Anasayfa / İş Fikirleri / İş-kur Evlere Ek İş İmkanı Veriyor mu? (İş Fikirleri)
İşkur'dan evlere ek iş
İşkur Evlere Ek İş İmkanı Veriyor

İş-kur Evlere Ek İş İmkanı Veriyor mu? (İş Fikirleri)

İşkur öğrencilere okudukları bölüme göre buldukları firmanın da İşkur ile anlaşması varsa maaşları kurum tarafından ödenmek suretiyle iş imkanı sağlıyor. Bu sayede hem işveren hem de öğrenciler kazanmakta öğrencilerin para ihtiyaçları karşılanmakta ve okul bitiminde iş tecrübesi kazanma bakımından çalışanlar avantajlı konuma geçmektedir. İşkur diğer vatandaşlar için de iş imkanı sağlamakta iş arayan ve işverenler arasında köprü görevi görmektedir. Öncelikle iş sahibi olmak istiyorsanız gerekli kuruma başvurarak ya da internet sitesi üzerinden kayıt olmalısınız. Başarılı bir eşleştirme yapılmasını istiyorsanız bilgilerinizi doğru bir şekilde girmelisiniz. Size en uygun çalışma ortamına sahip olmak istiyorsanız staj yaptığınız ya da daha önceden çalıştığınız ve memnun olduğunuz yerleri referans olarak yazmanızda fayda vardır. İş arayanların 14 yaşından büyük olması şartı aranmaktadır. Bunlar dışında diğer koşulları ayrıntılı olarak açıklayalım.

Engelliler İçin Koşullar Nelerdir?

Doğuştan veya sonradan bedensel, zihinsel, duyusal bakımdan engelli olan çeşitli nedenlerle bu yetilerini kaybetmeleri sebebiyle topluma uyum sağlama ve kazandırılmaları açısından İşkur destek vermekte ve iş olanakları sağlamaktadır. İlgili kurumlardan alınmış durumlarını belirten belgeleri aldıktan sonra raporu kuruma getirerek ya da internet üzerinden kuruma iletilmesi ve onaylatılması zorunludur. Onay yaptırmayan engelliler normal vatandaş statüsünde değerlendirilecek bu da kişilerin özel durumlarının tolere edilmemesi demektir. Engellilerin hiçbir şekilde çalışamadığını belirten belgeler İş-kur tarafından onaylanmamaktadır. Raporların tarihlerinin zaman aşımına uğradığı tarihte kişiler normal vatandaş gibi sayılacak bu yüzden raporlarının yenilenmesi istenecektir.

Engelliler için koşullar - İş-kur Evlere Ek İş İmkanı Veriyor mu? (İş Fikirleri)
Engelliler için koşullar bulunmaktadır.

Eski Hükümlüler Kayıt Olabilir Mi?

Bilerek işlenen bir suçtan dolayı ceza evine girmiş devlet memuru olmaya engel bir durumda olan vatandaşlar topluma kazandırılmak ve istihdamlarını sağlamak amaçlı ceza görmüş kişiler çıktıklarında İşkur kayıtları onaylanmasıyla birlikte çalışma hayatına girebilecekler. Hiçbir şekilde kamuda ve diğer yerlerde çalışma izni bulunmayan hükümlüler ” Tahliye edilen hükümlüye ait durum bildirim formu” ile belgelenmiş olmaları gerekmektedir. Alınan belge İşkura iletilerek onaylatılması zorunludur. Gerekli işlemler yapıldıktan sonra bu söz konusu vatandaşlar da normal statüde işlem görecek ve çalışma imkanına sahip olacaklar.

Evinde home ofis çalışmak isteyen bayanlar Fabrikalardan Ev Hanımlarına Ek İş İmkanlarını inceleyebilirler.

Evlere Ek İş Veriliyor Mu?

Engelli veya hükümlü değilseniz işiniz yok ve evde bütün gün sıkılıyorsanız bu da İşkur tarafından çözüme ulaştırılmıştır. Artık ev hanımlarına İşkur tarafından evlere iş verilmekte olup bütçelerine katkı sağlamaları amaçlanmaktadır. Çoğu ev hanımının eşleri dışarda çalışmalarına izin vermemekte ya da çocuklara bakma sorumluluğundan dolayı iş hayatına girememektedir.  Günümüzde teknolojinin gelişmesi ve internet ağının hemen hemen her evde olmasıyla birlikte home ofis işler çoğalmakta artık evden çıkmadan para kazanmak mümkün hale gelmekte. Evde kolaylıkla yapabileceğiniz işlerden birisi editörlük, bunu için sadece internet ağı, sitesi ve bilgisayarınızın olması yeterlidir tabi ki biraz da kelime bilgisi ve hayal gücü. Kısa sürede ayda 1000 TL ye kadar kazanç sağlayabilmeniz mümkündür. Bana göre değil diyorsanız  diğer bir iş konfeksiyonlar tarafından evlere iş göndermektedir bu firmalara başvurarak evinizde kolaylıkla para kazanmış olacaksınız. Bunlar dışında İş-kur tarafından size uygun iş ilanlarına ulaşmak istiyorsanız İşkur resmi web sayfasını ziyaret edebilirsiniz mutlaka size uygun iş bulunacaktır.

işkur - İş-kur Evlere Ek İş İmkanı Veriyor mu? (İş Fikirleri)
Hanımlara İşkur Desteği

Öncelik Hakkı

Tahliye edilmiş kişiler ve engelliler için öncelik tanınmakta ve bunu için durumlarını belirten belgelerle müracaat edilmesi halinde ilk önce söz konusu bu kişiler işlem görecektir. Hallerini belirten belgeler ibraz edilmediği taktirde normal kayıt olarak işlem yapılacak ve öncelik tanınma hakları ortadan kalkmış olacaktır.Geçerlilik Zamanı

Kişiler başvuru yaptıktan sonra belli bir zamana kadar başvuruları değerlendirilecek olup kayıtlarda bulunan bilgilere göre işverenle anlaşmaları sağlanmaktadır. Kayıtların aktif kalma süresi başvurular onaylandıktan itibaren 12 ayı içinde alan zamandır. 1 yıl geçtikten sonra kaydınızı tekrar e-posta, internet, ya da kurumdan ulaşarak yenilemeniz gerekmektedir. Aktif edilene kadar kişiler iş arayan statüsünde değerlendirilmeyecek olup bu hususa dikkat etmeleri gerekmektedir.

Ek iş yapmak isteyenler nasıl iş bulabilir. Evde oturduğunuz yerden çalışmanıza ve para kazanmanıza imkan veren işler nelerdir. Hemen Para Kazanmak için İnternet Üzerinden Ek İş Nasıl Bulunur. Bayanlara uygun ek işler nelerdir. Evde çalışarak para kazanmak adına iş nasıl bulunur. En kolay ek işler nelerdir. Evlere İş veren Firmaların telefon numaraları nasıl bulunur. Ek iş yapmak isteyenlerin İnternet üzerinden bulabilecekleri işler nelerdir.

İnternetten Ek İş Yapmak

Son dönemde giderek artan masraflar karşısında bir çok kişi ek iş yapmak zorunda kalmakta. Bu konuda en büyük sıkıntıyı yaşayanlar ise bayanlar olarak bilinmektedir. Ev hanımı veya herhangi bir iş yerinde çalışan bayanlar da ek iş ihtiyacı durmaktadır. Fakat dışarıda herhangi bir yerden ziyade akşamları veya hafta sonları evlerinde çalışarak para kazanmak istemektedir. Bu neden ile bir çok ek iş veren firma ile iletişime geçerek ek iş talebinde bulunmaktadırlar. Sizinde nedeni ne olursa olsun acil para kazanmak adına ek iş yapmanız gerekiyorsa İnternet Üzerinden Ek İş yapabilirsiniz. Son dönemde hayatın bir parçası haline gelen internet kullanımı binlerce kişinin para kazanmasına imkan tanımaktadır. Sizde bu imkanlardan yararlanarak ek iş imkanına sahip olabilir ve para kazanabilirsiniz. İsteyenler bu tür işleri ister akşamları, ister hafta sonları veya günün istedikleri saatinde yapabilirler.

nternetten ek iş yapmak - İş-kur Evlere Ek İş İmkanı Veriyor mu? (İş Fikirleri)
İnternetten ek iş yapabilirsiniz.

Ek İş Yapmak İstiyorum Diyenler Ne Yapmalı?

Maddi sorunlar nedeni ile para kazanmak zorunda kalanların ilk aklına gelen ek iş yapmak olarak bilinmekte. Sizde ister borçlarınız için, isterseniz birikim yapmak için evinizde ek iş yapabilirsiniz. Özellikle ev hanımları kendi harçlıklarını kazanmak veya ailesine katkıda bulunmak adına sürekli ek iş arayışındadır. Birbirinden farklı yöntemleri kullanan bayanlar bu sorunu çizmek adına ek iş yapmaktadır. Bunlar bazen örgü işi, paketleme işi, satış işi, temizlik işi, çocuk bakıcılığı, hasta bakıcılığı veya dikiş işleri olabilir. Bunların dışında çok daha kolay ve fazla kazanmanıza imkan veren İnternet üzerinden yapılan ek işler bulunmaktadır. Bu ileri yapanlar daha az yorularak daha fazla kazanma imkanına sahiptirler. Sizde Bilgisayar, tablet veya cep telefonunuz ile bu tür işleri yapabilirsiniz. Bunun için de çok iyi derecede bilgisayar bilgisine sahip olmanız da gerekmektedir. Şimdi isterseniz İnternet üzerinden yapılan ve para kazandıran bu işlerin neler olduğunu ve İnternet Üzerinden Ek İş Nasıl Bulunur sorusuna cevap verelim.

İnternetten Hangi İşler Yapılır?

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi internet üzerinden ek iş yapmak isteyenler elindeki farklı (bilgisayar.tablet.cep telefonu) araçları kullanabilir. İnternet siteleri ile yapılan anlaşmalar gereğince farklı uygulamaları kullanarak çok kolay para kazanabilirsiniz. Bunlar bazen video izlemek, yorum yazmak, makale okumak veya makale yazmak olabilir. Bunun ile birlikte oyun oynayarak veya reklam tıklayarak da para kazanabilirsiniz. Ayrıca ev hanımlarının bu konuda en çok tercih ettiği yöntemlerden birisi de anket doldurma işi olarak görünmektedir. Gün içerisinde gelen anketleri istenilen zamanda doldurup göndermeniz karşılığında sizde ek gelir elde edebilirsiniz. Bunun için herhangi bir tecrübe veya uzmanlık gerekmemektedir. Sizde İnternet üzerinden para kazanmak adına bu belirttiğimiz yöntemlerden istediğinizi talep ederek para kazanabilirsiniz.

İnternetten İş Nasıl Bulunur?

Belirttiğimiz işleri veren sitlere ulaşmak ve iş talebinde bulunmak çok kolaydır. Bir çok site sadece üyelik formunu doldurmanız karşılığında çalışmanıza imkan vermektedir. Bir başlangıç olarak anket doldurma işi ile bu tür işlere giriş yapmak isteyenler Anket İşi Veren Sitelere buradan ulaşabilir ve hemen kazanmaya başlayabilir.Bu tür işler ile birlikte isteyenler el becerisi ile yapılan ek işleri de talep edebilirler. Yukarıda da belirttiğimiz gibi genellikle bayanların yaptığı birbirinden farklı işleri Evlere İş Veren Firmalar temin etmektedir. İnternet üzerinden yapacağınız kısa bir araştırma sonucunda bu tür firmalara ulaşabilir ve ek iş talebinde bulunabilirsiniz.

İşkur tarafından evlere iş verilmektedir. Bunun dışında evlere iş gönderen firmalar bulunmaktadır. Bu firmalar ile çalışabilir ya da internet üzerinden çalışabileceğiniz işler bulabilir ve ek gelirinizi sağlayabilirsiniz.1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Hakkında Cemil Tefeciler

Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifinde uzun yıllar çalıştım ve emekli oldum. Gönüllü olarak tüm esnaf meslektaşlarıma başvuru için yapmaları gerekenleri anlatmaktayım.

39 yorum

 1. Merhaba ben Zehra özgür evde ek iş yapmak istiyorum bu işe ihtiyacım var lütfen yardımcı olur musunuz??

 2. EVLERE İS GONDERILIR

 3. Ankarada yaşıyorum ev hanımıyım evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olur dönüş yaparsanız sevinirim lütfen

 4. Denizli merkezde yasiyorum aile butcesine katki icin evde paketleme isi ariyorum

 5. gaziantep /şahinbey evde ek iş yapmak istiyorum

 6. Merhaba öğrenciyim ve okul harçlığımı çıkarmam için işe ihtiyacım var Samsun Atakumda oturuyorum elimden paketleme vs. İşine yatkındır yardımcı olutsanız sevinirim

 7. Muğla Menteşe oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 8. Manisada yasiyorum. Bu ise ihtiyacim var. Yardimci olup bilgi verirseniz sevinirim.

 9. Donus yaparsaniz sevinirim

 10. istanbulda yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum. ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim.

 11. Esenyurt istanbuldayim evde iş ariyorum

 12. Sakarya Karaman semtınde oturuyorum ek işe ihtiyacım var
  Lütfen dönüş beklıyorum gerçekten çok ihtiyacım var

 13. Sakarya Karaman semtınde oturuyorum ek işe ihtiyacım var

 14. bu ise cok ihtiyacim gercekten zor durumdayim

 15. İstanbul esenyurt oturuyom ek işe ihtiyacım var ama nedense hiç dönüş yapulmıyor

 16. Evde ek is yapmak istiyorum buna ihtiyacim var yardimci olabilie misiniz

 17. salim çınar

  saivasta otuyorum her iş yaplır 6 kişiyle hotmail ulaşa bilirsiniz kral_

 18. Izmir ücyoldeyim geri donseniz memnun olurum.05

 19. Bu işe çok ihtiyacımız var

 20. Makbule kara börk

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum aklım çok hızlıdır.acil dönüş yapar mısınız

 21. Hayırlı günler evde bütün işleri yapa bilirim eşim işsiz 3 çocuğum var okula gidiyolar çok ihtiyacım var yardımcı olursa nız sevinirim

 22. merhaba istanbul Güngörende ikamet ediyorum ek işe ihtiyacım var paketleme işi istiyorum lütfen geri dönüş yapın

 23. Bilgin özçeliker

  evde iplik temizleme işi yapmak istiyorum gurubum var iş aldığım yer kapandı

 24. Paketleme isi yapmak istiyorum. İlgilenirseniz sevinirim.

 25. Merhaba. Ayla A. Istanbul Anadolu yakası Maltepede oturuyorum. Evimde ek iş yapmak istiyorum

  • Bende melike ıstanbul bagcilarda oturuyorum 1 yaşında kizim var onun için ise gidemiyorum eve is al almak istiyorum hemde çok ihtiyacım var ingilenirseniz çok çok sevinirim

 26. Songül ÖZDEMİR

  Songül ÖZDEMİR – Tuzla/İSTANBUL

 27. bitlis merkez 6 kisilik ekibiz..paketleme isleri yapilir.

 28. 12 11 1975 doğumlu oğlum uyuşturucu kullanmaktan 2010 yılında ceza evine girdi ben temyize göderdim temyiz kararı bozdu ara ara girdi cıktı ları oldu yüzde 50 ğörme engeli var nisan ayında ceza evinden çıktı iş için kaç yere iş baş vurusuda bulunduk fakat hiç bir işyerinden olumlu cevap alamadİK böyle hükükümlülere iş vermiyorlar neden ama esas onlara iş vercek lerde topluma kazandıracaksınız ne olur c oğluma bir sans verin cok madur durumdayız taktir size kalmış

 29. Pınar Başıböyük

  Merhabalar çocuğum var ve evde ek iş yaparak zamanimı degerlendirmek istiyorum hemde ev gecimim e biraz daha destek olmak istiyorum

 30. K.maras merkezde oturuyorum bu işe ihtiyacım var elimden böyle işler gelir lütfen acil dönüş yaparmisiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Hopp!