Anasayfa / Araç Kredisi / Senetle Araba Satan Galeriler 2021 (Doblo Kango Anında Teslim)
Senetle Araba Satan Galeriler
Senetle Araba Satan Galeriler

Senetle Araba Satan Galeriler 2021 (Doblo Kango Anında Teslim)

Kredi notu düşük olup bankaların taşıt kredilerinden yararlanmayanlar 2021 yılında araba sahibi olma hayallerini ertelemek zorunda değil. Firmalar bu gibi durumlarda araba sahibi olmak isteyenlere özel senetle araba sahibi yapıyor. Araba almak isteyip bankalara kredi başvurusunda bulunan fakat kredi sonucu olumsuz olan kişiler de artık araba sahibi olabilecekler. Bu gibi kişilere ya da kredi çekmek istemeyenlere kolaylık olarak senetle araba satan galeriler bulunmaktadır. Özellikle büyük şehirlerde daha çok yaygın olan ve tercih edilen senetle araba alıp satmak hemen hemen her yerde mevcuttur.

Peşinatsız taksitle araba almak ve galerilerden  2.el araç almanız artık mümkün. Senetle araç nasıl alınır? senetle araç almak bankaya göre avantajı ne gibi birçok soruların cevapları yazımızda.

Galeriden Senetle Araba Almak Neden Tercih Edilir?

Nakit paranız olmadan da peşinat vermeden araba sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde çalışan bir çok galeri bulunmaktadır. Bu tür galerileri araştırarak ya da galericilerle yüz yüze konuşarak öğrenebilirsiniz. Tabi peşinatsız senetle araba almanın da işletmelerin belirlediği bazı şartları olabilir. Fakat bu şekilde almış olduğunuz arabalarda bozuk ya da arıza çıkarsa senetleri alma hakkınız vardır. Yani bir nevi senet arabanın garantisi gibi olmaktadır. Tabi galericiler bu durumdan hiç memnun olmasa da müşteriler için çok büyük bir avantaj ve olumlu bir gelişmedir.  Senetle araba almak isteyenler galeriye gitmeden önce bankaların taşıt kredileri başvuru yaparak olumsuz cevap aldıkları takdirde senetle araç almanın yollarını aramalıdır. Bankalara başvuru yaptıktan sonra hiçbir şekilde aile bireylerine dahi kredi çıkmıyorsa son çare olarak senetle araba almak düşünülmelidir.

2021 yılında otomobil sahibi olmak isteyen ama bankalardan kredi alamayan KBB notu düşük olanlara Kredi Çekme Taktikleri veriyoruz.

Peşinatsız senetle araba

Peşinatsız senetle araba alabilirsiniz.

Senetle Otomobil Satan Firmalar

Uzun zamandır senetle araç satışı yapan galeriler mevcuttur. Genel olarak bir çok galeri senetle araç satışı yapmaktadır. Ancak senetle araba alacaksanız piyasa fiyatından biraz daha fazla para ödemeniz gerekir. Bu galeri senetle satış yaparken faiz oranlarını yüksek tutmaktadır ve peşinat ödemesi talep etmektedir. Zaten bu şekilde satış yapan galerilerinde en büyük kazançları piyasa fiyatından yüksek rakamlar da araç satışı yapmaktır. Bu şekil de kar elde ederler. Bu olumsuzluğu düşünerek senetle araba almaktan vazgeçmeden önce sizin için yapılan avantajları değerlendirmenizde de fayda olacaktır.

TAVSİYE:  2021 Otoban Hız Limitleri Hesaplaması

Size vadeli araba satan galeriler sizin için uzun taksitler yapmaktadırlar. Elden taksitinizi 48 aya kadar yapabilirsiniz.

Vadeli Senetle Araç Satan Sahibinden

Sahibinden isimli sitede senetle araba satan galerileri görüntülemek için tıklayınız.

Senetle kamyon tır satanlar sahibinden elden taksit yapıyor.

Senetle Araba İstanbul

İstanbul’da senetle araç satışı Wowwo üzerinden yapılabilir. Sadece İstanbul ilinde 5 showroomu bulunan firma İstanbul Topkapı, Kartal, Bağcılar, Üsküdar ve Otoport showroomlarında her model aracın satışı senet karşılığında yapılabilmektedir. Wowwo senetle ikinci el araç satışını tercih etmeniz için bir çok neden mevcuttur. Wowwo üzerinden senetle araç alımınız banka kredi skoruna bakılmadan onaylanır. Hızlı onay, pazarlık gücü, geri ödeme avantajı, satışlarda kolaylık, borç kapatma, araç değişimi, kasko bedeli taksitlendirme imkanı, nakit satış, takas satışı, takas üzeri nakit satış, taksit silme ve müşteri memnuniyeti bunlardan birkaçı olarak sayılabilir. 1 Yıl garanti, % 30 peşinat 36 ay vade, kefilsiz kredisiz imkanlardan yararlanmak için Wowwo.com u ziyaret edebilirsiniz.

Bunun yanında senetle araç satışı yapan firmalar ise;

2.950 TL. peşinat ile senetli araç satış imkanı sunan bir değer firmada Find a car firmasıdır. Find a car 6 ila 48 ay vadeler ile ister senet ister kredi imkanı ile araç satışı yapılıyor. 36 ay vadeler ile kefilsiz senetle satış yapan firma 42.950 TL. peşinat 36 ay * 4.979 TL. senet ile ve 49.950 TL. peşinat ile düşük faiz oranlarıyla kredi imkanı sunuyor.

Balamanlar otomotiv 24 ay vadeli 25 bin liraya 6 ay geri ödemesiz, yüzde 30 peşin kalanı 48 ay taksitli ya da elden senetli isteyenlere % 50 nakit ödemeli kalanı 24 ay taksitli araç satışı yapıyor. Ayrıca kredi kartına 12 ay taksit sunan Balamanlar otomotivden bu şartlar ile satılan aracın ilanına buradan ulaşabilirsiniz.

Senetle araba dilediğiniz araca kefilsiz kredisiz 36 aya vadeler ile % 30, %50 peşinat ile senetle araç satışı yapan bir diğer firmadır. Bu firmadan  100.000 TL Fiyatı olan araç için 30.000 TL 200 binlik araç için 60 bin TL peşinat vermek gereklidir.

Senetle Araba Satan Firmalar 2021

Peşinatsız Senetle Otobüs Satan Yerler

Senetle otomobil satışı yapıldığı gibi otobüs, kamyon ve motor satışları da yapılmaktadır. Yani bütün araçlar senetle satılabilmektedir. İnternet sitelerinde de bu şekilde satış yapan yerlere ve kişilere sık sık rastlayabilirsiniz. Sahibinden senetle araba satış ilanları da internette  çok olmaktadır. Kişiler karşılıklı güven içerisinde birbirleriyle alış veriş yaparlar. Senetle araç alırken kişi hakkında ve araç hakkında iyi bir araştırma yaptıktan sonra karar vermeniz çok daha iyi olacaktır.

TAVSİYE:  2021 Yılı Otoban Hız Limitleri Süre Hesaplaması
Senetle Otobüs Satan Yerler
Senetle Otobüs Satan Yerler

Peşinatsız Senetle Araba Satan Firmalar

Parası olmayan ya da araba almak için kredi başvurusunda bulunup kredisi çıkmayan kişiler için bazı sıfır araba satan firmalar senet ile araba satışı yapmaktadır. Sadece sıfır araba değil senetle ikinci el araba satışı yapan firmalar ve galeriler de vardır. İkinci el araba satışı yapan firmalar 48 ay taksitle senetle araba satışı yapmaktadır. Vadeli bir şekilde otomobil satışı yapan bu yerler, aynı şekilde 48 ay vade ile araba satışı yapan galeriler gibi senet imzalatmaktadırlar. İstanbul ve Türkiye genelinde senetle araba satışı yapan firmalar her geçen gün daha da artmaktadır. Şu anda genel olarak İstanbul Anadolu yakasında Zeytinburnu, Ümraniye, Bağcılar, Avcılar, Pendik  gibi yerlerdeki galericiler senetle araba satışı yapmaktadır. Avrupa yakasında ise İstanbul Büyükçekmece de galericiler satış yapmaktadır. Diğer ilçelerde de senetle satış yapan galeriler bulunmaktadır.

Senetle Araba Satan Firmalar
Senetle Araba Satan Firmalar

Elden Senetle Nakit Veren Yerler arasında güvenilir firmaları seçmeniz tavsiye olunmaktadır.

İzmir ilinde Senetle Araba Satan Galeriler

Sıfır Peşinatla Taksitle Araba Satan Yerler

Bir çok insanın hayalidir güzel bir araba sahibi olabilmek. Fakat insanların çoğu maddi yetersizlikten dolayı istediği arabayı alamamaktadır. Bunun için bir miktar toplu birikmiş para olması gerekir. Son zamanlarda bu gibi şeylerin önüne geçebilmek için ve iyi satış yapabilmek için bazı galeriler kendilerince kampanyalar yapıp, alıcılar için kolaylık sağlamışlardır. Araç almak isteyip de aynı zamanda aylık ödemesi düşük ve faizsiz olmasını isteyenler için çok avantajlı kampanyalar yapan firmalar ve galeriler vardır. Ayrıca bunlar haricinde bazı esnaflar da peşinatsız 2. El araba satışı yapmaktadır. Aynı zamanda senetli satışta yapılmaktadır. Peşinatsız bir şekilde araç almaya karar verdikten sonra yapmanız gereken öncelikle bu şekilde satış yapan galeri ve işletmeleri bulmanız. İşletme hakkında bilgi sahibi olmanız güvenilir bir yer olup olmadığını araştırmanız baştan alınması gereken tedbir olabilir. Araç alırken km’sinin orijinal olup olmadığına ve aracın pert kaydının olmamasına dikkat etmeniz gerekir. Ucuza alıyorum diye baktırmadan alacağınız araç sonrasında satarken zarar etmenizi sağlayabilir. Bu sebeple iyi bir usta edinmeniz gerekir.

TAVSİYE:  Galeriden Alınan Arabanın Garantisi Güncel Mevzuat

Sıfır peşinatla ve 2. El araç satan yerleri bulunduğunuz yere göre araştırabilirsiniz. Senetli ve vadeli araba satan yerleri genel olarak söyleyecek olursak; İzmir, Diyarbakır, Ankara, Adana gibi şehirlerde yaygın olsa da Türkiye genelinde senetle araç satışı yapan bir çok işletme ve galeri vardır. Her yıl firmalar vatandaşlara peşinatsız isterseniz sıfır araç, isterseniz ucuz ikinci el araç kampanyaları yapmaktadır. Ayrıca bu gibi kampanyaları takip etmeniz sizin için faydalı olacaktır.

İkinci el araç satın almak için sahibinden.com sitesine giriş yaparak piyasa hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

İkinci el senetle araç satın almak için MutluEvim sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Peşinatsız 500 TL. Taksitle Araba Satan Şirketler

Araba firmaları sürekli olarak kampanyalar düzenlemektedir. Araba almak istiyorsunuz ama paranız yoksa aynı gün içinde düşük faizle kredi bulabilirsiniz. İkinci el araçlarda peşinatsız 1000 TL. taksitli, sıfır peşinatla araba kampanyaları vardır. Bu tür kampanyalar genel de düşük model arabalar için geçerli olmaktadır. Ama 10 bin TL. peşinatla taksitli sıfır araç almanız da mümkündür.

Bir çok firma 2021 yılında da her yıl olduğu gibi peşinatsız sıfır araç satmaya başladı. Yüksek model araç almak isteyen kişilere Fiat, WV, Renault, Honda, Hyundai, Kıa gibi bir çok araç firması sıfır araçlar için kampanyalar yapmaktadır.

Peşinatsız 500 TL Taksitle Araba Satan Şirketler
Peşinatsız 500 TL. Taksitle Araba Satan Şirketler

2021 yılında sıfır araç fiyatlarının yükselmesi durumunda 2.El araç fiyatlarının da yükselmesi bekleniyor. Nakit para ile araç alamayan vatandaşlar senetle araba satışı yapan galerileri tercih etmek zorunda kalırlar. Durum böyle olunca da galeriler fazla satış yaparlar. Sıfır araç fiyatlarının yüksek olmasından dolayı insanlar 2.El araçlara yönelmektedirler. Az peşinatla ya da peşinatsız taksitle 2.El araba almak isteyenler galeri ya da sahibinden vadeli araçları tercih etmektedirler.

İstanbul’da Senetle Otomobil Satan Galeriler ve Kuruluşlar içerisinde en uygun fiyat veren galeriyi tercih edebilirsiniz.

Peşinatsız Senetle 30 Bin TL’ye Sıfır Araç

Bazı yabancı firmalar başta Hindistan ve Çinli firmalar olmak üzere piyasadan çok daha ucuza araç satmaya hazırlanıyorlar. Daha önceki yıllarda da 30 bin TL. ‘ye sıfır araç satışı yapan Hint firmaları son zamanlarda yaptıkları araçlarla 20 bin TL. hatta 15 bin TL.’ye sıfır araç satmayı hedeflemektedirler. Bu kadar uygun fiyatlara alışkın olmayan insanlar bu araçlarla ilgili nasıl bir yargıları olacak o da merak konusu tabi..

Senetle araç alabileceğiniz yerler bu şekildedir. Peşin bir paranız yoksa ve bankalar kredi vermiyorsa senet ile araç satan galerilere müracaat edebilirsiniz.


Hakkında Esnaf Kefalet

Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifinde uzun yıllar çalıştım ve emekli oldum. Gönüllü olarak tüm esnaf meslektaşlarıma başvuru için yapmaları gerekenleri anlatmaktayım.

17 yorum

 1. 15000 tl peşin 2000tl taksitle 2010 üstü fiat egea ariyorum

 2. Bir araba almak istiyorum nakit paran 5000 TL senetle almak istiyorum nasıl bana yardımcı olabilirsin.

 3. Mesut baştan

  Pesınatsız 15 bin liralık bı arac arıyorum elden senetle taksıtle aylık 750 TL odemelı yardımcı olursanız sevinirim

 4. Peşinatsız araba almak istiyorum,yardımcı olursanız sevinirim.

 5. Alparslan beşer

  Ayda 2000tl taksitle 30000 tl ye kadar araç arıyorum bunu hangi galeriden yapabiliriz yardımcı olabilecek arkadaşlar varmı

 6. Arkadaşlar 2001 veya 2003 reno Kango arıyorum benim elimde 91 doğan l var onu peşinat olarak verip gerisini 8ay vadeli araç arıyorum ilgilenen arkadaşlar tlfnm 054

 7. Ben istanbul sultanbeylide oturuyorum 2bin lira peşinatla 40 bin liralık bir araç lazım senetle dublo veya reno kango lazım yardımcı olursanız sevinirim

 8. Ford connect 2007 model var 110luk sağlam çek karşılığında pesinatsiz verebilirim 6 aya kadar vadeli olur fiyat 35 bin tel

 9. Selam aleykum herkese 30 ve ya 40 bin civara 4×4 arıyorum elimde 60 bin tele çekim var çek garantili arkadaşlar alacağım aracın üşütme 30 veya 20 bin tl alacağım araç almak istiyorum elindeki çek 2019 12 ci ayına kadar günü var inşat ciyim fayans alçı boya işleri yapıyorum iletişim 053

 10. ahmet şadi başara

  peşinatsız 20.000 tl civarı bir araba arıyorum

 11. Merhaba , 2500 TL peşinat , ayda 2.000 TL taksitle 2004 üstü model araç almak istiyorum

 12. Temiz bir araba almak istiyorum. İkinci el

Average
5 Based On 17

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir