Fabrikalardan Ev Hanımlarına Ek İş Veriliyor mu? (En Çok Kazandıran)

Fabrikalardan Ev Hanımlarına Ek İş Veriliyor mu? (En Çok Kazandıran)
Fabrikalardan Ev Hanımlarına Ek İş Veriliyor mu?
 • Evlere iş sloganında ciddi manada artış yaşanıyor. Özellikle sosyal medya sitelerinde bu tarz ilanlara çok sıklıkla rastlıyoruz. Ütopik fiyatlarla evde iş imkanı sunan bir çok şirket, şahıs ya da fabrika var. Öncelikle abartılı fiyatlar sunan ilanlara inanmamanızı tavsiye ediyoruz. Bayanların bu sektöre yönelmesinin pek çok sebebi var. Evli olup çocukları ile ilgilenmek zorunda olan kadınlar ya kendilerine dışarıda aktif olarak çalışmak için uygun işi bulamayan kadınların tercihi eve gönderilen işleri yapmaktan yana oluyor. İş yerleri için ise her bir çalışana sigorta, yol, yemek masrafı ödemek de bir külfet oluyor. Bu sebeple fabrikalar da uygun fiyatlarla evlere iş imkanı sunabiliyorlar. Bu süre zarfında yalnızca sizin ödemenizi gerçekleştirir ve size gönderecekleri ürünlerin kargo masraflarını karşılarlar. İşkur’dan evlere iş imkanlarına ulaşmak için tıklayınız. Bu süreçte nelere dikkat edilmeli, ilanlara inanmak ve itibar etmek doğru mu, ayrıca hangi sektörlerde çalışıp evinizde hangi işleri yapabilirsiniz? Sizler için araştırdık. İşte bu iş imkanlarından bazıları aşağıdaki gibidir:

  Organizasyon Sektörü

  Havaların ısınması ile söz, nişan, düğün sezonu da açılmış oldu. Bu tarz törenlerde artık hediyelik eşyalara ciddi manada bütçe ayrılıyor. Sizde evde para kazanmak istiyor ve ev ekonominize katkıda bulunmak istiyorsanız organizasyon sektörü tam da size göre. Hediyelik eşya, süs, ikramlık, nikah şekeri gibi detaylarla para kazanmanız mümkün. Organizasyon sektörü öylesine gelişti ki artık kampanya broşürlerinde bile bu tip detaylar yer almaktadır. Bu sektörde çalışan bir yakınınız varsa onunla görüşerek bu işe başlayabilirsiniz. Şayet yoksa yine şanssız sayılmazsınız. Bulunduğunuz semtte organizasyon pazarları mutlaka vardır. Onlarla görüşerek talebinizi belirttiğinizde sizlere yardım edeceklerdir. Nikah şekeri, doğum süslemeleri ve hatta kuruyemiş paketlemesi yaparak da para kazanabilirsiniz. Nikah şekeri için günlük 50 adet üretim yapsanız ve size sunulan ücret 1 lira olsa günlük kazancınız da 50 TL olacaktır.

  kına süsleri

  Organizasyon süsleri yaparak para kazanmak mümkün.

  İplik Temizleme

  İplik temizleme ürün üzerindeki çöp denebilecek ipleri temizleyerek müşteriye özenle gönderilmesini sağlamaktan ibarettir. Bundan sonraki süreç ambalajdır. Tekstil işleri ile uğraşanlar bayanların eli bu tarz işlere daha yatkın olduğundan dolayı bayan işçi tercih ederler. Aldığınız bazı ürünlerde sarkan ipleri görebilirsiniz. Bu temiz bir şekilde çalışılmadığını gösterir. İyi markaların da bu tarz hassasiyetleri vardır. Sizde tekstil işleri ile uğraşan kişilere uğrayarak iş taleplerinizi belirtebilirsiniz. Temiz bir çalışma sergilediğinizde bu işten aylık 1000 TL kazanmanız mümkün olacaktır. İplik temizleme işiniz bittikten sonra etiketleme işi de yapabilirsiniz. Fason üretim yapan firmalar için önemli olan verilen işi verilen sürede yapmaktır. Etiket makinasını da kendileri temin ettiğinde size kalan tek şey titizlikle çalışarak gelirinize gelir katmak olacaktır.

  iplik temizleme

  İplik temizleyerek evde para kazanmak mümkündür.

  Kapı Süsü Yapmak

  Bayanlara süslü şeyler her zaman ilgi çekici gelmiştir. Sizde misafirliğe gittiğinizde kapıdaki süslü süslü çalışmalara hayran kalmışsınızdır. Genel olarak bu süsler yuvarlak olduğu gibi farklı geometrik şekillerde de olabilir. Sizden istenen bir tasarım olabilir ya da siz tasarlayabilirsiniz. Doğumlarda, doğum günlerinde bu süsler oldukça sık kullanılmaktadır. Bu şekilde süs satan mağazalarla görüşerek sizde evde iş yaparak gelir elde edebilirsiniz. Kendiniz yaparak internet üzerinden satışını yapabilirsiniz. Ya da bu şekilde iş yapan mağaza ve fabrikalarla anlaşarak bu zevkli işi yapabilirsiniz.

  kapı süsü

  Özel günlerde sıklıkla kullanılan kapı süslerinden yaparak sizde para kazanabilirsiniz.

  Boncuk İşi

  Zaman zaman “evlere boncuk işi verilir.” ilanlarını görmüş olabilirsiniz. Kayıt dışı ve ucuz işçiliğin egemen olduğu tekstil atölyesi işverenleri bayanlara boncuk işi imkanı sunarak maliyetleri azaltıyor. Şu da yadsınamaz bir gerçek ki sade bir kıyafeti 5 TL ye almak varken buna incik boncuk eklendiğinde fiyat 10-15 TL oluyor. Herkes kazansın mantığı ile bu işi yapanların sayısı da arttı. Bu nedenle kadınlarımız tekstil atölyeleri ile görüşüp boncuk işi talep ediyorlar. Hatta yapamayacakları kadar çok iş aldılar ise tanıdıklarına da bu işleri önerebiliyorlar. Ürünler dikildikten sonraki kalan bütün iş kadınların oluyor. İp temizleme, yaka çevirme ve tabi süsleme işleri de bayanlara ait. Boncuk işleme işi ilgilendiğinizde günlük 50 TL gibi bir miktar kazanma şansınız bulunmaktadır. Tabi bu çalışma performansınıza bağlıdır. İşlerinizi erken yetiştirmeniz iş yaptığınız firma ile aranızdaki çalışma disiplinine katkı sağlayacak ve sürekli olarak size iş vermelerini sağlamış olacaksınız.

  boncuk-işi

  Boncuk işi yaparak evde para kazanmak mümkün.

  Kağıt Çanta

  Ünlü markalar genel olarak kağıt çanta kullanmaktadır. Çevreci davranarak naylon kullanımına karşı olan bu firmalar aynı zamanda görüntüleri şık olduğu için kağıt çanta tercihinde bulunmaktadır. Alışveriş merkezlerinde sıklıkla rastlanılan bu durum bir nevi marka için reklam değeri taşımaktadır. Matbaalar tasarımı yapılan kağıt çantanın basımını yaparlar. Fakat bu çantaların katlanması ve sağlamlık kazanması için içine parça konulması gerekmektedir. Vakit sebebi ile matbaalar bu işi yapamamaktadır. Bu nedenle bu işleri yapacak kişilere ihtiyaç duyulmaktadır. Bulunduğunuz semtte bir çok matbaa bulunmaktadır. Bu işi yapmak istiyorsanız onlarla görüşerek kağıt poşet yapımına yardım edebilir hem de gelir elde edebilirsiniz. Bu şekilde bir işle uğraşarak aylık 600 liradan başlayan bir fiyatla kazanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca matbaalarla görüşerek davetiye hazırlama işine de yardım edebilirsiniz.

  kağıt çanta

  Günümüzde kağıt çanta kullanımı oldukça yaygındır.

  Çantaya Zımba Basmak

  Çanta ve ayakkabı her kadının vazgeçilmezidir. Modayı yakinen takip eden kadınlar için bu tutku vazgeçilmez bir hal almaktadır. Son zamanlarda artık taşlı, zımbalı çanta ve ayakkabılar modadır. Özel olarak belki de sınırlı sayıda üretim yapan çanta firmalarının fiyatları da normal firmalara göre oldukça pahalıdır. Fabrika ürün gönderdiği kişilerin iyi işler çıkarmasını beklemektedir. Bu nedenle eğer muntazam çalışan biriyseniz sürekli olarak sizle çalışmak isteyecektir. El ile halledilebilecek ürünleri kargo yolu ile adresinize gönderirler. Şayet makina ile yapılan bir iş ise adrese teslim yapılırken gerekli malzemeler de tarafınıza iletilecektir. Çantanın yanı sıra cüzdan, kıyafet gibi ürünlere de bu tarz zımbalar basılmaktadır. Daha fazla iş yapmak istiyorsanız bu konu ile ilgili çalıştığınız firmadan bilgi alıp daha fazla kazanma imkanı elde edebilirsiniz. Çalışmanız bitip ürünü gönderdiğinizde ücretinizi de ödeyeceklerdir.

  zımbalı çantalar

  Ürünlere zımba basarak para kazanabilirsiniz.

  Kalem Montajlama

  Kalem hayatımızın bir parçasıdır. Tek bir parçaya sahip olmadığı için bazı firmalar evde çalışabilecek bayanlara montaj imkanı sunmaktadır. Özellikle dolma kalem üretimi için yapılacak bu işlem oldukça kolay ve kazanç getirici cinstendir. Dolma kalemlerin montajı için ürün başına 1 TL. kazanmanız mümkündür. 100 dolma kalem montajladığınızda günlük 100 TL. kazanç sağlamış olacaksınız. Tabi tükenmez kalemlerin montaj maliyeti daha düşüktür. Bu işi yapan kişilerle görüşerek sizde para kazanmaya başlayabilirsiniz.

  kalem montajı

  Ürün başına ücret alarak para kazanmanız mümkün.

  Kına Paketleme

  Vazgeçilmez geleneklerimizden biri de kına geceleridir. Organizasyon firmaları belirledikleri kilolar oranında bu işi yapmak isteyen bayanlara iş imkanı sunmaya devam ediyor. 5-10 gr arasında değişen paketleme seçenekleri ile sizde bu işten ek gelir elde edebilirsiniz. Bu işi yaparak aylık 500 TL. – 1000 TL. arasında kazanmanız mümkündür. Genel olarak büyük illerde rastlanan bu uygulama nadiren de olsa her ilde yapılmaktadır. Sizde firmalar ile iletişime geçerek kazanmaya devam edebilirsiniz.

  kına paketleme

  Aylık gelir elde etmek için ideal bir yöntem.

  Sosyal Medyadaki Evde İş İlanları

  Öncelikle bu şekilde sizlere iş sunmak isteyen kişilerin çoğu masraftan kaçınarak hem kendileri kazanmak hem de kısmen de olsa sizin de aile birliğinize destek sağlamanıza vesile olmak olduğunu belirtelim. Bu nedenle sosyal medyada yer alan “Ayda 5 bin liraya evde iş” gibi sizlere ütopik rakamlarla iş imkanı sunan şahıslara inanmayın. Çünkü evinize iş göndereceğini iddia eden kişilere hali ile ev adresinizi ve kişisel bilgilerinizi veriyorsunuz. Sizde ödeme yapmaları için ise banka hesap numaranızı… Günümüzde bu tarz bilgileri edinen kişilerin dolandırıcılık yaptığı haberleri bir hayli arttı. Size tavsiyemiz doğruluğuna emin olabileceğiniz ilanlara başvurun. Facebook üzerinden yapılan bir paylaşım ise yorum yazarak sizde kolayca bu tarz ilanlara başvurabilirsiniz. Şahısları araştırabilir, onlarla irtibata geçebilirsiniz. Bu tip ilanlar diğer sosyal medya sitelerinde de sıklıkla görülmektedir.

  İş-kur Evlere Ek İş İmkanı hakkında bilgi sahibi olabilir size uygun iş sektörünü seçebilirsiniz.

  Sizde evde ek iş aile bütçenize katkı sağlamak istiyorsanız çevrenizde bu tarz işler yapan kişi ya da fabrikalarla görüşebilir, onlarla sosyal medya üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Bulunduğunuz muhitte bu tip iş imkanı sağlayan birçok yasal ya da fason firma bulabileceksiniz. Google araması yaparak da bu tip iş yerlerine ulaşabilirsiniz.

  Sende Yaz

  Yorum

  • Merhabalar daha önce konfeksiyon atölyelerinde bu işi yaptım. Titizlikle sizin işinizi hızlı bir şekilde yapabilirim.
   İyi günler dilerim…

  • “Adım Hatice , adana sarıçamda da oturuyom 38 yaşındayım üç çocuk annesiyim biri okula gidiyor ihtiyaclarini karşılayabilmem için bu işe ihtiyacım var“

   • 23 yaşındayım. Tekirdağ kapaklı da yaşıyorum. Elim her işe yatkındır. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

  • Mrb evde yapilailecek bütün işleri yaparım yardimci olabilirmisiniz

  • Acil işe ihtiyacım var eşim ceza evine girdi hiçbir gelirim yok 2 yaşında ikiz çocuklarım var eve iş almak istiyorum lütfen yardımcı olun İstanbul anadolu yakasında oturmaktayım

  • Acil işe ihtiyacım var eşim ceza evine girdi hiçbir gelirim yok 2 yaşında ikiz çocuklarım var eve iş almak istiyorum lütfen yardımcı olun

  • Merhaba ben ankarada ikamet ediyorum daha önce kolye bileklik hahal yani taki isi yaptım taşınma sebebiyle bırakmak zorunda kaldım elinde hızlıdır dönüş yaparsanız sevinirim

  • Ek işe çok ihtiyacım var eşime yardım etmek istiyorum borçlarımız var lütfen yardımcı olun

  • Ev iş imkanı varsa bı yardım eden lütfen tekstil işi temizlemek istiyorum

  • Merhaba ben istanbul.bagcilarda oturuyorum tekstil isinde 10 yil çalıştım çocuklardan dolayi evde temizlenme isi yapiyorum ve 4 kişiyiz is varsa yapariz hep yapiyoruz

  • Kina paketleme ve kalem montaji yapmal istiyorum dönüş yaparsaniz sevinirim cevap bekliyorum

   • Merhaba evde ek iş istiyorum Kocaeli KÖRFEZ de oturuyorum lütfen yardımcı olun

  • Merhaba Ben İstanbul arnavutköy de oturuyorum evimde ip temizleme toka kına vb. gibi işlerin paketleme sigara sarma işleri istiyorum elim yatkındır..

   • İyi gunler bende paketleme isi yapmak istiyorum elim hzlidir donus yaparsaniz sevinirim

    • Merhabalar bende evde her türlü boncuk paketleme katlama vs yapabilirim lütfen cevap .kadıköy istanbul

  • Merhabalar bandırmada oturuyorum evde ek işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

   • Merhaba istanbul kayasehirde oturuyorum evde pakatleme isi yapabilirim cok ihtiyacim geri donus yaparsaniz cok sevinirim

   • ben de evde is yapmak istiyorum defalarda yazdim ama cevap gelmedi. kina paketleme. kalem montaj. tekstil. lütfen cevap bekliyorum. teşekkurler

  • Merhaba Kocaeli İzmit’te yaşıyorum iş istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

  • Merhaba İstanbul -Sarıyer de ikamet ediyorum. Paketleme ,süsleme ve organizasyon işlerinde kendime güveniyorum. Evde ek iş yapmak istiyorum.Geri dönüş yaparsanız çok memnun olurum, saygılarımla.

  • Adana seyhanda oturuyorum 3 kişiyiz bu işe ihtiyacımız var dönüş yaparsanız seviniriz

  • 6 kişilik ekibiz bitlis merkezde yasiyorum..herturlu paketleme montaj isine talibiz..

   • Merhaba Kocaeli de oturuyorum evde ek iş istiyorum dolma kalem montajla a çantaya zımba basmak gibi lütfen geri dönüş yapın

  • K.maras merkezde oturuyorum lütfen bu işe ihtiyacım var elimden bu işler gelir acilll iletişime geçin lütfen