Anasayfa / İhtiyaç Kredisi / Komisyonla Kredi Veren Yerler ve Şahıslar
Komisyonla Kredi Veren Yerler
Komisyonla Kredi Veren Yerler

Komisyonla Kredi Veren Yerler ve Şahıslar

Maddi durumu sıkıntılı olan ve paraya ihtiyaç duyan vatandaşlarımız bankalara kredi talebinde bulunmuş olduklarında almış oldukları red cevapları karşısında ihtiyaç duymuş oldukları nakit paralara sahip olmak için alternatif kredi bulma yollarını aramaktadırlar. Bankaların kara listesine girmiş olan, kredi limitleri dolmuş olan borcunu ödeyemediği için icra takibine düşmüş olan vatandaşlarımız yardımına komisyoncular yetişmektedir. Ülkemizde bulunan bir çok ilde komisyon ile kredi veren firmalar bulunmaktadır.

Senet Karşılığı Peşin Para İle Borç Para Veren Yerler

Acil nakit paraya ihtiyaç duyan ve bankaların kredilerinden yararlanamayan vatandaşlarımız için kuyumcular, ikrazatcılar, galericiler, zengin iş adamları, esnaflar ve bazı vakıflar senet karşılığında borç para vermektedirler. Sizin müşkül durumunuzdan yararlanmak isteyen bazı şahıslar banka kredilerine başvuru yapmadan size kredi verme talebinde bulunabilirler böyle bir teklifle karşınıza gelen insanlara güvenmemeniz gerektiğini belirtirken aynı zamanda tefecilik yapan insanların tekliflerine göz yumarak da suç işlememenizi öneririz.

Komisyonla Kredi Veren Yerler ve Şahıslar

Komisyon Karşılığında Kredi Verenler Ve Kredi Çıkartan Kişiler

Acil paraya ihtiyaç duyan vatandaşlarımızın nakit ihtiyaçlarını karşılamak için bazı seçenekler sunulmuştur. Bu seçenekler arasında kredi veren veya borç para veren şahıslar ve firmalar yer almaktadır. Kuyumcular, İhrazatcılar, Galericiler, Faktoring firmalar ve senet karşılığında kredi veren bankalar komisyon karşılığında kredi imkanı sunmaktadırlar. Örneğin Kuyumcular 20.000 Türk Lirasına kadar senet karşılığında kredi imkanı sağlarken senet karşılığında kredi imkanı sağlayan bankalar ise 100.000 Türk Lirası civarında nakit ihtiyacınızı karşılayabilirler.

Dar zamanda borç para veren yerler arasında komisyonla kredi veren bankalar yer almaktadır. Acil nakit paraya ihtiyaç duyan vatandaşlarımız en ucuz ve en az komisyon alan yerlerden kredi almayı tercih ederken aynı zamanda aracı kişiler sizin adınıza kredi çekerek talep etmiş olduğunuz nakit parayı size vermektedirler. Bu işlemin karşılığında ise aracı kişiye belirli bir oranda komisyon ödemesi yaparken bankanın sunmuş olduğu vade türüne göre de ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Senet karşılığında kredi veren tefecilerin sayısı geçmiş olduğumuz yıllarda çok daha fazla iken artık bu sayının yavaş yavaş azalmış olduğunu araştırmalarımız neticesinde görebiliyoruz. Tefecilik bir suçtur. bu sebeple de senet karşılığında yüksek faiz oranları ile size borç para vermeyi teklif eden veya kabul eden tefecilerden uzak durunuz. Yasal yollar ile ve bankacılık denetleme ve düzenleme kurumu tarafından denetlenen firma ve şirketlerden borç almanız daha sağlıklı olacaktır.

Komisyonla Kredi Veren Yerler ve Şahıslar

Ön Ödemesiz Kredi Çekmek

Ön ödeme yapmadan kredi çekmek çok daha mantıklı bir işlem olacaktır. Çünkü son günlerde senet karşılığında borç para vermek isteyen ve karşılığında da peşinat isteyen çok fazla şahıs veya şirket bulunmaktadır. Sizden ön ödeme alarak borç para vermeyi teklif eden kişiler dolandırıcı olabileceğinden peşinat vermeden kredi çekmek atılacak olan en mantıklı adımlardan bir tanesi olacaktır. Komisyon karşılığında size borç para vermeyi teklif eden çok fazla insan karşınıza çıkabilir burada önemli olan konu ise kimin ne kadar para vereceği ve karşılığında ne kadar faiz ve komisyon alacağı olacaktır. Acil nakit paraya ihtiyacınız var ise sizde kendinize uygun olan ve banka dışında kredi imkanı sunan en alternatifli yolu seçebilirsiniz.

Operatörler Üzerine Kredi Alabilirsiniz

Bu yol da komisyon ile nakit para bulma yöntemlerine örnek verilebilir. Anlattığımızda daha net anlayabileceksiniz. Bu para bulma seçeneğinde Türk Telekom, Turkcell, Vodafone faturalı hatlarınızın üzerine kredi çekebilirsiniz. Bunun için firmaya giderek bir cep telefonu modeli belirlemeniz gerekecektir. Cep telefonunuzun fiyatı ne kadar yüksek olursa, elinize kalacak nakitte o kadar yüksek olacaktır. Bunun için belirgin iki şart bulunmaktadır. İlk koşul hattınızın faturalı olması, ikinci koşul ise 6 aydır aktif olarak kullanılıyor olması ve ödemelerinin düzenli bir şekilde yapılmış olmasıdır. Aksi taktirde istediğiniz krediyi alamazsınız.

Örneğin aldığınız cep telefonu 3 bin 500 TL diyelim. Firma bu ürünü sizden sattığı gibi daha düşük bir fiyata geri alır ve kendi komisyonunu kesmiş olur. Örneğin yüzde 20’lik bir komisyon aldığını var sayarsak 3100 TL size geri verecektir. O anki nakit ihtiyacınızı karşıladıktan sonra uygun vade seçenekleri telefonun asıl fiyatını geri ödersiniz. Bu da bir nevi bankadan kredi almışsınız gibi sayılır. Faiz ödemek yerine firma sahibine komisyon ödemiş olursunuz.

Bu şekillerde kredi alabilir ve nakdi ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.


Hakkında Esnaf Kefalet

Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifinde uzun yıllar çalıştım ve emekli oldum. Gönüllü olarak tüm esnaf meslektaşlarıma başvuru için yapmaları gerekenleri anlatmaktayım.

35 yorum

 1. Fuat caliskan

  30,000 bin TL’ nazım

 2. 10.000 tl krediye ihtiyacım var. Borçlarımı kapatıp kredimi düzenli ödeyebilirim

 3. Yüksel KURTULMUŞ

  30 bin tl lazım ortaklık için isyeri

 4. selamunaleykum ben tekirdag çorlu da ikamet ediyorum fabrikada çalısıyorum 3000 tl maaşım var benim acill 35 bin tl ye ihtiyacım var icralık dosyalarım var elden borçlarım var bunları kapatmak için istiyorum gerçekten çok dardayım evim yuvam huzurum dagılacak artık yardımcı olabilirmisiniz bana teşekkür edrim

 5. selamunaleykum benim 35 bin tl ye ihtiyacım var icralık dosyalrım var ve elden borçlarım var bunları kapatmak için kredi çıkarmı banada çok acil ihtiyacım var bana yardımcı olurmusunuz yuvam dagılacak bunaldım artık fabrikada çalişiyorum 3000 tl maaaş alıyorum acil cvp lütfen.

 6. Acil 40bin lazım yardımcı olurmusunuz

 7. enes bey lütfen acil geri dönüş yaparmisiniz lütfen

 8. itibat numaranız warsa atarsanız

 9. icra – skk ve kkp sorunu olan herkese %10 komisyonla 70.000 Tl’ye kadar kredi işlemleriniz çözüme kavuşturulur. Herhangi bir ön ödeme talep edilmez.

 10. Bursa da yasiyorum … Maddi acidan zor durumdayim .kizim var okula giden …. Ac ve acikta kalmamak icin yaziyorum. Allah rizasi icin yardim edin…

 11. Acil 15.000 tl ye ihtiyacım var.lütfen yardım edin

 12. 10.000 bin tl ye ihtiyacim var acil

 13. Hazim yılmaz

  İstanbul Sancaktepe ikamet ediyorum acil 30000 kredi lazım yardımcı olurmusunuz

 14. Merhaba ben Çorlu oturuyorum acil 20000tl ihtiyaç çim var yardımcı olursanız sevinirim

 15. Merhaba ben Diyarbakır Ergani ilçesinde ikamet ediyorum devlet memuruyum sağlık sorunları nedeniyle çok acil 30 bin TL’ye ihtiyacım var bankalarla ilgili problem var sicilim bozuk ama herhangi bir icra yok lütfen yardımcı olun

Average
5 Based On 15

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.