Anasayfa / Maddi Yardımlar / Dar Zamanda Borç Para Veren Yerler (Güncel)
Dar Zamanda Borç Para Veren Yerler
Dar Zamanda Borç Para Veren Yerler

Dar Zamanda Borç Para Veren Yerler (Güncel)

Ülkemizde yaşanılan ekonomik sıkıntılar sebebi ile çok sayıda vatandaşımız ailesini geçindirmekte zorlanmaktadır. Bu durum karşısında ise ihtiyaçlarını karşılayabilmek için nakit paraya gereksinim duyan vatandaşlarımız bankalara başvuru yaparak kredi talebinde bulunmaktadırlar. Fakat bankalarda, kredi vermeden önce müşterilerin kredi notunu ve bankalar ile olan ilişkilerini dikkate alarak başvuru işlemlerini gerçekleştirmektedirler. Olumsuz sonuçlarla karşılaşan ve mağdur olan bir çok vatandaşımız ise çareyi bankalar da değil borç para verebilecek olan yerlerde aramaktadır. Dar Zamanda Borç Para Veren Yerler ise genellikle senet karşılığında kredi veren yerler veya nakit para veren yerler olarak bilinmektedir.

Borç Veren Kişiler Ve Yerler

Maddi açıdan sıkıntı yaşayan ve acil nakit paraya ihtiyaç duyan vatandaşlarımız için borç para veren yerler genellikle senet karşılığında ihtiyacınız olan parayı verir veya elden senet ile taksitli bir şekilde borç para verirler ayrıca bankalar dışında borç para veren kişiler veya firmalar halk arasında faizsiz borç para veren yerler olarak da bilinmektedir. Fakat elden taksitle veya senet karşılığında size borç para verecek olan bu yerlerde ana para ve senet vadesine göre belirli bir oranda komisyon bedelini sizden alacaktır. Komisyon bedelini faiz olarak görmeyen vatandaşlarımız da bu durumu faizsiz borç para olarak adlandırmaktadır. Burada dikkat etmeniz gerekli olan en önemli konu borç alacağınız şahsın bu işlemi yasal olarak yapıyor olması veya olmamasıdır. Yasal olarak borç para vermeyen yerler genellikle tefecilik suçları işleyen şahıslar ile alakalı olarak karşınıza çıkacaktır.

Borç veren yerler
Nakde sıkıştığınız anda nakdi yardımlar alabilirsiniz.

Senetle Para Veren Kişiler Firmalar

Senet karşılığında borç para veren yerler arasında çok sayıda tefeci de bulunmaktadır. Bu tefeciler yapmış oldukları işi prosedürlere uydurarak yasal yollardan senet karşılığında para veriyormuş gibi gösterebilirler. Bu konuda oldukça dikkatli olmanız gerekmektedir. Senetle para veren kişiler içinde yasalara uyum gösteren yerler genellikle Kuyumcular, İhrazatcılar, Dernekler, Vakıflar, Galericiler, Bazı durumlarda ise Şirket ve Faktöring Şirketler de senet karşılığında borç para vermektedirler.

İhrazatçılar, Bankacılık Düzenleme Ve Denetleme Kurumu tarafından düzenli olarak denetlenen yerlerdir. Kelime anlamı ise tefecilik olarak bilinmektedir. Daha yalın bir ifade ile yasalara uyum sağlayan ve oldukça düşük faiz oranları ile senet karşılığında kredi veren tefecilere İhrazatcı adı verilmektedir.

NOT: Sağlık problemi olan vatandaşlarımız için veya iş göremez olan fakat ailesini geçindirmek de oldukça zorlanan vatandaşlarımız için bazı dernek ve vakıflar maddi açıdan destek vermektedirler. Bu destekleri ise borç para veren hayırseverler veya borç para veren vakıflar olarak ilana dökerler. Fakat hayırseverler ve vakıflar ciddi anlamda sağlık problemi yaşayan evini ve ailesini geçindiremeyen hatta ve hatta yoksulluğun en alt sınırında olan çok sayıda vatandaşımıza para, giyecek, yiyecek, yakacak, barınma gibi yardımlarda bulunmaktadır. Yapmış oldukları bu maddi yardımları ise karşılık beklemeden yapmaktadırlar.

Senetle Para Veren Kişiler Firmalar
Senetle para veren kişiler ve firmalar bulunmaktadır.

Yasal Tefeci Telefon Numarası Ve Adresleri

Senetle kredi veren bankalardan yararlanamamış olduğunuz takdirde size borç verebilecek olan ve hatta anında nakit ihtiyacınızı karşılayabilecek olan diğer yerlere gitmekte çare bulursunuz. Nakit ihtiyacınızı karşılayabilecek olan yerler ise elden para yardımı yapacakları için vermiş oldukları nakit karşılığında senet imzalamanızı isteyebilirler. Veya senet bozdurarak nakit ihtiyacınızı karşılamanızda yardımcı olabilirler. Size dar zamanınızda yardımcı olabilecek olan yerlerin en başında ise sanal tefeciler dikkatleri çekecektir. Sanal tefecilik işi ile uğraşan bu şahıslar resmi bir senet karşılığında size borç vermeyi kabul edeceklerdir aynı zamanda sanal tefeciler size kredi imkanı sağlarken sizden gelir belgesi veya kredi notu istemeyeceklerdir. Kendilerine göre belirlemiş oldukları şartlara uyum sağlamış olduğunuzda ihtiyacınız olan nakde sahip olabilirsiniz. Yasal tefecilik yapan bu şahısların bulunmuş oldukları bölgeler ise aşağıda maddeler halinde yer almaktadır.

 • İstanbul
 • Ankara
 • Bursa
 • İzmir
 • Samsun
 • Kayseri
 • Antalya
 • Denizli
 • Mardin
 • Diyarbakır
 • Muğla
 • Konya
 • Mersin

saymış olduğumuz bu illerde yoğunluk gösteren yasal tefeciler şimdilerde kuyumculuk, sarrafçılık işleri ile uğraşmaktadırlar. Yasal tefecilerin adresleri ve telefon bilgilerini değişiklik göstermiş olduğu için sabit bir konum belirtmek mümkün olmayacaktır.

senetle borç para
Senetle borç para veren yasal yerlerden yardım alabilirsiniz.

Senetle Kredi Ve Borç İmkanı Sağlayanlar

Bankaların sunmuş oldukları avantajlı kredi imkanlarından yararlanamayan vatandaşlarımız son dönemlerde senet karşılığında altın satan kuyumcular ve senet karşılığında borç para veren kuyumculara giderek nakit ihtiyaçlarını karşılamaktadırlar. İstanbul Kapalı çarşı, Bursa Kapalı çarşı, Antalya Murat paşa, İzmir Kemeraltı gibi yerlerde 100.000 lira ile 200.000 liraya kadar senetle borç para verilmektedir. Ayrıca Ankara Kızılay, Mamak, Etimesgut, Yenimahalle gibi semtlerde bulunan bölgelerde senetle borç para veren yerler bulunmaktadır.

Senet karşılığında son model cep telefonu alarak kutusunu dahi hiç açmadan İnternet üzerindeki sahibinden.com gibi sitelere giriş yaparak almış olduğunuz telefonu 100 lira veya 200 lira bir zararla satarak nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. İnternet üzerinden satış yapmak zor gibi görünebilir veya zaman kaybetmenize sebep olabilir. O zaman almış olduğunuz cep telefonun ikinci el satışı yapan firmalara götürebilirsiniz veya çevrenizde bulunan ve bu telefonu almak isteyen herhangi bir vatandaşa telefonu satabilirsiniz ve karşılığında ise nakit ihtiyacınız olan paraya sahip olabilirsiniz.

Nakde sıkıştığınız anlarda bu yöntemleri kullanarak ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.


Hakkında Esnaf Kefalet

Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifinde uzun yıllar çalıştım ve emekli oldum. Gönüllü olarak tüm esnaf meslektaşlarıma başvuru için yapmaları gerekenleri anlatmaktayım.

94 yorum

 1. çok acil 5bin tl ihtiyacım var aktif çalışanım 3 taksit ile geri ödeme yapabilirim kızımın yanına gitmem lazım maddi sıkıntı yüzünden gidemiyorum. yardımcı olunursa çok sevinirim

 2. Selametlerle be nim sadece ve sadece 23 bin teleye cok ama cok ihtiyacim vìar me sele uzun hikaye an Latirsam Elverisli durumdaki ler seve seve ehvet dìyeceklerìndehe eminimmm cok zor ama belkide halimde birileride olur garanti belgesi noter taksitli senetle geri odemeklisartiyla olursa

 3. Kocaleide ikamet ediyorum
  Düğün yapicam
  Maddi desteğe ihtiyacım var
  Harama el uzatmaktansa siz değerli insanlardan yardım talep ediyorum.

 4. Çok acil 10000 tl ihtiyacım var aylık 1000 tl öderim

 5. Çok acil 4.000 liraya ihtiyacım var geri ödemesinde sorun yaşatmam yardımcı olabilecek var mı acaba?

 6. Hayirli gunler acilen 40 bin tl ye ihtiyacm var hmde cok isciyim aylik gelirim 3.500 aylik 1000 tl odeyebilirim yardimci olursanz minnettar kalirim.

  • Merhaba öğrenciyim 3.000 tlye ihtiyacım var yardım ederseniz cok güzel olur geri ödemesini de taksitle her ay düzenli öderim

 7. Acil 6000 TL’ye ihtiyacım var . Sağlık personeliyim . Aylık zorlanmadan ödeyebilirim . Mail adresimden ulaşın lütfen .

 8. Şerif’e Gençoğlu

  Senetle paraya ihtiyaçım var

 9. ERTUĞRUL SEMİZ

  ankara kamu işçisi yim 22000 tl. ye acil ihtiyacım var 54 aylık 1000 tl. geri ödeyebilirim

 10. Merhaba
  Emekliyim 4000 tl gelirim var. 30000 tl ihtiyacım var. Mail adresimden ulaşabilirmisiniz.

 11. Acil çok acil 3000 tl ihtiyacım var

 12. 15 bn tl lazım ayda senetli olarak.. Ayda ödeyecem miktar 650

 13. 5 bine ihtiyacim var 1 ay sonra geri iderim yardimci olurmusuz

 14. 20.000tl ihtiyacım var geri 500tl ödeyebilirim.

 15. Acil nakit ihtiyaclariniz için bizimle irtibata geçin Türkiye geneli her ile nakit sağlıyoruz senetli senetsiz düşük faizle

 16. Merhabalar acil borç para arıyorum. 2.000 tl aylık geri ödemesi 250 olarak her ay ödeyebilirim yardımcı olursanız. Sevinirim gmail. = eren.

 17. Yağız bey lütfen bana ulaşın , öğrenciyim çok sıkıştım acil paraya ihtiyacım var

 18. Acil 15000 ihtiyacim var.duzenki olarak faixiyle birlikte odeyebilirim

 19. Yüksel KURTULMUŞ

  10 bine ihtiyacım var. Buzdolabı ve evin eksikleri için

 20. Merhaba ben yağız. Gayrimenkul ve otomotiv işleriyle ilgileniyorum. Bir kaç şubeli OtoGaleri sahibiyim canada da. Türkiye ve bir çok ülkede fabrika yatırımım var.
  Paraya ihtiyacı olan bayanlar mail atabilirler, lütfenciddi kişiler yazsın.

  • Bana acil 30000 bin tlye ihtiyacım kredilerimi kapatacam bu ayın sonunda ödemelerim geliyor memurum bana ulaşırsanız sevinirim

  • İyi akşamlar, bana çok acil 2000 TL lazım . Nasıl yardımcı olucaksiniz?

  • Selam merhaba yağız bey bana dönüş yaparmısınız

  • abi allahını bana yardım edın 10000 tl ihdiyacım var bana geri dönun nolur

  • İyi günler yağız bey ben Konya da tıp fakültesi kazandım ailemin durumu kötü bir de nişanlım var o da tarih öğretmeni atanamadı ben hataydan Konya ya gelmem üzerine o da benimle geldi üstelik bütün işini bırakıp şimdi ona bir ev kiraladık ama çalışamadığı için odeyemedik 2000 TL ye ihtiyacımız var benim yüzümden bütün varını yoğunu bıraktı lütfen bana yardım eder misiniz

  • Acil senetle paraya ihtiyacım var

  • Muharrem Can böker

   Gerçekten para verebileceksen msj atalirmisin çünkü zordurumdayım 3000tl lazım bütün borçlar birikiyor yapılandırma yaptım yeni eksi bakiye kapattım beni zor duruma düşürdü oda senetmi taksitmi ne istiyosan yapalım sadece bayanlar yazmışsın ama şansımı değeneyim dedim

  • Selamu aleykum Abim bana sadece 3000 tl lazım ablamın üniversite bursunu geri ödicem 675 tl si bende var toplam borç 3675 tl acil ödemem lazım dava açılacak senet istersen ona da kabul allah rızası için yardımcı ol bana.

  • Vallamı versene bi 5000 ne kadar ihtiyacım olduğunu yazsam burası yetmez sen sadece 6 aylık bebeğe yardım için diye düşün yeter

  • Benim acil paraya ihtiyacim var ne kadar guvenebilirim bilmiyorum ama gercekten cok ihtiyacim var

  • İyi günler benim çok acil 10000 tlye ihtiyacım var haftaya evlenicem lütfen yardımcı olur musunuz size nasıl ulaşabilirim
   [email protected]

  • Yagiz bey geri odemeli 5000 tl lazim acil. @ hot… bana ilasirsaniz cok acil

  • Meil iniz yazmiyo

  • Yağız bey acil paraya ihtiyacım var. Nasıl iletişime gecebilirim sizinle?

  • Yagiz ben benimde acil 10bin tl ye ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

  • Merhaba bizede yardımcı olabilirmsiniz lütfen.

 21. Abi bana 15 bin lazım yorum yaparsan sevinirim

 22. Ahmet 10 bin tl ihtiyaçım var yardımcı olurmusunuz teşekkürler emekliyim İstanbul Senetle kredi almak istiyorum

 23. Acil nakit ihtiyaçlarınıza gününde çözüm alt limit 15 bin TL

 24. Whatsap Kredisi 2019

  1 saatte acil paraya ihtiyacım var diyene gününde çözüm whatsap iletişim numarasını arayın.en az limit 25 bin TL

 25. bana acil 15 bin lazım bankadan kredi çıkmıyo bana

 26. merhaba cok acıl 5000 liraya ıhtıyacım 2 ay ay sonra gerı vermek sartıyla ankarada memurum lütfen yardımcı olurmusunuz hayati bır mesele snetlede vere bılırsınız 5evzat

 27. Bayanlara kredi

  dar zamanda olanlara 2 bin lira kredi veririm.

 28. 100bin tl ihtiyacım var nasıl olur acabaçok ihtiyacım var

 29. Çek kırdırmak istiyorm

 30. lütfen acil 20.00 tl borç

 31. 10.000 tl borcum var yardım lütfen

 32. 2 ay icinde ödemek şartı ile 10 bine ihtiyacım var

 33. Acil 10 bine ihtiyacim war. 5 ay icinde odeyecem. Yardimci olursaniz sewinirim.

 34. Merhaba ben antalyadayım. Bugün acil 500 liraya ihtiyacım var. Lütfen yardımcı olurmusunuz.

 35. Ordudayım 5000 tl ye acil ihtiyacım var yardımcı olur musunuz lütfen

 36. Samsundayım emekliyim.20.000 tl.lazim.aylik taksit yapıp 2 ay içinde kapatırım.komisyonu neyse kabulumdur

Average
5 Based On 36

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.