Anasayfa / İhtiyaç Kredisi / Elden Senet Karşılığında Borç Para Veren Yerler Firmalar (2022)
Elden Senet Karşılığında Borç Para Veren Yerler Firmalar
Elden Senet Karşılığında Borç Para Veren Yerler Firmalar

Elden Senet Karşılığında Borç Para Veren Yerler Firmalar (2022)

Bankaların kara listesine girmiş olan, kredi limitini doldurmuş olan ve kredi notu düşük olan vatandaşlarımızın başvuruda bulunmuş oldukları kredi talepleri olumsuz olarak değerlendirmeye alınmaktadır. Hal böyle olunca nakit para ihtiyacı olan vatandaşlarımız çareyi senet karşılığında borç para bulma yöntemlerine başvurmakta arıyorlar. Senet karşılığında kredi veren yerle acil nakit paraya ihtiyaç duyan vatandaşlarımızın yarasına merhem olmaktadır. Senetle borç para veren yerler firmalar arasında galericiler, ikrazatcılar, kuyumcular, bazı vakıflar ve tefeciler yer almaktadır. İkrazatcılar da diğer yerler gibi belirli bir komisyon karşılığında senetle ihtiyaç duymuş olduğunuz nakit parayı size temin edebilirler. Senetle borç para veren faktoring şirketlere nasıl başvuru yapılacağı kafaları karıştırırken aynı zamanda senet nasıl doldurulur sorusu da dikkatleri çekmektedir.

İstanbul’da En Çok Borç Para Veren Yerler

Ülkemizde bulunan bir çok il ve ilçede senet karşılığında veya elden taksit yaparak borç para veren şahıslar veya şirket ve faktoring firmalar bulunmaktadır. Fakat büyük şehirlerde ikamet eden vatandaşlarımız bu konuda çok daha şanslı olmaktadırlar. Araştırmalara bakıldığı zaman ise istatiksel olarak İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir, Samsun, Kayseri gibi şehirlerde bu oran oldukça yüksek olarak hesaplanmıştır. Bu konu nazarında İstanbul’da borç para bulma yöntemlerine bakılacak olursa en çok başvuruda bulunulan yerler aşağıda maddeler halinde değerlendirmeye alınmıştır.

 • Borç para veren zenginler
 • Borç para veren vakıflar
 • Senetle para veren ikrazatcılar
 • Elden para veren yerler
 • Senetle para veren tefeciler

Not: Tefecilik yasal olarak suçtur ve bu duruma göz yumarak ortaklık etmek de suç sayılmaktadır. Bu sebeple tefecilerden borç para almanızı tavsiye etmiyoruz.

İstanbul'da en çok borç para veren yerler
İstanbul’da en çok borç para veren yerler

Banka Dışında Acil Borç Paraya İhtiyacım Var

Kredi notu düşük olan vatandaşlarımız ve bankaların kara listesine girmiş olan ve sicili bozuk olan vatandaşlarımız kredi çekmedikleri için oldukça büyük sıkıntı yaşamaktadırlar. Fakat paraya ihtiyacı olan vatandaşlarımızın banka dışında da borç para bulma şanslarının olduğunu ve banka dışındaki diğer alternatifleri de değerlendirmeleri gerektiğini belirtmek istiyoruz.

İstanbul’da Altın Satışı Yapan Kuyumcular

Ülkemizde en çok altın satışı İstanbul’da gerçekleştirilmektedir. Bunun sebeplerinin arasında senet karşılığında taksit imkanının sağlanması da yer almaktadır. İstanbul Mecidiyeköy’de bulunan kuyumcular çarşısında bir çok kuyumcu taksitle altın satışı gerçekleştirmektedir. Sizde taksitli olarak altın alabilir ve değer kaybına uğramadan aynı anda altınları kuyumculara satarak nakit ihtiyacınızı karşılamış olabilirsiniz. Acil nakit ihtiyacınızı karşılamak için bu yöntemleri değerlendirebilirsiniz.

Ayrıca komisyonla kredi veren yerler ve şahıslardan da borç para bulabilirsiniz.

İstanbul'da Altın Satışı Yapan Kuyumcular
İstanbul’da Altın Satışı Yapan Kuyumcular

En Hızlı Şekilde Nereden Para Bulabilirim

Maddi açıdan zor günler içerisine girmiş olan ve acil nakit paraya ihtiyaç duyan vatandaşlarımız bankaların kara listesinde olduğundan dolayı kredi çekemiyorsa borç para bulacağı diğer alternatif yolları denemelidir. Bu yöntemler arasında senetle kredi veren firmalar, komisyon karşılığında aynı gün içerisinde nakit ihtiyacınızı karşılaştıran firmalar, senet karşılığında altın satışı yapan kuyumcular bulunmaktadır. Tüm bunların yanı sıra internet üzerinden veya farklı yollardan senet karşılığında borç para verilir adı altında ilanlar verilmektedir. Bu ilanlar karşılığında bazen ön ödeme istenirken bazen ise ön ödemesiz kredi veren yerler de bulunmaktadır. Bu tarz ilanlara itibar etmemeniz gerektiğini belirtirken yasal yollardan kredi imkanı sağlayan şahıslara veya şirketlere başvuru yapmanızı öneririz.

Senetle Altın Veren Kuyumcular Ve Borç Para İlanları

Ülkemizde çok sayıda vatandaşımız kredi çekmekte zorlanırken borç paraya ihtiyaç duyan vatandaşlarımızın sayısı da oldukça yükselmiştir. Bu sebeple de durumu oldukça iyi olan yani çok fazla gelire sahip olan vatandaşlarımız senet karşılığında borç para vererek kazancına kazanç eklerken aynı zamanda kredi çekmekte zorlanan vatandaşlarımızın da yarasına merhem olmaktadırlar. Bu kişiler borç para verirlerken paralarının karşılığında belirli bir faiz alacaklarını da belirtmektedir. Fakat istemiş oldukları faiz oranları tefecilerin kesmiş oldukları faiz oranlarından oldukça düşüktür. Bu yöntem yasal olarak suç olmuş olduğu için ve almış olduğunuz paranın üzerinde faiz ödemek zorunda olduğunuz için senet karşılığında borç para almanızı tavsiye etmeyerek daha sağlıklı olarak görmüş olduğumuz altın kırdırma işlemini yapmanızı öneriyoruz. Yani kuyumculardan ihtiyaç duymuş olduğunuz tutarda senet karşılığında altın almanız ve değer kaybetmeden aynı anda almış olduğunuz altınları geri vermeniz ve nakit ihtiyacınızı karşılamış olduğunuz işleme altın kırma işlemi denilmektedir. Bu yöntem ile ihtiyaç duymuş olduğunuz nakde sahip olmanız daha sağlıklı olacaktır.

Senet Karşılığında Cep Telefonu Satın Almak

Senet karşılığında cep telefonu satın alma işlemi de borç bulma yöntemleri arasında yerini almaktadır. Bu alternatifi değerlendirmiş olduğunuzda Türk Telekom, Turkcell, Vadafone gibi hat kullanıcıları için en az altı aylık süre zarfı içerisinde 1.000 Türk Lirası ile 5.000 Türk Lirası arasındaki nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Ayrıca SGK primlerinize bakmadan ve bankalar ile olan ilişkilerinizdeki sicilinize bakmadan 5.000 Türk Lirasına kadar olan nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak için Plus Avans Nakit formunu eksiksiz doldurarak başvuru yapmış olursunuz.

Senet Karşılığında Cep Telefonu Satın Almak
Senet Karşılığında Cep Telefonu Satın Almak

Borç Para Veren Faktoring Şirketler

Belirli bir komisyon karşılığında kredi veren şirketler genellikle İstanbul’da yoğunluk göstermiş olduğu için bu bölgede oturan vatandaşlarımız çok daha şanslıdır. Komisyon karşılığında borç para veren yerler senetle para veren şirketler olarak adlandırılmış olduğu gibi acil nakit paraya ihtiyacı olan vatandaşlarımızın imdadına koşarak ihtiyaç duymuş oldukları nakit parayı senet karşılığında sunmaktadır. Senet veya çek karşılığında 100.000 Türk Lirasına kadar borç para imkanı sağlayan şirketler de bulunmaktadır.

İstanbul’da Bulunan Faktoring Şirketler

İstanbul’da oturan vatandaşlarımız için borç para imkanı sağlayan oldukça fazla şirket ve faktöring bulunmaktadır. Bu şirketlerin bir çoğu aynı gün içerisinde ihtiyaç duymuş olduğunuz nakdi size sunmaktadır. Bu şirketlerin iletişim bilgileri ve unvanlarını aşağıda maddeler halinde paylaşacağız.

 • Akın Faktöring Anonim Şirketi Teşvikiye, Hüsrev Gerede Caddesi No:100 Kat 5-6 80200/İstanbul
 • Akdeniz Faktöring Anonim Şirketi Bulgurlu Mahallesi Gürpınar Caddesi No :15/7 Üsküdar/İstanbul
 • Ak Faktöring Anonim Şirketi Büyükdere Caddesi Özsezen İş merkezi C blok No: 126 Kat:9 Esentepe/İstanbul
 • Acar Faktöring Anonim Şirketi Gazeteciler Sitesi Keskin Kalem Sokak No:29 34364 Esentepe/İstanbul
 • ABC Faktöring Anonim Şirketi Rüzgarlı Bahçe Mahallesi Çınar Sokak Demir plaza No:3 Kat:1 Kavacık/İstanbul
 • Atılım Faktöring Anonim Şirketi Esentepe Mahallesi Kore Şehitleri Caddesi Propa Plaza No:4/5 Şişli/İstanbul
 • Arena Faktoring Anonim Şirketi Eski Büyükdere Caddesi İz Plaza No:9 Kat:11 Maslak/ İstanbul
 • Analiz Faktöring Anonim Şirketi Dereboyu Cad. Meydan Sok. No:27 Giz Plaza Kat:30/117 Maslak/İstanbul
 • Anadolu Faktoring Anonim Şirketi Saray Mahallesi Toya Sokak No:3 Kat:3 Ümraniye/İstanbul

Bu firmalardan ve şirketlerden senet karşılığında nakit alabilirsiniz.


Hakkında Esnaf Kefalet

Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifinde uzun yıllar çalıştım ve emekli oldum. Gönüllü olarak tüm esnaf meslektaşlarıma başvuru için yapmaları gerekenleri anlatmaktayım.

54 yorum

 1. PARAYA İHTİYACIN VARSA YAZ

  Yurtdışında iş adamıyım.
  Paraya ihtiyacı olana dolar olarak destek çıkabilirim.
  Mailden ulaşabilirsiniz.

 2. Acil 6 aylığına 50000 tl lazım nasıl olacak burdan ve gerçekten işe yaratacak mı bilmiyorum ama

 3. Nakit vpara verilir

  200 tl on komisyonla yarin hesabinizda nakit para verilir. Tamamen guvenli 40 tl ye yakin verilir. Bana ulasin

 4. 20.000tl ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

 5. Acil nakit paraya ihtiyacim var

 6. Acilen 10000 tl lazım tek ödeme 60 gunluk

 7. Acil 20000 tl ihtiyacim var bana ulasirmisiniz

 8. acil 100000 e ihtiyacım var gri dönüş yaparsanız

 9. Acil nakit lazımdı 20 bin bilgi almak istedim

 10. 20000tlye ihtiyacım var.yardımcı olursanız sevinirim.

 11. yabançı bir firmadan vadeli kredi çıkarılır işlem üçretleri pesin krediden kesilmez tel ikiyüz ell atın acil ihtiyacı olanlar ad syd dgm tarihi meslek il

 12. Herkese kredi

  krediye ihtiyacı olan herkes arayabilir ön ödeme yok bilgimiz olsn

 13. telefon yada e posta yazarmısınız

 14. şirketimiz adına %10 faiz oranıyla kredi vermekteyiz.

 15. Sakaryadan fatma şuan zor durumdayım sesimi duyan varlıklı biri varsa bağış olarak değil borç olarak yardım istiyorum.

 16. 20000 tl senetle kredi kullanmak istiyorum ankara da ikamet ediyorum kamuda çalışıyorum dönüş yaparsanız sevinirim

Average
5 Based On 16

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.