Anasayfa / İş Fikirleri / Yurtdışında Çalışacak Eleman Arayan Firmalar 2020 İlanları (Güncel)
Yurtdışında Çalışacak Eleman Arayan Firmalar 2020 İlanları

Yurtdışında Çalışacak Eleman Arayan Firmalar 2020 İlanları (Güncel)

Ülkelerindeki iş koşullarının yetersizliğinden dolayı yurtdışına çalışmaya giden birçok vatandaş bulunmaktadır. Bazı ilanlarda 8 bin kişiye yurtdışında iş imkanı gibi yazılar görüyoruz. Biz de bu yazımızda sizler için yurtdışında bulunan inşaat firmaları gibi iş imkanı sağlayan şirketleri araştırdık. Bu ilanlar genel anlamda İşkur, Enka, Yenibiriş gibi siteler üzerinden verilebiliyor. Yurtdışında vasıflı ve vasıfsız eleman arayan firmaları içerikten inceleyebilirsiniz.

Yurtdışı İş İlanları

Türkiye’deki çalışmaların karşılığında istediği geçimi sağlayamayan ve yeterli imkanları edinemediklerinden dolayı insanlar yurtdışına gitmeyi tercih ederler. Yurtdışında çalışmak genel anlamda biraz mecburiyettir. Maddi durum sıkıntısı ve garibanlık çeken kişilerin zorunlu olarak tercih ettiği bir yoldur. Yoksa kimse memleketini bırakıp dilini bilmediği, yaşam tarzını görmediği yere kendi istekleri doğrultusunda gitmez. Yurtdışında iş veren firmalar genelde; mühendisler, mimarlar, inşaat firmaları, madenciler ve beden işçisi gibi iş kollarında çalışacak personeller aramaktadır. Yurtdışında çalıştırılmak üzere daha çok inşaat sektörleri kişilere istihdam sağlamaktadır.

Yurtdışında çalışmayı düşünüyorsanız öncelikle bir pasaport çıkartmanız gerekecektir. Bu tarz firmalar yurtdışına eleman götürüp daha sonra iş bittikten Türkiye’ye geri dönüş yaptırabiliyorlar. Eğer devamlı olarak faaliyet göstermek istiyorsanız şartları baştan konuşmalı ve bu yönde anlaşmalar yapmalısınız. Yurtiçi ve yurtdışı işçi alımlarına yönelik kurulan bazı siteler bulunmaktadır. Bu sitelerde verilen ilanlara başvuru yaparak siz de yurtdışında çalışma hakkı kazanabilirsiniz.

Türkiye’de bulunan firmaların yaptığı köprü, otoyol, havalimanı gibi projeler bulunuyor. Bu firmalar yurtdışına da bu faaliyetleri göstermesi amacı ile projelerde çalışmak üzere vasıflı ve vasıfsız eleman arayabiliyorlar. Bu kapsamda da birçok kişiye iş istihdamı sağlanmış oluyor. Siz de çalışma hayatınıza yurtdışında devam etmek istiyorsanız aşağıdaki sektörlerde verilen iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

Yurtdışı İnşaat Sektörü İş İlanları

Yurtdışındaki ülkelere büyük projeler yapan Türk inşaat firmaları aldıkları işleri sözleşmede belirtilen tarihte yetiştirmek amacı ile duraksız olarak çalışmalarını devam ettiriyor. Bu inşaat firmaları bulundukları yerlerde bu işe yatkın işçi bulamadıklarından dolayı Türk işçilerine ihtiyaç duyabiliyorlar. Bu sebeple de inşaat bitene kadar kısa zamanlı olarak çalıştıracak eleman arıyorlar. İnşaat sektöründe beceriniz var ise yurtdışlarında uygulanan bu projeler için verilen ilanlara sizler de başvuru yapabilirsiniz. Bu firmalar iş başvurularını genel olarak internet sitelerinin insan kaynakları sayfaları üzerinden toplamaktadır. Yurtdışında bulunan inşaat işleri için aşağıdaki linklere tıklayabilirsiniz.

Enka İnşaat’da iş istihdamı sağlamaktadır. Firmanın verdiği yurtdışı iş ilanlarına linke tıklayarak ulaşabilir ve başvuru yapabilirsiniz. 
Yurtdışı İnşaat Sektörü İş İlanları
Yurtdışı inşaat sektörü iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

Yurtdışı Tekstil İş İlanları

Yurtiçinde bulunan vatandaşlara, yurtdışında iş istihdamı sağlayan bir sektörde tekstil olarak karşımıza çıkmaktadır. Türk firmaları ile anlaşmalı olarak kurulan bu şirketler ülkelerinde bu konuda vasıflı bir eleman bulamamalarından dolayı Türkiye’ye iş ilanları vermektedir. Bu firmalar yapılan işin sözleşmede belirtilen zamanı kadar eleman almaktadır. Yurtiçinden giden elemanlar iş bitimine kadar orada kalır ve iş bittiğinde orada başka iş bulmazlarsa veya aynı firma ile anlaşıp firmanın yaptığı başka işlerde görev almaz ise ülkesine geri döner. Fabrikadan ev hanımlarına ek iş imkanı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yurtdışı Tekstil İş İlanları 
Yurtdışı Tekstil İş İlanlarına başvuru yapabilirsiniz.

Tekstil işi için Türkiye’den yurtdışına; kalıpçı, bant ustası, kesimci gibi işlerde çalışmak isteyenler götürülür. Bunların yanı sıra fabrika müdürü olarak da iş istihdamı sağlanmaktadır. Aşağıda vereceğimiz firmaların linklerine tıklayarak siz de zaten var olan tekstil deneyimlerinize birtakım daha deneyimler ekleyebilir ve kendinizi geliştirebilirsiniz.

Yurtdışı Gıda Sektörü İş İlanları

Yurtiçinde alınan eğitimlerin iş bulmaya yetersiz kaldığı durumlarda, yurtdışında hem eğitim alıp hem de okunan bölüm ile ilgili iş bulma olanaklarının fazla olmasından dolayı ülkesinden başka bir ülkeye göç eden birçok insan vardır. Bunun yanı sıra Türkiye gıda ürünlerini üretmekte büyük bir marka olmasından dolayı yurtdışına ürünlerini kolaylıkla satabiliyorlar. Daha çok Müslüman ülkeler olan Afrika ve Arap Yarımadası gibi yerler helal mal üretimi adı altında Türk ürünlerine çok rağbet göstermektedir. Bu ihtiyaçların karşılanması amacı ile bölgelere işletme kuran firmalar yurtdışında çalışabilecek deneyimli elemanlara ihtiyaç duyabiliyorlar. Yurtdışında komisyonsuz para çekme yöntemlerini inceleyebilirsiniz.

Yurtdışı Gıda Sektörü İş İlanları 
Yurtdışı Gıda Sektörü İş İlanlarına başvuru yapabilirsiniz.

Yurtdışı Genel İlanlar

İş ilanları tamamen bu sektörlerden ibaret olmayıp bunun dışında; açılan kadrolarda ve devlet tarafından sağlanan personel alımlarında Din Eğitim Görevlisi, Beden İşçisi, otel işletmecisi gibi daha birçok iş için yurtdışında çalışma hayatınızı sürdürebilirsiniz. Bazı sektörlerde pasaporta bile gerek kalmadan düzenlenen programlar dahilinde yurtdışına giderek orada çalışmaya başlayabilirsiniz. Örneğin; Antalya, Alanya gibi illerde yaz günleri tam tatil zamanlarında bazı festivaller olmaktadır. Oradaki otellerde, sahil kenarı işletmelerde çalışma hayatınızı sürdürüyorsanız bu festival zamanlarında kendinizi göstererek yurtdışına çıkma hakkı kazanabilirsiniz. Bunun yanı sıra kendi çabalarınız ile de kendinizi geliştirip çalışma hayatınızda daha başarılı olmak adına yurtdışı eğitimlerine katılabilir ve orada çalışmaya devam edebilirsiniz.

İşkur Yurtdışı İlanlar

İş ilanlarının sıklıkla yayımlandığı ve birçok personele istihdam sağlanmasını sağlayan büyük Kurumlardan biri İş-kur’dur. Milyonlarca insanı işsizlik sıkıntısından kurtaran bu kurum yurtdışı eğitimlerine ve iş olanaklarına da imkan sağlamaktadır. İşkur üzerinden yurtdışı iş ilanlarına ulaşmak için öncelikli olarak siteye “İş Arayan Üye Kaydı” oluşturmanız gerekecektir. Daha sonra kurumun sitesine üyelik bilgileriniz ile giriş yaparak firmaların verdiği ilanlara ulaşabilir, başvuru yapabilir ve firmanın iletişim bilgileriniz sayesinde sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz. İşkur evlere ek iş imkanı veriyor mu? Linke tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Kariyer.Net Yurtdışı İş İlanları

Kariyer.net’de tıpkı İşkur gibi insanların iş sahibi olmalarına yardımcı olan, ilan takibi yapmalarını sağlayan bir uygulamadır. Bu uygulamada yurtiçi ve yurtdışı birçok ilan ve bu ilanları veren kişilerin çalışanlarda talep ettiği özellikler yer almaktadır. Kişiler de bu niteliklere göre verilen ilanlara başvuru yapar ve firmaların onlara ulaşmasını sağlamaktadırlar. Kariyer.net üzerinden verilen ilanlara aşağıdaki linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz;

 1. Rusya Sözleşme Mühendisi
 2. Tanzanya Tünel Vardiya Mühendisi
 3. Rusya Jeneratör Teknikeri
 4. Cezayir Mali İşler Uzmanı
 5. Rusya Boya ve İzolasyon Şefi
 6. Rusya Çelik Montaj Şefi
 7. Beyaz Rusya Aşçı
 8. KKTC Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi
 9. Senegal Sağlık Yetkilisi
 10. Lefkoşa Grafik Tasarım Uzmanı
Kariyer.Net Yurtdışı İş İlanları 
Kariyer.Net Yurtdışı İş İlanlarına linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Linklere tıklayarak internet sitesi üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Firmalara başvuru yapmak için ilk olarak siteye üye kaydı oluşturmanız gerekmektedir. Sitenin diğer yurtdışı ilanlarına ulaşmak için linke tıklayabilir ve kendi uzmanlık alanınız olan, niteliklerini taşıdığınız ilanlara başvuru yapabilirsiniz.

Yenibiriş Yurtdışı İş İlanları

Yurt içi yurtdışı fark etmeksizin birçok insana iş istihdamı sağlayan ve milyonlarca insanı işsizlikten kurtaran bir site de Yenibiriş‘dir. Bu sitenin yurtdışı ilanlarına başvuru yapmak için de diğer ilanlarda olduğu gibi ilk olarak kendi adınıza ve şifrenize bir üyelik kaydı oluşturmanız gerekmektedir. Daha sonra firmaların verdiği ilanlara göz atıp gerekli nitelikleri taşıyorsanız başvuru yapabilirsiniz. Yurtdışı hayallerinize bu site sayesinde kavuşmak için aşağıdaki linklere tıklayarak iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Yenibiriş Yurtdışı İş İlanları 
Yenibiriş Yurtdışı İş İlanlarına linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Yurtdışında çalışmak istiyorsanız yukarıda verdiğimiz sitelerin ilanlarına başvuru yapabilirsiniz. Bunların haricinde yorum bölümlerine çalışmak istediğiniz alan ile ilgili bilgi verebilir firmaların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.


Hakkında Finansal Uzmanı (T)

102 yorum

 1. Doğalgaz teknikeriyim tesisat doğalgaz mekanik işlerinde. Kontröllük yaptım onun dışında aydeniz firmasında formenlik yaptım iş makinası öperatörüyüm E sınıf ehliyetim var bakım onarım işlerinde şeflik yaptım 10 yıllık pasaportum var her hangi bir problemim yok saygılar

  • İnşaat kalıp ustasiyim 20 yildir ustayim myk var yurtdışı işi arıyorum yardımcı olmanızı rica ederim

 2. Doğalgaz teknikeriyim tesisat doğalgaz mekanik işlerinde. Kontröllük yaptım onun dışında aydeniz firmasında formenlik yaptım iş makinası öperatörüyüm E sınıf ehliyetim var bakım onarım işlerinde şeflik yaptım 10 yıllık pasaportum var her hangi bir problemim yok saygılar

 3. Ben ıstanbuldan mehmet daha önce rusyada güvenlik görevlisi olarak çalıştım 15 ay sonra dönüş yaptım özel bir firmada çalışıp emekli oldu 51 yaşındayım güvenlik şoförlük e sınıfı ehliyetimde var iş arıyorum 10 yıllık pasaportunda var ülke farketmez heryere gidebilirim dönüş yaparsanız teşekkür ediyorum iletişim

 4. Gaz alti ve elektrik kaynak ustasiyim yurt disinda calismak istiyorum yardimci olursanız sewinirim 35 yasindayim

 5. Fayans seramik döşeme ustasıyim ihtiyaç dahilinde 05 nolu telden ulaşabilirsiniz saygılarımla

 6. Garsonum 6 yıldır calışıyorum bu iş üzerinde isterseniz sizinlede calişmak isterim

 7. Yurt dışı işi arıyorum ustalık belgem var mermer ustayim

  • Ramazan çalışkan

   Alçı kara siva mantolama ve boya badana ustasiyim yurtdışında çalışmak istiyorum ılgilenirseniz

 8. 10 yıllık foklif oparetörüyüm belgem var yurt dışında çalışmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 9. Yaşım 37 uluslararası forklift operatörlüğü sertifikam vari

 10. Selam ben alçı boya ve karton piyer ustasıyım daha önce yurt dışında çalıştım ekibim de var

 11. Selamaleykim nasil arkdaşlar kolay gelsin ben galfalik yapyorum 50, demirçi 60 kalipçy ekibim var yurdaşinda çalşmak istyorum yardamjy olsanyz sewnerim. + tel

 12. adem gümüş

  Ben gazaltı elektirik kaynakçısıyım tersanelerde çalışıyorum teste her iki kaynakta filim veririm sıkıntıyok allahımın izniyle yurtdışı işi arıyorum varsa yardımcı olabilirmisiniz osman gazi köprüsünde 3.boğaz köprüsünde çalıştım 20 yıllık kaynakçıyım mail gumusa buda benim telefon numaram 05 inşaat işinden de anlarım kalıpçılık yaptım

  • Haşim
   Cnc kontrollu hat ustasıydım aynı zamanda mekanik montaj alanında ve teknik resim okuma deneyimliyim kuka robotlu sistemlerde cslıştım
   Emekli olduğum için Yurtdışında çalışabilirim
   İşe başlama zaman ve sıkıntım yok B eh.src2-4

  • Selamünaleyküm arkadaşlar Ben inşaatdemircisiyim bu zamana kadar 50-60 tane form doldurdum doğru dürüst bir adam aramadı herkes para peşine düşmüş yok Efendim kart parası yok Efendim çizme-bot parası yok Efendim kerpeten parası yok Efendim yatak yorgan parası yok Efendim yemek parası bahane edip benden bir milyar para istiyorlar -500 kimse 1 miktar kendisi 200 lira kendisi düzeltiyor beleş para istiyor zaten 7 aydır işsizim çay parası unutacağım insanlar hep bir tuzak peşinde doğru dürüst bir adam çıktı insanı aramıyor insanların duygularıyla alay ediyorlar şirketin ismini kullanarak Şimdiden teşekkürler telefon numaram

 13. mermer montajı camıı kolon kemermihrap minber söve korkuluk imalat ve montaj mermerle alakalı yapamıyacağım montaj ve imalat yoktur hamam sauna mekanik kaplama ebat ve bina ölçülendirme kesin maliyet proje okuma ve detaylandırma altından kalkamadığım işten para almıyorum istemiyorum

 14. Yurt dışında çalışmak istiyorum mesleğim insaat üzere kalıp 25 yıllık ustayım

 15. Muhterem pala

  20 yıldır eskavator Loder jsb kullanıyorum hepsinin belgelerim mevcuttur ihtiyaç olursa

 16. Tır kamyon şöförüyüm ayrıca jcb kepçe ve forklift de kullanabiliyorum. Belgelerim var. Hatay iskenderun da oturuyorum. 35 yaşındayım. Her türlü işi severek yapabilirim.

 17. Merhabalar 23 yaşında insaat sektöründe kara sıva ustasıyım yurt dışında çalışmak istiyorum yardımcı olursanız cok sevinirim

 18. Orta doguda acilacak olan rrestoranlar icin Ahci ve servis elemani alinacaktir. ilgilenen adaylarin CV lerini adresine gondermeleri rica olunur. is arayan hic bir personelden ucret talep edilmemektedir.

 19. 16 yıllık ağır vasıta ehliyetim var şu an aktif olarak otobüs ve kamyon kullanıyorum..yurt dışında hiç çalışmadım ama . çalışmak istiyorum.bu konuda bana yardımcı olacak bir iş olanağı olursa çalışmak isterim.

 20. Orhan çağlap

  merhaba 26 yaşındayım alçı boya dış cephe ısı yalıtım ustasıyım

  • mekanik tesisat ustasıyım 25lik tercube var proj okuma var oksijen elektrik kaynak yapıyorum yurtdışı çalışmak istiyorum

 21. slm mermer seramik ustasına ihtiyacı olan varmıydı

 22. Sezgin kuddar

  Merhaba ağır vasıta mekanik ustasıyım yurtdışında çalışmak istiyorum Iveco Ford servislerinde çalıştım her türlü motor diferansiyel şanzıman yaparım telefon no

 23. Mehmet tahir çelik

  Merhaba nasılsınız ismim tahir kalorifer ateşçiliği belgeler im var yurtdışı nda iş arıyorum beni işe yerleştirene ilk maaşımı verecem iyi fikir dimi…

 24. kenan şimşek

  ekmek ustasıyım yoğurma pişirme hepsi mevcut yurt dışında ekonomik yönden ülkemizi aratmıyacak iş imkanı istiyorum ilgilenen kişiler saygılarımla

  • Yurt dışında çalışmak istiyorum
   Ne iş olursa yaparım
   Bir sağlık sorunum yoktur
   Türkiyede geçim şartları olmadığı için yurt dışında Uzun süreli çalışabilirim
   Lütfen ALLAH RIZASI IÇIN Çok ihtiyacım var

 25. Mehmet işçi

  Meslegim aşcı yardımcılk ama ne iş olsada ginede yapabilirim inşahatdada anlarım gine

 26. 22 yillik ustayim yurt disina gitmek istiyorum

 27. Slm ben FAYANS SERAMİK ustasiyim kiraciyim acilen çalişmaya ihtiyacim vardir

 28. Merhaba tekstil de ne iş varsa herşeyin ustalığını yaptım şuanda tekstil işyerim var hala fall durumda 50 kişi çalışıyor yurt dışına iş yapmak tekstil alakalı ayrıca iyi kalıp ve tasarımda yapmaktayım ayrıca iş yerim finişlidir

 29. Alüminyum pvc ustasıyım e sınıfı ehliyetim var yurtdışında çalışmak istiyorum

  • 31 yaş bekarim 10 yil pasaport var uzun sure yurt disi iş ariyorum beden işcisi vasifsz ne iş olur sa yaparm tel 0545 42 ulaşin lutfn cok ihtiyacim var sayglar

  • Arap ülkesinde berberlik yapacak eleman aranıyor

 30. Merhaba ben Ahmet mermer montaj seramik usta sıyım yurtdışı da çalışmak istiyorum. 0

 31. tekstilde bant ustasıyımyurt dışında calışmak istiyorum

 32. Selmn aleykm mermer montaj ustasıyım dış cephe mekanik,harçlı döşeme,lalelimle yapıştırma farketmiyor ekip halinde çalışıyoruz ekip sıkıntımız yok yurt dışında çalışmak istiyoruz
  0534
  Ali

 33. Yurtdışı tecrübe var inşaat kalipcisiyim

 34. 20 yillik tekstil sektorunde usta makastarim(Kesimci).yurt ici (istanbul ici) yurt disinda ise afrika vede arap ulkeleri haric hangi ulke olursa olsun.calismaya talibim.

 35. 10 yildir kulevinc elektrik ve mekanik teknikeriyim ayrica insaat elektrikcisiyim kulevinc ve elektrik konusunda bilgim ve isguvenlik kurallarina hakimim e sinifi ehliyetim src 4 belgem uzun yol deneyimim vardir
  iletisim numaram 0

 36. Adim Nurullah Fayans seramik ostasiyim kiraciyim işe ihtiyacim vardir yardimci olsanız 05

  • Mahmut kocalan

   MERHABA BEN MAHMUT YURT DIŞINDA ÇALIŞMAK ISTIYORUM KALIP DUVAR ÇATI UZERINE USTALIK BELGEMVAR

  • Merhaba ben alçı sıva boya ve alçıpancı formeniyim güvenilir yurtdışı ekibim var sağlam şirketlerle çalışmak istiyoruz tlf değerlendirmenizi önemle rica ederim saygılar sunarım

 37. iş makinası oto elektrik bakım arıza elemanıyım bana uygun iş olursa çalışmak isterim pasaporttum var yurtdışı yurt içi 05537

 38. slm ben mekanik motor ustasiyim mersedes man tercubeli bir usta olarak sizinle calismak isterim yurtdisinda yer fark etmez saygilar tel 053

 39. Mrb ben sadullah insaat kalıpcisıyim arapca farsca özbekca urduca yabanci dil belyorum ve is arayorum tel 05

 40. Tekstil kesim ustasiyim 25 yilldir çalışıyorum yurt disi engeli olmayan biriyim

 41. Şaban atmaca

  İyi günler havalandırma tesisat ustalığım var,demir yolları belgem var,başka belgem yok ayrıca çevre temizliğinde uzmanımdır,temizlikçi,güvenlik bu tür işlerde her türlü çalışırım yurt dışı işine ihtiyacım var yardımcı olursanız çok dua ederim sevinirim saygılarımla

  • YUSUF BOZKURT

   SELAM BEN DOZER VE LODER OPERATÖRÜ YÜM 35 YILLIK DENEYİMİM VAR TUNEL OTO YOL BARAJ DEKAPAJ MADEN AYRICA LAZERLE
   BETON SERME DENEYİMİM VAR KAZI DOLGU SIFIRLAMA

  • Selam özkan akici kara siva isiyalitim motalam ustasiyim ise itacimvar yurdisi veya başka bir yerde olur çalışmak istiyorum

 42. Merhaba ben selim yurtdışında çalışmak istiyorum teskstil ve inşaat biliyorum yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

 43. Merhaba yurtdışında çalışmak istiyorum bir kaç ülkede çalıştım kalıpçıyım formenlik yaptım ekip var pasaportumuz var ustalık belgemiz var TOKAT lıyım

  • İbrahim Aydın

   Yurt dışı engelim yok .İş ayırt etmeden yurt dışında çalışmak istiyorum. Şoförlüğum ehliyetim var .güvenlik kimliğim var .inşaatta her sektörde ne iş verilirse yaparım. Mail adresim ib

  • Selamunaleykum yurtdışında inşaat tünel yol yapımı vs.işlerde çalışmak istiyorum atila yurtdışı engelim yok ve pasaport um var

  • 31 yas bekarim 10 yil pasaport mevcut santiye deneyimim var ne is olur sa yaparm vasifsiz beden işcisiym e mail sari cok ihtiycm var garibanim ulasin lutfn tskler

 44. selmn alykm mermer montaj ustasıyım dış cepe mekanik harçlı döşeme kalekimli yapıştırma farketmiyor ekipte sıkıntı yok.

  • İyi günler alçı boya dış cephe montalama ustasiyim uzun süreli yurt dışında çalışmak istiyorum yardımcı olan olursa sevinirim

   • yurt dışında 3-5 aylık iş bulmak yerine daimi yurt dışın da yaşama hakkı kazanmak ister misiniz? kanada 400.000 göçmen vatandaşa orada yasama ve çalışma hakkı verecek! bize ulaşın sizin adınıza başvuru yapalım bu yıl 60 şanslı vatandaşımızın gitmesine vesile olduk.

    • serkan zengin

     merhaba iş ilanınız için yazdım size ulasabılırsenız sevınırım

    • Merhaba yurtdisi neresi ve ne is yapilacak bilgi verirmisiniz numaram kirküç watsapdan yazarmisiniz mesajda atabilirsiniz

 45. merhabalar. ben soğuk demir ustasıyım. yurt dışında çalışmak istiyorum. ekibim var benimle irtibata geçerseniz sevinirim.
  0 8

 46. Elektirik ustaslylm daha önce yurtdışında ça

  Llştlm yurt dlşl iş arıyorum ilgilenen varsa memnun olurum tel 0544

 47. Kemal kılıç

  Slm ben Kemal kılıç Aksaray doğumluyum yaklaşık 16 senedir inşaat içerisinde çalışmaktayım alci boya motolama asma tavan sitropiyer isleri yapmaktayım yurtdışında çalışmayı isterim uygun görürseniz tel numaram tşkler

 48. Celal GüNEŞ acil iş ihtiyacim var her türlü işte çalışırım

 49. yurt dışında çalişmak üzere. motor yenileme silindir kapak ustasıyım iş arıyorum 054

  • Muhyettin ateş

   inşaatciyim kalfayim pirojeden anliyom ekiplede olur yurt dişi caliştim 25 yillik tercubem var

 50. Gülten Sarıkaya

  Gıda sektörü tekstil deneyimim var yurtdışında çalışmak istiyorum

 51. Arslan Kliçov

  Merhaba, çelik konstrüksiyon ustasiyim 12 senedir demir dograma imalat hazirlama boru support işlerinden anlıyorum rusça iyi iñlisçe anlaşyorum yurtdışında çalişmak istiyorum. Teşekkürler

 52. mehmet kılınç

  iki yıllık makine teknikeriyim 10 yıldır agar sanayide calısıyorum tavan vinci opöratörlüğü oda opöratörlüğü işletmede mekanık bakım metal işleri kaynak salama ispiral celik kosiriksiyon montaj işleri yaptim yur dısında calısmak istiyorum

 53. Slm ben oto boya ustasıyım 27 senedir oto boya cılık yapıyorum. Oto boya ustası rayanlarla görüşelim Yurt dışı is olursa görüşelim

 54. Arap ülkesinde beraberlik yapacak elaman aranıyor

 55. Göksal bayrak

  Insat ısınde dort yıl calıstım ınsatın eksık ıslerını ben tamm lardım yenı ayrıldım aynı zamanda kaynakcıyım belgem var agır vasıta ehlıyetım var ınsatda ne ıs olsa yaparım beden ıscısı olarakta calısırıö

 56. Yurtdışı da çalışmak istiyorum daha önce şantiye tecrübem var forklift RT operatörüyüm ama vasifsizda olur

  • Merhaba ben Aksaray dan Mehmet. Soğuk demirci ustasıyım. Ustalık belgem var. Yurt dışında sizlerle beraber çalışmak istiyorum.
   Karasan
   yardımcı olursanız sevinirim. Saygılarımla

 57. Yurt dışında çalışmak istiyorum daha önce böyle bir işte çalışmışlığım yok ama kendime güveniyorum vasıfsız iş arıyorum

 58. Yurt disi projelerinizde gorev almak istiyorum daha once santiye gecmisim var vasifsiz elemanim

  • Cok ıyonır elektrot kaynakcısıyım borucu kaynsjcıyım genc emekliyim yurtfısında calişirm0555 bunodan uladsbılrsınız

 59. Seramik mermer ustasiyim yurtdisi is ariyurom

 60. Meraba ben tolga bilgen,ISI yallıtım ustasıyım aynı zamanda ağır vasıta şoförüyüm E sınıfı ehliyetim var serece 1,2,3,4,belgem var, PİSKOTEKNİKBELGEM mevcut, işimin ustalığımın eriyimdir,ilgilenen firmaların yardımcı olmalarını bekliyorum,teşekürler,

 61. ibrahim yumrutepe

  yurtdışında ülke fark etmez yol ve tünel şantiyelerinde görev almak istiyorum çalışmayı seviyorum

 62. ekspresgundem.com tarafından hazırlanan görsel ve haberlerin izinsiz kullanılması durumunda siteniz hakkında yasal işlem başlatılacaktir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir