yapmaktadırlar. Fakat hiç kimse sanal ortamda borç para veriyorum veya senet karşılığında kredi verilir diye ismini vermez.

  Ayrıca bu durumu kanun açısından değerlendirmeye almış olduğumuzda ismini borç para veriyorum diye internette veren kişiler yasal olarak kesinlikle suç işlemiş olacaklardır. Sebebine bakmış olduğumuz da ise hepsinin birer tefeci olduğunu ve imza karşılığında yüksek faiz oranları ile nakit ihtiyacınızı karşılamış olduklarını göreceksiniz. Bu kişilerden borç para almanız ve bu kişilerin borç para vermiş olması dolandırıcılık açısından büyük suç olarak karşımıza çıkmaktadır. Size tavsiyemiz bu kişilere hiç bir şekilde bulaşmamanız olacaktır. Çok zor durumda iseniz ve acil nakde ihtiyacınız var ise borç para bulacağınız diğer alternatif yolları değerlendirebilirsiniz.

  İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası Senetle Kredi İmkanı

  Bankaların sunmuş olduğu cazip kredi imkanlarından yararlanamayan vatandaşlarımızın en büyük sorunları kredi notlarının düşük olması ve aynı zamanda da bankaların kara listesine girmiş olması ile alakalı olmaktadır. Kredi çekemeyecek olan vatandaşlarımızın nakit ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri başka yollarda bulunmaktadır. Alternatif kredi çekme yöntemleri sayesinde ise maddi açıdan yaşamış olduğunuz sıkıntılarınızdan bir nebze de olsa kurtulmanıza yardımcı olacaktır.

  Anadolu ve Avrupa Yakasında Kredi İmkanları

  Hayat şartlarının giderek zorlaşması ve insanların maddi açıdan büyük sıkıntılar yaşamış olması sebebi ile çok sayıda vatandaşımızın özellikle de İstanbul gibi büyük şehirlerde yaşayan ve zorunlu ihtiyaçlarımızın bile oldukça pahalı olması sebebi ile belimizin bükülmesi karşılığında çıkış yolu ararken çareyi bankalardan kredi çekmek olarak görmekteyiz. Tüm bu sıkıntıların içinde bir de bankaların kredi imkanlarından yararlanamıyorsak eğer boğazımız düğüm düğüm olabilir. Fakat hemen olumsuzluğa kapılmamamız gerekmektedir. Banka dışında borç para bulabileceğimiz ön ödemesiz kredi veren yerleri ve diğer yolları aramalıyız. Yukarıda ki paragraflarda da bahsetmiş olduğumuz gibi büyük şehirlerde oturan vatandaşlarımız bu konuda alternatifleri oldukça fazla olacaktır.

  İstanbul’da Borç Para Veren Tefeciler, Kuyumcular

  İstanbul’da Elden Taksitle Borç Para Bulma Yöntemi

  Bankalardan kredi çekmek istemeyen veya bankaların kara listesine girmiş olan vatandaşlarımızın, kredi notu düşük olan, kredi limiti dolmuş olan, 18 yaşından küçük olan, hiç bir geliri olmayan ve borcunu ödeyemeyip icra takibine düşmüş olan vatandaşlarımızın kredi çekememesi durumunda elden taksitle borç para araması tartışılamaz bir yöntem olacaktır. Özellikle de İstanbul gibi büyük şehirlerde yaşayan vatandaşlarımızın elden taksitle borç para bulma yöntemleri çok daha kolay olacaktır.

  • Senet karşılığında elden taksit veren şirketler
  • Faktöring firmalar
  • İkrazatcılar
  • Vakıflar
  • Galericiler
  • Kuyumcular
  • Tefeciler

  İsmini vermiş olduğumuz bu firmalar İstanbul’da elden taksitle borç para veren yerler olarak bilinmektedir. Tabi ki elden taksit imkanı sağlayan bu firmaların açık adreslerini vermek mümkün olmayacaktır. Burada senet karşılığında taksit imkanı sağlayan firmalar dan borç para alırken dikkat etmeniz gereken konu Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu tarafından onaylı olup yasal bir şekilde nakit ihtiyacınızı karşılayıp karşılamadıkları oldukça önemli olacaktır.

  İstanbul’da Borç Para Veren Vakıflar

  Bankalar dışında borç para bulabileceğiniz bir diğer seçenek vakıflar olacaktır. Düşünmüş olduğumuz zaman vakıflardan borç para almak imkansız gibi görünmüş olsa da aslında bazı vakıflara üye olmuş olduğunuz durumda borç para bulmanız çok daha kolay ve mantıklı olacaktır. İstanbul’da Borç Para Veren Vakıflara örnek olarak Polis Bakım Ve Yardım Sandığı yani (POLSAN) gösterebiliriz. Vakıf üyesi olmuş olduğunuzda ihtiyaç duymuş olduğunuz nakde sahip olabilirsiniz. Polis Bakım ve Yardım Sandığı borç para hizmetleri hakkında bilgi almak için tıklayınız.

  İstanbul’da Borç Para Veren Tefeciler, Kuyumcular

  İstanbul’da oturan vatandaşlarımız için bankalar dışında elden borç para veren diğer şahıslar ise tefeciler veya Kuyumculardır. Son günlerde senet karşılığında borç para veren kuyumcuların sayısındaki artış gözlerden kaçmayacak kadar fazla olmuştur. Bunun sebebine bakıldığı zaman ise kredi kartı ile alınan altın alışverişinin durmasının ardından elden senet karşılığında altın satışının yapılması dikkatlerimizi çekmektedir. Bunun yanı sıra yasal olmayan yollardan elden taksitle kredi imkanı tanıyan çok sayıda tefeci bulunmaktadır. Hepimizin de bildiği gibi tefecilerden alınan borçlar karşılığında çok yüklü miktarda faiz ödemesi yapmak zorunda kalırsınız. Yani anaparanızı ödemeniz neredeyse imkansız hale gelebilir. Bu sebeple tefecilerden ve yasal olmayan yollarla borç para vermeye çalışan dolandırıcılardan mümkün olduğunca uzak kalmalısınız. Aksi taktirde hem suç işlemiş olursunuz. Hem de suç işleyenlere göz yumarak onları daha da teşvik etmiş olursunuz. Eğer bankalardan kredi almanız mümkün değil ise borç para bulabileceğiniz diğer seçenekleri değerlendirmelisiniz.

  NOT: Senet karşılığında veya elden borç para vermek ve borç para almak yasal suçlar arasında yer almaktadır. Bu sebeple mümkün olduğunca bu tarz borç para veren şahıslardan uzak durmalısınız. Nakit ihtiyacınızı karşılayabilmek için özel finans kurumları ve bankalara başvuru yapmanızı öneririz.

  Sende Yaz

  Yorum

  • Merhaba. 20bin tl ihtiyacim var. Makine muhendisiyim. Aylik gelirim 7500. Donus yaparsaniz sevinirim.