Anasayfa / İş Fikirleri / Ucuz Bayilik Veren 10 Çiğköfte Firması (Güncel)
çiğ köfte
Ucuz Bayilik Veren 10 Çiğköfte Firması

Ucuz Bayilik Veren 10 Çiğköfte Firması (Güncel)

Çiğ köfte son zamanların ün yapmış atıştırmalıkları arasındadır. Bulunduğunuz semtte, gezmeye gittiğiniz AVM’ de herhangi bir marka çiğ köfteciye rastlamanız an meselesi olmaktadır. Eğer sizde kendinize uygun ve düşük maliyetle bir iş yapmak ve kazanmak istiyorsanız çiğ köfte sektörü tam da size göre. Franchising kelimesine artık çoğumuz yabancı değiliz. Sizde belirleyeceğiniz markalarla görüşüp bir çiğ köfte markasının şubesini açarsanız para kazanmanız daha kolay bir hal alacaktır. Çünkü kendi markanızı oluşturmak zaman alacaktır. Fakat çiğ köfte sektöründe marka haline gelmiş bir çok firma bulunmaktadır. Bunların bayiliklerini almak işinizi daha da kolay bir hale getirecektir. Peki franchising hizmeti sunan markalar hangileridir? Bu işin size maliyeti ne olacaktır? Bu firmalara bayilik başvurusu nasıl yapılır? Sizler için araştırdık !

Komagene

Komagene etsiz çiğ köfte üretimi yapan bir firmadır. 2019 tarihi itibari ile 78 ilde şubesi bulunmaktadır. Şube sayısı bini aşmıştır. Ayrıca yurt dışındaki vatandaşlarımızın da bu yöresel lezzetten mahrum kalmamaları adına 8 ülkede 26 şube açılmış olup ilk şube Almanya’ da faaliyet göstermeye başlamıştır. Şubelerin yüzdelik olarak hesaplandığında % 97′ si şube olarak hizmet vermektedir. Birikimi olan girişimciler Komagene’ den şube talebinde bulunarak kendilerine iş kurmaktadırlar. Ayrıca geçen yıl itibari ile şube açmak isteyenlerden isim ücreti ve cirodan ödenecek olan prim tutarı talep edilmemektedir. Franchising başvuru formunu hemen doldurarak şubenizi açabilirsiniz.

komagene - Ucuz Bayilik Veren 10 Çiğköfte Firması (Güncel)
Komagene marka değeri kazanmanıza vesile olabilir.

Komagene bünyesinde aday eğitim programları mevcuttur. Bu işi yapabileceğiniz konusunda endişeleriniz varsa bu eğitime katılarak hem potansiyelinizi görmüş hem de bilgi birikiminizi artırmış olursunuz. Komagene franchising hizmetlerinden faydalanabilmek için sahip olmanız gereken bütçe ;

Lüks konsept için 15 bin TL ve buna ek olarak KDV ücreti

Delüks konsepti için ise 25 bin TL + KDV ücreti ödemeniz gerekecektir.

Yani düz bir hesapla bu konseptlere sahip olarak Komagene şubesi açmak için 20 bin ila 30 bin TL arası bir bedel ödemeniz gerekiyor. AVM konseptlerinde siz birebir marka ile görüşerek şube açabiliyorsunuz. Ya da AVM size aracılık edebiliyor. Çiğ köfte, fabrikada üretilerek merkeze ulaştırılmakta, merkez de şubelere dağıtım yapmaktadır. Markanın kendine özgü bir ortam dekoru olduğu için dükkanınızın tadilat işleri 2- 4 hafta arası sürmektedir. Yani başvurunuzu yaptıktan en geç 1 ay sonra iş yeriniz hazır hale getirilecek ve satışa başlayabileceksiniz. Şubede yalnızca markanın kendine ait ürünlerinin satışına izin verilmektedir. Ayrıca her ilde bilgi alabileceğiniz temsilciler bulunmaktadır. Temsilci listesine ulaşmak için tıklayınız.

Afiyet Çiğ Köfte

Bu çiğ köfte markası farklı konseptleri olmakla beraber 7 bin TL ila 7 bin 500 TL arasında franchising desteği vermektedir. Ayrıca 2 yıllık kiranızın % 50 ‘ sinin karşılanacağını taahhüt etmektedir. Avatajlı kurulum pakedi ile sizlere ıslak mendilden tutun da elektronik teraziye kadar dükkan ve satışlar için gerekli olan bütün imkanları sadece yukarıda belirttiğimiz meblağ karşılığında sunmaktadır. ISO ve Helal gıda sertifikasına sahip bu markanın merkezi Adıyaman’ dır.

afiyet - Ucuz Bayilik Veren 10 Çiğköfte Firması (Güncel)
Franschise başvuru formunu doldurarak kazanmaya başlayabilirsiniz.

Ayrıca açılışa özel 100 kg çiğ köfteyi size hediye etmektedir. Bayilik hakkında bilgi almak için 0541 868 20 10 numarasını aramanız gerekmektedir. KDV ücreti ödemeden ilk kargonun size ait olması koşulu ile siz de Afiyet Çiğ Köfte şubesi açarak satışlara başlayabilirsiniz. Bu firma Türkiye sınırları dahilinde en uygun maliyetle şube açabileceğiniz bir markadır. Franchising formunu doldurmak için tıklayınız.

Adıyaman Çiğ Köfte

Adıyaman Çiğ köfte sahibi Ömer Aybak’ tır. Ömer Aybak franchising desteği almak istediğinizde size teknik bilgiler alabileceğiniz temsilciler gönderecektir. Yöneticiye doğrudan bağlı olan firmalar dışında açılacak şubelerden ücret talep edilmemektedir. Şube açmak için gerekli olan tek kriter Adıyaman markasının kurumsal kimliğine uygun dükkan dekorasyonu yapılmasıdır. Açacağınız şubenin masrafları size ait olacaktır.

Markaya katılım ya da isim bedeli ödemeden siz de Adıyaman çiğ köfte şubesi açabilirsiniz. Bu linke tıklayarak size en yakın Adıyaman çiğ köfte şubesine ulaşabilirsiniz. Bu markaya dahil olmanız halinde kurulum ekipmanları 1 hafta içinde size teslim edilir. Açılışa özel 200 kg çiğ köfte size hediye edilir. Ücretsiz bayilik teklifi sunan firmalar genelde merdiven altı firmalar olmaktadır. Fakat bu marka Türkiye genelinde tanınmış ve kaliteli bir markadır. Bu sebeple tavsiye ederken tereddüt yaşamıyoruz. Franchise başvuru formuna ulaşmak için tıklayınız.

Çiğ Köfteci Sait

Türkiye’ de en tanınmış ve kaliteli üretim yaparak bu yöresel lezzeti vatandaşlarımızın hizmetine sunan firma Çiğ Köfteci Sait’ tir. %5 kar politikası ile çalışmalarını sürdürmektedir. Şubelerine özel olarak hazırladığı bir konsept şekli bulunmaktadır ve kurumsal rengi sarıdır. A kalite standartlarına göre üretim yaparak helal konularında hassas olan müşterilerinin de rahatça tüketeceği tarzda üretim yapmaktadır. En iyi kaliteyi en ucuza sunma politikası ile üretim yapılmaktadır.Dükkanınızı kiralayarak tadilat sürecini atlattıktan sonra Sait Çiğ Köfteyi arayarak sipariş talebinde bulunmanız yeterli olacaktır. İsim hakkı, teminat gibi hiçbir ücret tarafınızdan talep edilmeyecektir. Yani anlaşılacağı üzere dükkan ve ürün masrafları tarafınıza aittir. Sizde bu markadan franchise hizmeti alarak satış yapmaya hemen başlayabilirsiniz. Franschising başvuru formu için tıklayınız.

sait - Ucuz Bayilik Veren 10 Çiğköfte Firması (Güncel)
En tanınmış markalardan biri olan Sait ten şube açarak kısa sürede kar elde edebilirsiniz.

Tatlıses Çiğ Köfte

İbrahim Tatlıses tarafından 2000 yılında Tatlıses Gıda ‘ ya bağlı olarak kurulmuştur. Yurt içi ve yurt dışında aktif olarak faaliyet göstermektedir. 1000 m kare bir alan üzerine kurulan fabrikada yapılan üretim kalite standartlarına ve helal gıda kavramına uygundur. Hijyenik bir şekilde üretim yapılmasının yanı sıra gıda mühendisleri ve denetçiler tarafından fabrika sıklıkla denetlenmektedir. Yatırımınızın tarafınıza hızla geri dönmesini sağlayabilecek bir markadır.

tatlıses - Ucuz Bayilik Veren 10 Çiğköfte Firması (Güncel)
Marka ismi ücreti ödeyecek fakat pişman olmayacaksınız.

Marka ismi ücreti 5.900 + KDV olmak üzere firmaya ödeme yapılır. Herhangi bir sorun yaşadığınız anda firma ile iletişim kurabileceğiniz için bu manada da güvenilir olduğunu belirtmek gerekir. Franchising başvuru formunu doldurarak sizde  Tatlıses çiğ köfte markasının avantajlarından istifade ederek satış yapmaya başlayabilirsiniz.

Çiğ Köftem

Bu marka yurt içi ve yurt dışında birçok şubeye sahip olan bir markadır. Geçen yıl yurt dışı açılım ödülünü almıştır. Marka Üstün Lezzet Ödülüne layık görülmüştür. Çiğ köftede hiçbir kimyasal katkı maddesi bulunmamakta ve marka karlı iş olanakları tayin etmektedir. Doğru lokasyon, doğru yatırımcı ve doğru marka seçenekleri ile arayışlarınıza cevap olabilecek bir markadır. 3- 5 ay içinde yatırımınızın karşılığını rahat bir şekilde alma imkanı bulabileceksiniz. Banka teminatı ve yıllık ciro gibi ücretler alınmamaktadır. Ancak dükkana lazım olan gereçlerden çiğ köfte satışı için lazım olacak tüm ürünler için  16 bin TL tutarında bir bütçeyi bu işe ayırmanız gerekecektir. Franchise başvurusu yapmak için tıklayınız.

OSES Çiğ Köfte

Oses çiğköfte markasını kullanarak şube açmak istediğinizde sizden herhangi bir ücret talep edilmeyecektir. Sizden istenen tek şart franchise sözleşmesi yapmanız ve dükkanı konsepte uygun tadilat ettirmenizdir. Kurumsal masraflar size ait olmakla birlikte bu markanın eğitimlerinden de faydalanabilecektir. Sizden herhangi bir marka bedeli ya da katılım bedeli talep edilmez ve açılış kampanyalarından yararlandırılırsınız. Şubenizi kendiniz açmak isterseniz dükkan vb. tüm detayları kendinizin planlaması gerekir. Fakat Oses çiğköftenin sizler için sunabileceği konsept hizmeti de mevcuttur. 15 bin TL ile 20 bin TL arasında bir yatırım yaparak siz de Oses markasının imkanlarından faydalanarak satışa başlayabilirsiniz. Açılışa özel tarafınıza ücretsiz olarak çiğ köfte ulaştırılacaktır.

oses çiğköfte - Ucuz Bayilik Veren 10 Çiğköfte Firması (Güncel)
Oses markası ile yatırımlarınız karlı bir hale dönüşebilir.

Sizde Oses franchising başvuru formunu doldurarak hemen şubenizi açabilir ve kazanmaya başlayabilirsiniz.

ÇiğköfteMiss

Size en uygun Franchising hizmeti sunacak olan firmalar biridir. Üstelik açılışa özel 750 kilo çiğ köfte de size hediye edilmektedir. Lazım olan tüm dükkan gereçlerini içeren süper paket 4 bin 990 TL gibi bir ücrete tarafınıza gönderilecektir. Süper pakette 250 kg çif köfte hediyesi mevcuttur. 500 kg hediyeli diğer pakette ise yine size lazım olan tüm gereçler mevcut olup 5 bin 990 TL’ ye şube açmanız mümkün olmaktadır. Mega pakette 750 kg çiğ köfte mevcuttur. 6 bin 990 TL’ ye siz de şubenizi açarak kar etmeye başlayabilirsiniz. Bakanlık onaylı tüm sertifikalara sahiptir. Bayi kurulum paketleri ile kolayca kurulumunuzu da gerçekleştirebilirsiniz. Bayilik başvuru formu için tıklayınız.

Battalbey

Battalbey Çiğköfte Sait Aybak tarafından İstanbul’ da kurulmuştur. Türkiye genelinde ve Yurt dışında Almanya’ da şubesi bulunmaktadır. Bu marka üzerinden bayilik açmak için başvuruda bulunduğunuzda sizden hiçbir ödeme yapmanız istenmemektedir. Sadece firma tarafından belirlenen konsepte uygun bir dükkan kiralamanız yeterli olacaktır. Ayrıca firmanın şube eğitimi veren bir ekibi de mevcut olup istediğiniz taktirde konu ile ilgili sizleri bilgilendireceklerdir.

battalbey - Ucuz Bayilik Veren 10 Çiğköfte Firması (Güncel)
Hiçbir ek bedel ödemeden şube açabilirsiniz.

Dükkan ve konsepti hazırladığınızda sizde isim bedeli veya herhangi bir teminat ödemesi gerçekleştirmeden şube açıp para kazanmaya başlayacaksınız. Başvuru formu için tıklayınız. 

Lezizhan Çiğköfte

Lezizhan çiğ köftenin de diğer markalarda olduğu gibi açılışa özel kampanyaları olmaktadır. Şayet bulunduğunuz il ya da ilçede Lezizhan şubesini açacak ilk kişi siz olacaksınız bin TL indirimden faydalanabileceksiniz. Birinci dükkanı açmanızın hemen ardından ikinci şubeyi de açmanız halinde size % 50 indirim uygulanacaktır. 5 bin 500 TL normal şartlarda şube açma ücretidir. 2 bin 750 TL gibi bir fiyatla 2. şubenizi de açarak yatırımlarınızı karlı hale getirebilirsiniz. Günde 20 kg çiğ köfte satmanız durumunda aylık 10 kg çiğ köfte şubenize hediye edilecektir. Şartları incelemek için tıklayınız.

Ev hanımlarına sunulan iş imkanları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Yukarıda verdiğimiz firmalardan çiğköfte bayiliği alabilir, bu şekilde kendi işinizin patronu olabilirsiniz.1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Hakkında Ekonomi Uzmanı (N)

Ekonomi konusunda bilgi ve deneyim sahibiyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Hopp!