Anasayfa / İş Fikirleri / Toptan Köy Yumurtası Satın Alan Firmalar (İstanbul Ankara İzmir)
Toptan Köy Yumurtası Satın Alan Firmalar
Toptan Köy Yumurtası Satın Alan Firmalar

Toptan Köy Yumurtası Satın Alan Firmalar (İstanbul Ankara İzmir)

Toptan yumurta alan firmalar İstanbul, Balıkesir, Bursa, İzmir, Ankara, Adana gibi illerde üreticilerin ve yumurtamı satmak istiyorum diyenlerin ürünlerini toptan satın almaktadır. Sizde organik köy yumurtalarınızı satmak istiyorsanız içeriğimizi dikkatlice okuyun. Günümüzde çok sayıda vatandaşımızın organik olan ürünlere ilgisi artmıştır. Son dönemlerde gıda sektöründe organik ürünlerin üretilmesi azalmış ve bol miktarda hormonlu sebze ve meyveler ile beslenilmektedir. Hal böyle olunca da organik olarak üretilen ürünlere talep artmıştır. Organik olarak üretilen sebze ve meyvelerin yanı sıra köy yumurtalarına olan talebinde giderek artış göstermesi gözden kaçmamaktadır. Bundan yaklaşık 15-20 yıl öncesine kadar bir çok şey doğal olarak üretilmekteydi ve hemen hemen her hane de köy yumurtası tüketiliyordu.

Fakat içinde bulunmuş olduğumuz bu yıllarda köy yumurtası tüketebilmek için araştırma yapılırken aynı zamanda yüksek miktarlarda da ödemeler yapılmaktadır.

Toptan yumurta nereden alınır?

Köy yumurtaları büyük il ve ilçelere nazaran daha küçük yerleşim birimlerinde çok daha kolay bulunmaktadır. Ayrıca son dönemlerde devletimizin girişimcilerimiz için sağlamış olduğu avantajlı kredi imkanları ve hibe kredileri sayesinde çok sayıda küçük ve orta ölçekli işletmeler ortalama bin tavuk ile üretim yapmaktadırlar. Köy yumurtası üreten girişimcilerimizin bir çoğu kendi köylerinde veya bulunmuş oldukları küçük kentlerde kurmuş oldukları tesisler sayesinde köy yumurtası üretimi yapmaktadırlar. Yüksek kaliteli köy yumurtası üretmek isteyen vatandaşlarımız yetiştirmiş oldukları tavukların beslenmesinde özen göstermeli ve kaliteli yemler ile beslenmelidir.

Köy Yumurtası Satmak İstiyorum Diyenlere Tavsiyeler

Çiftlik yumurtası ve köy yumurtası arasında bulunan farklar bir çoğumuzun merak etmiş olduğu konular arasındadır. İki yumurta arasında yağ, karbonhidrat, protein ve besin değeri açısından fark oluşmaktadır. Bu sebeple de köy yumurtası çiftlik yumurtasına nazaran daha sağlıklı olarak görülmektedir. Ayrıca doğal ve organik olarak beslenen tavukların yumurtaları daha sağlıklı olduğu için beslemiş olduğunuz hayvanların tüketmiş olduğu yemlerde oldukça önemli olmaktadır. Bu kapsamda köy yumurtalarını diğer yumurtalar gibi değerlendirmeyin ve en önemli tavsiye ise e-ticaret sitelerine yoğunlaşın.

TAVSİYE:  Toptan Cep Telefonu Aksesuarlarını İnternetten Satın Alın!
Köy yumurtası ve çiftlik yumurtası arasındaki fark
Köy yumurtası ve çiftlik yumurtası arasında farklar vardır.

Yumurtalarımı satmak istiyorum diyenler ne yapmalı

Büyük il ve ilçelerde organik köy yumurtasını bulmak zor olsa da bu şehirlerde ikamet eden vatandaşlarımız için organik köy yumurtası satışı yapan ve aynı zamanda dağıtımını yapan büyük firmaların olduğunu belirtmek isteriz. Bir çok vatandaşımız köy tavuğu yetiştirerek organik köy yumurtası üretimi yapmaktadır. Ve organik yumurta üretimi yapan vatandaşlarımızda büyük şehirlerde bulunan firmalar ile anlaşma yaparak üretimini gerçekleştirmiş oldukları organik yumurtaları pazarlamayı hedeflemektedirler fakat bu iş kolay gibi görülmüş olsa da oldukça zorlu bir iş olarak karşımıza çıkmaktadır. Sıkı bir araştırma yapmadan ve müşteri kitlenizi oluşturmadan yumurta üretimini ve pazarlamasını yapmanızı tavsiye etmeyiz. Müşteri kitlenizi oluşturmuş olduğunuzda ve sağlıklı bir araştırma yapmış olduğunuzda organik yumurta üreterek satışını gerçekleştirebilirsiniz.

Organik yumurta
Organik yumurta üretimi yapıp satarak para kazanabilirsiniz.

Toptan yumurta alan firmalar Bursa Adana 

Teknolojinin hızlı bir şekilde ilerlemesi ile İnternet üzerinden yapılan ticaret işlemleri de oldukça artış göstermiştir. İnternet üzerinden evde üretimini yapmış olduğunuz herhangi bir ürün veya gıda, giyim, kozmetik, oyuncak vb. gibi ürünlerin satışını yapmak için bir blog açabilir yada çok sık karşılaşmış olduğumuz herhangi bir site üzerinden satış yapabilirsiniz. İnternet üzerinden organik köy yumurtası satışı yapmanızda mümkün olacaktır. Bunun için e-ticaret sitelerine ilan vererek üretimini gerçekleştirmiş olduğunuz organik yumurtaların satışını kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra organik köy yumurtası satan firmaları araştırmak için  öncelikle ikamet etmiş olduğunuz bölgelerdeki market, şarküteri, bakkal, süpermarket, gibi firmaları ziyaret ederek bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu işlemi yaptıktan sonra oturmuş olduğunuz il,ilçe ve yakın bölgelerdeki firmaları gezerek üretimini yapmış olduğunuz organik yumurtaların satışı için kendinize bir pazar ortamı oluşturmalısınız. Pazar ortamını oluşturmuş olduğunuza emin olduktan sonra ürünleriniz için fiyat belirlemesi yapmalısınız. Fakat burada yol giderleri, dağıtım için harcanacak olan süre ve dağıtım giderlerini de göz önünde bulundurarak yumurta adedi başına fiyat belirlemelisiniz.

TAVSİYE:  Devlet Desteği İle Dükkan Açmak İstiyorum Diyenlere Müjde! (2021 Kosgeb)

İnternet üzerinden gittigidiyor.com veya n11.com gibi sitelere üye olabilir ve ürün satışınızı gerçekleştirebilirsiniz.

İnternet Üzerinden Organik Köy Yumurtası Satışı Yapmak
İnternet Üzerinden Organik Köy Yumurtası Satışı Yapabilirsiniz.

Organik köy yumurtası satışı yapmak istiyorsanız eğer öncelikle yukarıda belirtmiş olduğumuz konuları dikkate almalısınız ve kendinize sıkı bir iş planı hazırlamalısınız. Daha sonrasında çiftlik veya üretim tesisi kurmak için gerekli olan sermaye ve giderlerinizi belirlemelisiniz. Maliyetinizi de belirledikten sonra devlet tarafından onay verilen hibe krediler için KOSGEB‘e başvuru yapabilirsiniz.

Veya sıfır faizli devlet destekli krediler için başvuruda bulunarak hayalini kurmuş olduğunuz işe sahip olabilir ve organik köy yumurtası üretebilirsiniz.


Hakkında Esnaf Kefalet

Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifinde uzun yıllar çalıştım ve emekli oldum. Gönüllü olarak tüm esnaf meslektaşlarıma başvuru için yapmaları gerekenleri anlatmaktayım.

96 yorum

 1. Ramazan Aktürk

  Organik Yumurta Alıyorum Adet sayısı fazla olan üreticiler mail atabilir [email protected]

  • Slm başkan hakiki gercek organik yumurta var bolu gökcesu köyünde orman icinde yaylım gezen tavuklar 1000 ceşit bitki yeşillik böcek solucan yebani otlarla beslenıyor anlaşırsak toptan sıf sıze satarım ulaşırsınız ben kenan

 2. selam trabzonda günlük gezen tavuk yumurtası vardır istanbul ankara bütün illere teslimat olur otobüsle günlük gönderim olur anlaşılırsa

 3. İstanbul dağyenice de gezer tavuk çiftliği kurduk yumurtlarımızı toptan satmak istiyoruz numaramız bu numaradan ulaşabilirsiniz

 4. Günlük 1.500 adet gezen tavuk yumurtası üretiyoruz. Çiftliğimizde Adanada olup iletişim için

 5. İstanbulda yeni çiftlik açıyorum 1500 tavuk ile işe başlayacam
  Ortalama günlük veya haftalık yumurta alacak firmalar iletişime geçsin gezen tavuk organik yumurta

 6. ızmır gunluk 14 kolı yumurta cıkmaktadır almak ısteyen ırtıbata gecebılır gezen tavuk

 7. günde bin ile onbin arası yumurta alınanır irtibat için meil gönderebilirsiniz.

  • Merhaba
   tekirdağ malkara da yerim var haftalık 3000-5000 arası köy yumurtası verebilirim.

   Kaç liradan ve nasıl alıyorsunuz ter neresi?

   • Korkutelinde täze koy yumurta günlük 100tane

   • Bu işe başlamayı düşünüyorum hesaplarimi yaptım paramda hazır yaza yakın yarka ataks tavukla bu işe başlamayı düşünüyorum tek eksiğim satış yapabileceğim Pazar tavukların verimi iki ayda ortalama %85 olsa haftalık 35.40 gezen tavuk yumurtası satışı yapabilirim alanlar varsa bilgi almak istiyorum

  • merhabalar teklifiniz hala geçerlimi şartlarınız nelerdir

   • Sedat kılıç

    Merhabalar çatalca dağyenice de tavuk çiftliği kurduk yumurtlarımızı toptan satmak istiyoruz numaramız sedat kılıç

  • Üstadım alımlar hala devam ediyormu ?? Gezen tavuk yumurtamız var

  • Ne kadar dan alacaksınız lohman brawn gezen tavuk yumurtası işi yapıyorum

  • Yerini nerede ?

  • Ramazan Aktürk

   Adana da ATAKS TAVUK YUMURTA işi yapmayı düşünüyorum işe 5000 adet ile başlayacağım fakat pazarını bulmadan girmek istemiyorum yıllık sözleşme imzalayacak firmalar ile çalışmak istiyorum uygun fiyata vereceğim düşünenler mailden ulaşabilir [email protected]

 8. Adam kimseye cevap yazmamış almayacak sanırım

 9. Aziz Mahmut Kolac

  Organik yumurtayi sertifikali olarak uretenlerden toptan alim yapabiliriz.

 10. Muhammed Kızılöz

  Kuluçkalık ve yemelik mavi yumurta bulunur.Kuluçkalık %80 garanti.Türkiyenin her yerine gönderim sağlanır.İmakanı olanlar gelip çayımızı içip kendi alabilirler.

  • Mehmet Genco Veysi

   Ben Bu yumurta işene Başladım Gündelik 300 350 Arası Ataks yumurta War Toptan Alacaklar Ulaşsınn

   1 hafta sonra gündelik 1000 1500 yumurta çıkacak İşimi büyütecem Allah’ın izniyle

 11. Koceli kandirada toptan koy yumurtasi satiyorum gunluk cikan taze yumurta almak isteyen arkadalar numaramibarasin. 05

 12. sa sakarya akyazıda gezen tavuk üreticisiyim. 2000 tavugum varr. ürünlerim cok tazee ve kalitelii toptan parakende satıyorum. ilgili kişilerle iletişime gecebilirim.

  • Muhammet yüce

   Hangi ilde yaparsak yapalım yinede toptan alır mısınız ve ben bu işi çadır da yapsam ruhsat alabilirmiyiz ve kolisini nekadara alırsınız

  • Gezen tavuk yumurtası ankara

   Mehaba biz Ankaranın bir köyündeyiz. Gezen tavuk yumurtalarımızı var. Alıcılar iletişime geçebilir mi?

 13. Yumurtalari nereye pazarlayabiliriz toptan sekilde yardimci olurmusunuz

 14. Toptan organik ve beyaz yumurta satışım vardır yerim istanbuldadır ilgilenen olursa 0 90 numaradan ulaşabilirsiniz

 15. Demek oluyorki en buyuk sorun pazarlama
  10 kisi olun bir pazarlama ağı kurun birlikte bereket vardır.maaşli bir pazarlama ekibi kurun siz üretin onlar satsın

 16. kütahya emet gezen tavuk yumurtası almak isteyenler iletişime geçilir

 17. Serkan yüksek

  Arkadaşlar orjinal amaricuana ırk mavi yumurta,yarka ve civciv üretimi yapıyorum sipariş üzerine gönderebilirim Mayıs ayında aylık yumurta üretimini 2000 in üzerine çıkarmayı hedefliyorum.sipariş üzerine gönderdiğim civciv ve yarkalarımızın aşı ve gaga kesimlerini yaparak sağlıklı bir şekilde isterseniz elden de teslim ediyorum saygılar

  • Salma tavuk yumurtasını toptan alan firmalar varmı? Varsa bugünlerde kaça alıyorlar…
   Teşekkürler

 18. Emrah selçuk

  Yumurta alan kişilere organik yumutra vardır verebilirim piyasa nedir bilgim yok ama yüzde yüz doğaldır yer aydının köyüdür

 19. Merhabalar gezen tavuk yumurta üreticisiyim 1 numara isteyene toptan satış yapılır.

 20. Alper Alp bey sizinle nasıl irtibat kurabiliriz

 21. merhabalar. organik yumurta işi yapıyoruz ve işimizi biraz daha büyütmeyi planlıyoruz.birinci elden organik yumurta üretimi yapan kişi yada kurumlardan toptan yumurta almak istiyoruz. yumurta üretimi yapanlar iletişime geçsin lütfen

 22. yumurta üreticisi

  Toptan gezen tavuk yumurtası alan firmalar sayesinde aylık 10 bin civarı yumurta satıyorum. sitenize teşekkür ederim.

  • Merhaba. Toplu tavuk alarak organık yumurta satımı yapmayı düşünüyoruz ancak toplu satımı nerelere yapıyorsunuz veya biz nasıl verımlı olabılırız yapmak ıstedıgımızde konu hakkında deneyımlı birisi olarak bılgı verebılır mısınız rıca etsem. Tesekkurler sımdıden.

   • Selamlar organik tavuk yumurtası üretim işine girdim yumurtalarıma pazar aramaktayız sizinle iletişime girmek isterim

  • Niğde tavukçuluk

   Tanesi ne kadara geliyor acaba

  • merak ettiğim sorular için dönüş yaparsanız müteşekkil olurum

   • Savaş yücel

    Organik gezen tavuk yumurtasi almak isteyen toptan olarak satış yapmak istiyorum telim 0 92 almak isteyenler arasın.

  • Kolay gelsin. Kardeşim. Bende şuan firmayı arayışındayım. Bana yardımcı olurmusun.

 23. Yusuf şimşekler

  Herkese merhabalar ben organik yumurta yetiştiriciliği yapacam nereye satabiliriim yardımcı olacak olan varmı?

  • Selamünaleyküm Yusuf bey bende organik yumurta üreticisiyim satacak yer bulamıyorum fikir desteği yapabılırmısınız

   • Merhabalar bende bu ise tamamen girmeyi düşünuyorum tabiki bende sizler gibi pazarlama kısmında takılıyorum ve düşüncem bununla ilgili uygun bir araç ile halk pazarlarını bakkal market fırın pastane kasap vs gibi yerleri dolanmak olacaktır. Sizlerede tavsiyem öncelikle bunlar olacaktır saygılar.

   • Savaş yücel

    Merhaba efendim yumurta satış noktası buldunuzmu haberleşelim lutfen

Average
5 Based On 96

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir