Anasayfa / İhtiyaç Kredisi / Ankara’da Senet Karşılığında Borç Para Veren Kuyumcular Ve Diğer Yerler
Ankara'da Senet Karşılığında Borç Para Veren Kuyumcular Ve Diğer Yerler
Ankara'da Senet Karşılığında Borç Para Veren Kuyumcular Ve Diğer Yerler

Ankara’da Senet Karşılığında Borç Para Veren Kuyumcular Ve Diğer Yerler

Ülkemizde bulunan bir çok il ve ilçe de banka dışında borç para veren yerler bulunmaktadır. Özellikle büyük şehirlerde oturan vatandaşlarımız bu konuda oldukça şanslı olmaktadır. Bu sebeple de Ankara’da senet karşılığında borç para veren kuyumcular ve diğer yerler dikkatleri üzerine çekmektedir. Acil Nakit ihtiyacı olduğu halde bankalardan kredi çekmekte zorluk yaşayan vatandaşlarımız için veya banka kredi limiti dolmuş olduğu için kredi imkanlarından yararlanamayan vatandaşlarımız Ankara’da bulunan faktoring şirketler ve kuyumcular aracılığı ile nakit ihtiyaçlarını karşılayabilmektedirler.

Ankara’da Nakit İhtiyacı Olanlara Borç Para Veren Yerler

Maddi açıdan büyük sıkıntı içerisine girmiş olan vatandaşlarımızın ve bankaların kredi avantajlarından yararlanamayan vatandaşlarımızın borç para bulmak için başvuruda bulunacağı bir çok şirket ve faktoring firmalar bulunmaktadır. Bu firmalar ülkemiz genelinde hemen hemen bir çok il ve ilçede yer almaktadır. Ayrıca banka dışında herhangi bir yerden veya herhangi bir şirketten borç para almış olduğunuzda size bu imkanı tanıyan firma veya şahıs belirli bir oranda komisyon bedeli keserek ihtiyaç duymuş olduğunuz nakdi size sunmaktadır. Ankara’da ikamet eden vatandaşlarımız nakit ihtiyaçları karşısında bankaların kredi olanaklarından da yararlanamadıkları taktirde senet karşılığında borç para veren diğer yerleri araştırarak başvuruda bulunmaktadırlar.

Ulus, Yenimahalle, Pursaklar, Kızılay, Etimesgut, Polatlı, Demetevler gibi semtlerde oturan veya bu semtlere yakın bölgelerde bulunan vatandaşlarımız için senet karşılığında borç para veren şirketlerin bulunduğunu belirtmek isteriz. Yasa dışı olarak çalışan veya bor para veren yerlere başvuruda bulunmayınız. Sadece özel kuruluşlara ve bankalara kredi talebinde bulunmuş olmanızı tavsiye ederiz.

İzmir’de senetle elden borç para veren yerleri inceleyebilirsiniz.

Senet Karşılığında Nasıl Borç Alınır?

Senet Karşılığında borç para almak isteyen vatandaşlarımız istenilen bazı şartlara uymak zorundadırlar. Bu şartlar arasında 18 yalını doldurmuş olmak ilk sırada yer almaktadır. 18 yaşını doldurmuş olan ve imza yetkisi bulunan şahıslar senet karşılığında kredi imkanlarından yararlanabilmektedirler. Ayrıca Senetle borç para almak için SSK’lı olarak çalışmanıza gerek yoktur. Birçok faktoring firma imza yetkisi olan vatandaşlarımıza kredi imkanı sunarken çalışıp çalışmadığını önemsemeden veya araştırmadan kredi imkanı tanımaktadır. Fakat senet karşılığında borç veren bir çok esnaf ise gelir belgenizi görmek ister eğer gelir belgeniz yok ise kredi talebiniz geri çevrilebilir. Bu sebeple de Gelir vergisine sahip olmak aranan bir diğer şart arasında yerini alırken büyük bir zorunluluğunun olmadığını da dip not olarak geçmek istiyorum.

Elden senet karşılığında borç para veren yerler ve bankalar hakkında ayrıntılı bilgi almak için tıklayınız.

Senet karşılığında borç
Senet karşılığında borç para nasıl alınır?

Ankara’da Senet Karşılığında Para Veren Kuyumcular

Ülkemizde çok sayıda il ve ilçede bulunan kuyumcular senet karşılığında altın satışı yapmaktadır. Bu durumla daha büyük şehirlerde çok daha sık karşılaşabiliriz. Ankara, Bursa, İzmir, İstanbul, Samsun ve daha bir çok ilde oturan vatandaşlarımız senet karşılığında altın alarak ihtiyaçlarını karşılayabilirler. Kuyumcuların hiç tanımamış oldukları insanlara senet karşılığında altın satıyor olması biraz kafa karıştırıyor olsa da aslında bu durum iki taraf için oldukça mantıklı bir yöntemdir. Kuyumcu senetle altın satarken altın satışı üzerinden karını almış olduğu gibi belirli bir komisyon karşılığında da borç imkanı veriyor. Eğer senet imzalayarak borç para almış iseniz düzenli bir şekilde ödemelerinizi gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Aksi taktirde hapis cezası ile yargılanabilirsiniz.

Adana’da senetle elden borç para verildiğini biliyor muydunuz?

Ankara’da bulunan bir çok kuyumcuda senet karşılığında borç para verirken belirli oranda komisyon bedeli keserek nakit ihtiyacınızı karşılamaktadır. Ankara Kızılay’da bulunan sarraflar senet karşılığında ihtiyacınız olan nakdi size sunmaktadır. Borç para imkanı sağlayan bu kuyumcular 18 yaşından büyük olmanızı isterken aynı zamanda Ankara içinde ikamet ediyor olmanızı da şart koşmaktadır.

Senet Karşılığında Borç Para Veren Faktöring Şirketler (OSTİM ve Ankara)

Senet karşılığında borç para veren yerler arasında sanayi bölgesi olarak bilinen OSTİM’de de senet karşılığında kredi imkanı sağlanmaktadır. Ankara’da bulunan faktöring şirketleri borç para verirken sizden gelir belgesi göstermenizi isteyeceklerdir. Elden taksitle senet karşılığında borç para veren şirketlere örnek olarak Doğa ve Beşer faktöring şirketler gösterilebilir. Bu iki şirket senet karşılığında borç para imkanı sunarken mutlaka gelir belgesi göstermenizi şart koşmaktadır.

Faktoring şirketler
Faktoring şirketlere başvuru yapabilirsiniz.

Ankara ilinde ikamet ediyorsanız bu yerlerden senet karşılığında nakit para bulabilir ve anlık ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.


Hakkında Esnaf Kefalet

Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifinde uzun yıllar çalıştım ve emekli oldum. Gönüllü olarak tüm esnaf meslektaşlarıma başvuru için yapmaları gerekenleri anlatmaktayım.

63 yorum

 1. ankardayım tcdd demıryolları memurum acil 5000 tl ıhtıyacım var yardımcı olursanız sevınırım

 2. iyi günler Ankarada kamuda memurum 6000 tl maaşım var bankalar kredi vermiyor kırmızı çizgideyim acil 40000 tl lazım aylık 2000 tl öderim elden taksitle altın veren finans kredi çıkartabilen şirketler varsa emailden bağlantıya geçebilirler hyrtnc66

 3. acil 15000 tlye ihtiyacim var lutfen geri donus yapin

 4. Acil 500lt ihtiyacim var yardimci olurmusunuz

 5. Acil yarin sabah 10.00 a kadar 5000 tl ihtiyacim var. Nasil ulasabilirim?

 6. 5000 TL ihtiyaç var yardımcı olursanız sevinirim

 7. Size nasıl uşaşabilirim

 8. Acil 5 bin TL ye ihtiyacım var bir ay sonra geri ödenecek
  Acil dönüş yapılırsa sevinirim

 9. Nasil iletisime gecicez

 10. Merhaba acil 2500 tl ihtiyacm var bana bi yardımcı olurmusunuz tşk ederim

 11. Acil 15 000 e ihtiyacım var …

 12. Acil 2000 tl ye ihtiyacım var iletişime nasıl gecebiirmiyiz

 13. Ben Refik krediye ihriyacım var nasıl hallediyorsunuz

 14. icra – skk ve kkp sorunu olan herkese %10 komisyonla 70.000 Tl’ye kadar kredi işlemleriniz çözüme kavuşturulur. Herhangi bir ön ödeme talep edilmez

 15. acil döner misinz

 16. Senetle nakit imkanı sağlanır arayın

Average
5 Based On 16

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.