Bisiklet Kredisi Veren Bankalar ve Şartları (Güncel)

Bisiklet Kredisi Veren Bankalar ve Şartları
Bisiklet Kredisi Veren Bankalar ve Şartları

Günümüzde nakit ihtiyaçlarının karşılanması için bankalar çeşitli şartlar dahilinde kampanyalar düzenleyerek müşterilerine kredi veriyor. Bu krediler çeşitlilik arz ediyor. Konut kredisi, taşıt kredisinin yerine artık kredilere de yeni lokasyonlar getirildi. En çok ve en farklı çeşitler ise As Bank’ ta yer alıyor. Bankalar bisiklet kredisi adı altında da krediler vermektedir. Bu kredileri sizler için araştırdık. Sahibinden.com sayfasındaki bisiklet modellerini incelemek için tıklayınız.

As Bank Kredileri

Bisikletiniz olsun istiyorsanız ayaklarınızı yerden kesecek bir haberimiz var! Asbank Tekne kredisi, araç kredisi, solar enerji sistemleri kredisi ve eğitim kredilerinin yanı sıra bisiklet kredisi de veriyor. Üstelik yalnızca sabit komisyon ile kredi imkanı sunuluyor. Ailenizi ve sizi sevindirecek bir kredi ile As Bank müşterilerinin yüzünü güldürüyor.

bisiklet-kredisi

As Bank bisiklet kredisi vermektedir.

As Bank İletişim Bilgileri : Mecidiye Sokak Numara: 8 / 448 Lefkoşa – Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti

Telefon: 0392 444 36 78  ya da [email protected] adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz.

Masraf Komisyon Tutarı Komisyon Oranı Açıklama
Komisyon Sabit 2% BSİV hariçtir
Hayat Sigortası Bedeli Hayat Sigortası Bedeli Yaş, Cinsiyet, Kredi Tutarına Göre Değişiklik Göstermektedir.
FKS Meslek ve Kredi Tutarına Göre Değişiklik Göstermektedir.

Kredinin hesaplanmasında komisyon ve BSİV ücretleri eklenmemiştir. Bankanın faizi, vadeyi ve komisyon oranını değiştirme hakkı vardır.

2023 Bisiklet Marka ve Modelleri

SALCANO

Salkano bisiklet adıyla 1975′ te bir aile şirketi olarak kurulan bisiklet markası günümüzde Salcano markası ile üretim yapmaktadır. 16 bin metre kare kapalı alana sahip olan fabrikada bisiklet ve motorsiklet üretimi yapılmaktadır. 600 bin adet günlük üretim yapılmakta olup, Salcano bisiklet 100 bin adet bisikleti İngiltere, Hollanda, Almanya, Afrika ve Balkan ülkelerine ihraç etmektedir.7 farklı alanda bisiklet üretimi yapılmaktadır. Marka dağ bisikleti, yarış bisikleti, çocuk bisikleti, şehir bisikleti, gezi bisikleti, elektrikli bisiklet ve katlanabilir bisiklet üreterek yurt içi ve yurt dışı satışları yapmaktadır. 500 TL’ den 24 bin TL ye kadar olan fiyat seçenekleri ile Salcano markası geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. 500′ ün üzerinde Salcano bayisi bulunmaktadır.

salcano

Yukarıda gördüğünüz dağ bisikleti markanın en pahalı ürünüdür. Arazi koşullarına uygundur. Üretimler müşteri talepleri dikkate alınarak yapılmaktadır. 2020 yılında ise SB 150, Runner, Hunter, Attack 150 ve Assos 250 modelleri seriye eklenmiştir. Ürünler ICS- ISO 9001 belgesine sahip olup Salcano müşterilerine en kaliteli ürünleri satmaya devam etmektedir.

BIANCHI

Bianchi 1885 yılında İngiltere’ de ilk üretimine başlamış dünyanın en eski ve en köklü bisiklet markasıdır. 1970′ li yıllara kadar motorsiklet ve araba üretimi de yapan marka 2020 yılı itibari ile yalnızca bisiklet üretimi yapmaktadır. Tıklayarak kataloğu incelemeye başlayabilirsiniz. Ağır çelik ve esnek karbon ürünleri ile Celeste rengi üretimini sıklıkla yapan firmanın bisikletleri görsel açıdan da beğenilmektedir. Yol bisikleti, dağ bisikleti, şehir/ trekking bisikletleri, çocuk bisikleti gibi pek çok ürün yelpazesi bulunmaktadır. Bu markanın birçok takımla ve bireysel yarışçılarla birçok sponsorluk ilişkisi bulunmaktadır.

bianchi

En köklü bisiklet markası

LAPIERRE

Dağ bisikleti kategorisinde öncü bir bisiklet markasıdır. Fransız markasıdır. 60 yıldır marka kendisi geliştirmeye ve güncellemeye devam etmektedir. Yol, Cyclo Cross, Fitnes Cross, Şehir ve Dağ bisikleti modelleri ile Türkiye’ de yer almaktadır. İnternet üzerinden yayınlanan bir e- katalog

aircode

Aircode SL 600 modeli

bulunmaktadır. Bu katalogda geçmişten günümüze kadar markanın ürünlerine yer verilmiştir. Ayrıca fiyatlar ve ürün özellikleri de yer almaktadır. Fiyatlar Euro cinsindendir. Fiyat listesinde 4 bin Eurodan 400 Euroya kadar fiyat aralığı belirlenmiştir. Yukarıdaki Aircode modeli en pahalı modellerden biridir. 30 vitese kadar bisiklet bulmanız mümkündür. Sizde bir Fransız markası olan Lapierre ‘den bisiklet almak için hemen tıklayınız.

GHOST

1993 yılında Almanya’ da üretime başlamıştır. Ghost küçük bir atölye olarak kuruldu. Yeni teknolojileri takip etmesi ve ürünlerine uygulaması onu bir teknoloji devi haline getirmiştir. Mühendislik ve tasarım harikası Ghost know- how ve 1993 yılından bu güne gelen tecrübelerini profesyonel sporcuların istekleri doğrultusunda birleştiriyor ve güzel bisiklet modelleri hazırlıyor. Dağ, e-hibrit, şehir ve çocuk bisiklet türlerinde üretim yapmaktadır. Şehir ve dağ bisikletlerinin ortak özelliklerini bünyesinde barındıran e- hibrit bisikletleri çok az markada mevcuttur. Ghost markası ile bu tarz üretim yapan ender markalardan biridir. 6 bin eurodan 140 euroya kadar fiyat seçeneği ile 30 vitese kadar bisiklet bulmak mümkündür. E- kataloğa ulaşmak için tıklayınız.

ghost

Kato FS AL 20 vites

KRON

Kron markası 2004 yılından beri bisiklet üretimi yapmaktadır. Spor ya da ulaşım aracı değil bisikleti bir hayat tarzı olarak nitelerler. Bisiklet üretmenin yanı sıra sosyal yardım programlarına da destek olan marka, Doğa İçin Pedalla projesi dahilinde 12 bin 500 km’ lik Türkiye- Japonya turunu tamamlayan Gürkan Genç’ e bu proje kapsamında özel bisiklet tasarımını yapmıştır. Şehir, trekking, yol, çocuk, katlanabilir ve doğa bisikletleri üretimi yapan marka elektrikli bisiklet üretimine de başlamıştır. Satışlar dolar üzerinden yapılmaktadır. En az alüminyum alaşımının olduğu markalardan biridir.

kron

Kron sosyal yardım programlarını sponsor olan markalardan biridir.

CARRARO

70 yıldır var olan bir markadır. Sporcular  kadar günlük hayatlarında bisiklet kullananların da tercih ettiği bir markadır.  Güvenlik olasılığını düşünen ender markalardan biridir. El kitapçığı sayesinde bisikletin tüm kullanılış özellikleri kolayca öğrenilebiliyor. Ayrıca bisikletler Avrupa Standartlarına uygun olarak üretiliyor. 1924 yılından beri müşterilerinin hayallerini gerçekleştirmeye devam ediyor. Fiyat listesine ulaşmak için tıklayınızN11.com ‘ da uygun fiyatta bisikletler bulunmaktadır. Buradan modellere göz atarak ücretsiz kargo ile bisiklet sahibi olabilirsiniz.

Bisiklet Alabilmeniz İçin İhtiyaç Kredisi Alabileceğiniz Bankalar

Sizde bu markalardan bisiklet almak istiyorsanız ve nakite ihtiyacınız varsa ihtiyaç kredileri yardımı ile bisiklet sahibi olabilirsiniz. Genel itibariyle aşağıdaki bankalar tüm ihtiyaçlarınız için kredi vermektedir.

  • Akbank
  • İş Bankası
  • Garanti Bankası
  • TEB
  • HSBC
  • Halkbank
  • Denizbank

Yeni bisikletinizin hayırlı olması dileğimizle..

Sende Yaz