Anasayfa / İhtiyaç Kredisi / Senetle Kamyon Tır Satanlar (SAHİBİNDEN ELDEN TAKSİT)
Senetle Kamyon Tır Satanlar
Senetle Kamyon Tır Satanlar

Senetle Kamyon Tır Satanlar (SAHİBİNDEN ELDEN TAKSİT)

Günümüzde insanların çoğu nakit sıkıntısı çekmektedir. Nakit parası olmayan vatandaş da alacaklarını alamamaktadır. Planını ve istediklerini nakti olmadığı için ertelemek zorunda kalmaktadır. Fakat nakit parası olmayan kişiler için senetle tır satan kişiler ve vadeli tır, otobüs, kamyon satan yerler ve firmalar bulunmaktadır. Bu gibi senet ve vadeli satış yapan firmalar zaman ilerdikçe çoğalmaktadır. İnsanlara kolaylık ve avantaj sağlamaktadır. Peşinatsız minibüs, otobüs, tır, kamyon çekici gibi ticari araç satışı yapan firmalar ya da galeriler kişilerden gerekli güvenceyi aldıktan sonra taksitle satış yapmaya başlarlar. Vade ile kamyon satışı yapan galeriler, vadeli tır satışı yapan ve senetle kamyon satışı yapan galeriler ve peşinat talep etmeden senet ile otobüs satan yerler oldukça fazladır. Peşinatsız, vadeli ya da senetle  Otobüs, Kamyon, tır gibi ticari araç satın almayı düşünüyorsanız öncelikli olarak bu işlemin nasıl yapıldığını güzel ve kapsamlı bir şekilde araştırmanızda fayda olacaktır. Ve kimlerin senetle kamyon tır sattığını yerlerini öğrenmek gerekir. Nakit parası olmayan kişiler ilk olarak kredi çekmeyi düşünmektedirler. Ancak son yıllarda senetle sadece otomobil değil diğer ticari araçların satışı da oldukça yaygınlaşmıştır. Bu da içinde bulundukları duruma göre bazı kişilere daha cazip gelmektedir.

PEŞİNATSIZ SENETLE KAMYON TIR SATAN GALERİLER

Bankalara kredi almak için başvuran kişi sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Fakat banka herkese kredi vermemektedir. Düşük gelir bankalara ödemelerin zamanında yapılmaması gibi sebepler bunlardan sadece bir kaçı. Bu nedenle bankalarla insanlar sorun yaşamakta ve kredi notları düşmektedir.Doğal olarak da kredi başvuruları olumsuz sonuçlanmaktadır. Genel olarak bankalarla uğraşmak istemeyen ve kredi başvurusu reddedilen kişiler kamyon, tır gibi ihtiyaçlarını senetle almayı tercih etmektedirler. Ülkemizde araç sayısında son yıllarda büyük artış olmakla birlikte araç satışı yapan işletmelerin ve galerilerinde sayısı oldukça artmıştır. Satış yapan yerlerin çoğalmasıyla birlikte rekabet oranı artmıştır. İşletmeler de daha fazla satış yapabilmek için farklı metodlar kampanyalar geliştirmek zorunda kalmaktadır. Dolayısıyla bir çok işletme elindeki kamyonların , tırların otomobillerin peşinatsız bir şekilde senetle satışını yapmaktadır. Bu durumdan hem alıcı hem de satıcı memnun olarak ayrılmaktadır. İşletme elindeki aracı çıkarmış olmakla birlikte alıcı da bu şekilde işlerini yoluna koymuş olur.

Sahibinden sitesinde senetle satılan kamyon ve ağır vasıta araçlarını görüntüleyebilirsiniz.

images 1 - Senetle Kamyon Tır Satanlar (SAHİBİNDEN ELDEN TAKSİT)
Peşinatsız senetle tır ve kamyon satan yerler bulunmaktadır.

TAKSİTLE KAMYON ALMANIN AVANTAJLARI

Peşinatsız bir şekilde taksitle araç almak alıcılar için oldukça avantajlı bir alış veriştir. Taksitli satış aracın garantisi gibi olmaktadır. Senet bitene kadar yani taksitlendirmeniz sona erene kadar aracınızda her hangi bir sıkıntı hasar çıkarsa satıcıyla her şekilde muhatap olabilirsiniz. Firma sattığı aracın (tır, kamyon vb.) arkasında durmak zorunda kalır. Sizinle ve aracın sorunuyla ilgilenmeme şansı yoktur. Oysa peşin parayla aldığınız ürünü sadece satana kadar sahip çıkan ve hasarı olsa da sonradan kabul etmeyen bir sürü satıcı vardır.images 3 - Senetle Kamyon Tır Satanlar (SAHİBİNDEN ELDEN TAKSİT)
Senetle kamyon almanın avantajları.

HİÇ PEŞİNATSIZ SENETLE ARABA

Hiç peşin paranız olmadan araç alırken şunu unutmamanız gerekir. Öncelikle peşinatsız senetle alışverişlerde  araç ya da ürün her ne alıyorsanız biraz pahalı olacaktır. Bu sebeple piyasayı iyice araştırmak ve gerekli durumlar da pazarlık yapmanız sizin için iyi olacaktır. Tabi fiyat araştırması yaparken alacağınız aracı iyice tanımanız gerekir. Aracın modeline, km’sine ve hasarına dikkat etmeniz gerekir. Araçları karşılaştırırken benzer özelliklerdeki araçlarla, benzer model ve markalı araçlarla kıyaslama yapılmalıdır. Bunların sonunda alacağınız araca karar verdiğiniz zaman aracınızı(kamyon ya da tır) mutlaka iyi bir ustaya göstermeniz ve gerekli kontrolleri yaptırmanız gerekir. Aracın yasal kontrollerinin yapılması dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta. Aldığınız aracın kayıt dışı ya da yasa dışı olup olmadığını kontrol ettirmeniz gerekir. Bu  gibi işlemleri senet imzalamadan önce yapmanız gerekir. Sonrasında her şey için geç kalmış olabilirsiniz.

TAKSİTLİ KAMYON TIR SATAN YERLER

Genellikle senetle kamyon, tır satışı yapan yerler galerilerdir. Senetle satış yapan galeriler diğer binek araç galerileri kadar çok olmasa da hemen hemen ülkemizin her ilinde vardır. Teknolojinin gelişmesiyle internet üzerinden de birçok araç satışı yapılmaktadır. İnternette senetle araç satışı, taksitle araba satışı, vadeli araba satışı ve peşinatsız araba satışı gibi başlıklar halinde sitelerde bulunmaktadır. Bu gibi sitelerde sahibinden satışı olan kamyon ve tırlar bulunurken ayrıca galeriler ve ticari faaliyet yapan işletmelerde satılık araç ilanı vermektedirler. Bu gibi sitelerden evinizde, bulunduğunuz her hangi bir yerden rahatlıkla fiyat araştırması ve fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Araç sahipleri ve galerilerle iletişim kurarak kimlerin taksitle ya da peşinatsız kamyon, tır sattığını öğrenebilirsiniz. Senetle kamyon ya da tır alacağınız yerin ya da kişilerin güvenli bilindik yerler olmasına dikkat etmelisiniz. Tanıdık yerlerden bu şekilde alış veriş yapmanız sizin için daha avantajlı olacaktır.

indir - Senetle Kamyon Tır Satanlar (SAHİBİNDEN ELDEN TAKSİT)
Taksitli kamyon ve tır satan yerlere müracaat edebilirsiniz.

TIRSAN FİNANS KREDİSİ

Tırsan, senetle tır alınabilecek yerlerden birisidir. Tırsan bayilerinde Tırsan Finans desteği sayesinde 0 ve ya 2.el araç alımlarında sizlere kredi desteği  sağlamaktadır. Araç alımlarında kredi kullanmak isteyenlere kurum kendi kredisini kullandırdığı için senetle benzer özelliktedir.Uygun faiz oranlarıyla 36 aya kadar vade yapmaktadır. Her zaman bilindik  işletmelerle alış veriş yapmak sizin için avantaj olacaktır. Tırsan ile ilgili genel bilgi edinmek ve size en yakın bayiyi öğrenmek için tıklayınız.

Peşinatsız senetle ve taksitle tır ya da kamyon satın alabileceğiniz yerler bu şekildedir.1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Hakkında Cemil Tefeciler

Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifinde uzun yıllar çalıştım ve emekli oldum. Gönüllü olarak tüm esnaf meslektaşlarıma başvuru için yapmaları gerekenleri anlatmaktayım.

10 yorum

 1. 15.000 peşin 000 Senetle tır almak istiyorum tl.

 2. Bede almak istiyorum

 3. Merhada ben vadeli tır almak istiyorum peşinatımyok ortağının geçirmiş olduğu kaza sonucu aracımız kanparası nedeniyle kaybettik işinide kaybetmemek için acilen tır almam gerekiyor verme imkanınız varmı bilemiyorum var ise lütfen cevap yazarmışsınız teşekkürler

 4. tamamı peşinsiz vadeli alçalış öde diyecek
  kamyon
  kamyon romorklu
  tır olabilir bmc hariç diğer tüm araçlar olabilir
  masrafsız herhangi taşıma belgem yoktur
  normalde işçiyim ancak kendi işimi kurmak istiyorum
  tamamen piyasa odaklı bursa izmir arasında çalışıcam

 5. Tır ve dorse almak istiyom 40 TL peşinatla aylık 5 TL senetler almak isterim yardımcı olurmusunuz

 6. Yıldıray tufan

  2000 model üstü 620 pro kamyon almak istiyorum taksitle nasıl yardımcı olabilirsiniz bana mümkünmü aceba

 7. esnaf odasına kayıtlıyım 2006 beridir 2 el bir tır dorse almak istiyorum yardım edermisiniz

 8. 2006 dan beri uluslar arası tir şoförlüğü yapıyorum artık kendi tirim olmasını istiyorum peşinatim yok çekici ve dorse almak istiyorum

 9. Senetle vadeli tır almak istiyorum peşinatım yok ayda 4.000TL veririm

 10. Merhaba! Ben tır ve Dorse almak istiyorum yalnız çok az buz peşinatım var bu konuda nasıl yardımcı olabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Hopp!