Anasayfa / Araç Kredisi / Peşinatsız Ticari Araç Satan Galeriler (Güncel)
Peşinatsız Ticari Araç Satan Galeriler
Peşinatsız Ticari Araç Satan Galeriler

Peşinatsız Ticari Araç Satan Galeriler (Güncel)

Binek veya ticari araba ihtiyacı olan milyonlarca insan vardır. Fakat önden yapılan peşinat için sermaye yetersizliğinden dolayı bu isteklerine kavuşamamaktadırlar. Artık bu isteklerini senet aracılığı ile gerçekleştirebileceklerdir. Hiç peşinatsız araç almak istiyorsanız firma ile aranızda bir senet imzalamanız gerekecektir. Senet dışında aracın tamamına kredi veren galeriler de bulunmaktadır. İzmir, Bursa gibi büyük illerde peşinatsız taksit ile araba veren galeriler mevcuttur. 2021 yılına ait peşinatsız senet ile araba veren firmaları ve araç kampanyalarını sizler için araştırdık.

Peşinatsız Senetle Ticari Araç

Bankalardan araç-taşıt kredisi çekmenin zorlaşmasından ve yükselen faiz oranları ile geri ödemede yaşanan sıkıntılardan dolayı araç sahibi olmak isteyen vatandaşlar firmaların senet ile satışlarına başvuru yapma yoluna yönelmişlerdir. Fakat senet ile araba almanın güven işi olduğunu bilmenizi isteriz. Tanımadığınız ve güvenmediğiniz yerlerden senet karşılığında hiçbir şey satın almayınız. Verilen senetteki bilgileri okumadan bu işe girişirseniz karşılığında bilmediğiniz ve ummadığınız sıkıntılar ile karşılaşabilirsiniz. Esnaf Kefalet Kooperatifinin ticari araç kredilerini inceleyebilirsiniz.

Senetle araba almak için güvenilir ve tanıdık bir galericiye giderek bir ticari araç beğenmeniz olacaktır. Daha sonra galeri sahibine ödeyeceğiniz peşinat hakkında bilgi vermeniz gerekmektedir. Galericinin size sunduğu peşinat ile bankanın sunduğu peşinat oranlarını karşılaştırdıktan sonra karar vermelisiniz. Hiç peşinat ödemeden de galeriden araç alımını gerçekleştirebilirsiniz. Galeri sahibi sizin adınıza bankadan kredi çeker ve bankaya ödeyeceğiniz tutarı galericiye ödemek durumunda kalırsınız. Bu yüzden de hem bankanın faizini ödemiş olursunuz hem de satıcının kendisi için aldığı %2lik komisyonu ödemek durumunda kalırsınız. Galeri sahiplerinin bu işi yapmasındaki en belirgin özellik de budur. İki taraflı kâr elde etmektedirler. Senetleri imzalarken bütün koşulları okumadan imzalarsanız, imzayı attığınız an da borcun altına girmiş olursunuz. Bu yüzden ne kadar ödeyeceğinizi ve şartları tamamen bilerek dikkatli hareket etmeye çalışın.

TAVSİYE:  Faizsiz Araba Kredisi Veren 5 Banka ve Şartları (Güncel)
Peşinatsız Senetle Ticari Araç
Peşinatsız Senetle Ticari Araç

Araç Fiyatına Kredi Veren Galeriler

Bu galeriler genelde Ankara, İzmir, İstanbul gibi büyük şehirlerde bulunmaktadır. Bu galericiler finansman kuruluşları ile anlaşma içerisindedir. Aracın maliyeti çok yüksek değilse galeriler şahsa aracın tamamına kadar kredi imkanı sağlamaktadır. Ancak aracın değeri yüksek ise araç fiyatının tamamına kredi çıkartılamayabilir. Bu firmaları tercih eden şahısların bankalar ile uğraşmasına gerek kalmadan kolay yollardan araç alımları sağlanabilir.

Peşinatsız Taksitle Araç

Elinizde araba almaya yetecek kadar peşin paranız yok ise bankaların verdiği taşıt kredilerine başvuruda bulunuruz. Günümüz koşullarında bankalardan da kredi almak sandığımız kadar kolay değildir. Bankalar her türlü kredide başvuru yapan kişiye başvuru sonrasında bir tahkikat süreci başlatırlar. Bu süreçte kişinin kredi sicil geçmişi, kredi notu gibi hususlar dikkatle incelenir. Kişinin kredi notu yeterli değil ise ve kredi sicili kötü ise banka tarafından kredi alamayabilir. Diyelim ki kişinin hiçbir engeli yok ve banka kredi veriyor. Banka temin edilecek aracın proforma fatura bedelinin yüzde 70 veya yüzde 75’i kadar kredi sağlamaktadır. Geri kalan kısımda yine bir peşinat bulmak zorunda kalabilirsiniz. Bunlar ile vakit harcamamak için vadeli, taksitli araç satan galerilere başvuru yapabilirsiniz. Bu imkan yalnızca ikinci el araçlarda sağlanabilmektedir. Bu araçlar peşinat ödemeden 24 ay, 36 ay veya 48 ay vade seçenekleri ile kredilendirilebilmektedir. Siz de ikinci el araç almak istiyorsanız ve önden ödeyebileceğiniz bir peşinatınız yok kredilendirme yöntemi ile araç sahibi olabilirsiniz. Faizsiz araba kredisi veren bankaları linke tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Nazlı Otomotiv Taksitle Araç Satışı

Bu firma bütün araçlarında taksitle alışverişi kabul etmektedir. Firmanın satışa sunduğu araçları görmek için linke tıklayınız. Firmanın taksitli alışverişler için talep ettiği özellikler aşağıdaki gibidir;

  • Taksit seçeneklerinden maksimum 24 aya kadar vade yapılabilmektedir.
  • Yalnızca İstanbul ilinde ikamet eden şahıslara taksit yapılabilmektedir.
  • Taksitli satışlarda satışı yapılan aracın maksimum yüzde 50‘si peşin olarak alınmaktadır.
  • Aracı alacak kişinin kredi risk profiline göre aylık olarak vade farkı uygulanacaktır.
  • Araç satışının gerçekleşmesi için bir adet kefil istenmektedir.
  • Ödemelerin taksit ile olacağı satışlarda araca ait ruhsat devri alıcıya yapılıyor ama aracın borcu bitene kadar firma tarafından rehin konulmaktadır.
TAVSİYE:  2021 Otoban Hız Limitleri Hesaplaması
Nazlı Otomotiv
Nazlı Otomotiv senetle ticari araç satışı gerçekleştiriyor.

Wowwo Taksitle Araç Satışı

Taksitle araç satışı gerçekleştiren firmaların bir tanesi de Wowwo‘dur. İstanbul ilinin Topkapı, Kartal ve Bağcılar semtlerinde, Ankara Otonomi’de, İzmir, Antalya ve Bursa illerinde showroomları bulunan bu firma Samsun, Gaziantep ve Adapazarında da hizmet vermek adına çalışmalar yapıyor. Araç satışlarının dışında bir de emlak ve sigorta işleriniz için de hizmet veriyor. Firma 8 yaş üstü araçlar için sezon indiriminde bulunmaktadır. Araç alımının gerçekleşmesi için önden aracın yüzde 35’lik kısmı için peşinat alınmaktadır. Araçlar için istenen peşinatlar aracın asıl fiyatına ve modeline göre değişiklik göstermektedir.

Wowwo Taksitle Araç Satışı
Wowwo Taksitle Araç Satışı yapıyor.

Firma taksitle araç satışının dışında senetle alışverişe de onay vermektedir. Senetle yapılan alışverişlerinizde 24, 36 ve 48 aya varan vadeler yapılabilmektedir. Üstelik senetli alışverişlerde herhangi bir teminat veya kefil talep edilmemektedir. Firma standart binek araçlarda olduğu gibi ticari araçlarda da uygun fiyatlar vermektedir. Aracın asıl fiyatına ve modeline göre peşinatlarda değişiklik olacaktır.

İstoç Ticari Araç

İstoç aradığınız her şeyi bir arada bulabileceğiniz, Bağcılarda kurulmuş Süleymaniye, Mercan, Kantarcılar, Tahtakale, Cağaloğlu ve Beyazıtta bulunan birçok meslek grubundaki esnafların bir araya gelerek oluşturduğu bir ticaret sitesidir. 2013 yılından beri hizmet veren bu firma bünyesinde; hediyelik eşya, masa, sandalye, eğitim araçları, mutfak eşyaları, bilgisayar malzemeleri gibi daha bir çok ürünün satışını gerçekleştirmektedir. Aynı zamanda emlak sektöründe de hizmet sunmaktadır. Bütün bu verdiği hizmetlerin dışında araç satışının da gerçekleştirilmesine öncü olmuştur. İskoç resmi internet sitesine giriş yaparak kefilsiz veya peşinatsız senetli otomobil alışverişi gerçekleştirebilirsiniz. Peşinatsız senetle alışverişe elverişli olan bütün firmalar İstoç’un internet sitesinde yer almaktadır. Senet ile araç alımlarında 36 aya varan vade imkanları sunulmaktadır.

 Sürmene Otomotiv, Sarıkaya Otomotiv, Polat Otomotiv İstoç ticari araç listesi gibi birçok galerinin ilanlarına bu siteden ulaşabilirsiniz. ne linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

TAVSİYE:  Peşinatsız Otomobil Kampanyaları Sıfır Faiz Avantajı (Özel Fiyatlar)
İstoç Ticari Araç
İstoç ticari araç satışı gerçekleştiriyor.

Sahibinden.com Ticari Araç

Sahibinden.com konut, taşıt, arsa, küçük eşyalar, ofis ve ev eşyaları, teknolojik aletler gibi birçok hususta satış gerçekleştiren büyük bir ticari internet sitesidir. Aradığınız birçok şeyin ilanını bu siteden bulabilirsiniz. İsteğinize ve bütçenize göre ikinci el veya sıfır ürün alımı gerçekleştirebilir, araç alımlarında senetle veya vadeli alışverişler yapabilirsiniz. Senetle yapılan alışverişlerde araç tutarının %50‘si peşin alınmaktadır. Geri kalan yüzde 50’lik kısım için 36 aya varan vadeler yapılmaktadır.

Sayfada bulunan bütün ticari araç ilanlarına ulaşmak için linke tıklayabilirsiniz.

Peşinatsız senetle ve taksit ile alışverişe elverişli olan firmalar ve galeriler bu şekildedir. Sizin de ticari araca ihtiyacınız var ise bu sitelere ve galerilere müracaat bulunabilirsiniz.


Hakkında Finansal Uzmanı (T)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir