Anasayfa / İhtiyaç Kredisi / Tüm Borçları Tek Bankada Toplayan Borç Kapatma Kredileri (Güncel Faiz)
başlık banka 622x330 - Tüm Borçları Tek Bankada Toplayan Borç Kapatma Kredileri (Güncel Faiz)

Tüm Borçları Tek Bankada Toplayan Borç Kapatma Kredileri (Güncel Faiz)

Resmi gazete de yayımlanarak yürürlüğe giren sicil affı yasası tüm borcu olan vatandaşların ümit kapısı oldu. Sicil affı yasası sonrası birçok banka yapılandırma kredisi veriyor. Bazı bankalar bu yasa ile ilgilenmeseler de mevzuat hükmüne göre yapılandırma yapan birçok banka bulunmakta.

Bankalara olan kredi kartları borcu, taşıt kredileri. konut kredisi, bireysel ihtiyaç kredisi gibi tüm borçlarınız asgari tutarı dahil artık borçlarınız ödenmez hale geldiğinde ve ödeme düzeninde zorluk oluyorsa farklı 3/4 bankaya olan borçlarınızı ödemekte ve zamanında ödemekte zorlanıyorsanız eğer bankalar bu sorunlara çözüm önerisi olarak kredi kampanyaları düzenlemekte. Tüm borçlarınızı tek bir bankada toplayarak   % 10 ile 15 civarında fazladan para ödemeyi göze alanlar için 48 ay vadeli borç kapatma kredisi vererek tüm borçlarınız için yapılandırma olanağı sunmaktadır.

Borçlarını kapatmak isteyen ve dağınık borçlarını tek bir bankada toplamak isteyen tüketicilerin birikmiş borçların toplanmasına ve belirli bir düzene girmesi açısından yardımcı olmak için düzenlenen borç kapatma kredileri tüm kart veya bireysel borçların tek bir bankada birleştirilip topluca ödeme imkanı sağlamaktadır. Ayrıca önemli olan bir husus da borç transfer kredisi adı altında verilen krediler birikmiş olan borçlar için bir bankadan kredi alarak diğer borçların topluca kapatılması için kullanılmalıdır.

Screenshot 4 - Tüm Borçları Tek Bankada Toplayan Borç Kapatma Kredileri (Güncel Faiz)
Tüm borçlarınızı tek bir bankada toplayarak ödeme kolaylığı yapabilirsiniz.

Tüketicilerin bankaya ödeyemedikleri borçlarının üzerinde faiz eklenmesiyle yeni bir banka tarafından borç kapatılması işlemi olan borç transferi kredisi aldığınız bankalar diğer bankadaki mevcut borçlarınızı ücretsiz eft para transferi yaparak kapatmaktadır. Bu durumda sadece para transferi yapılan bankaya borçlu bulunmaktasınız. Bankalar yapılmış olan bu kredi kampanyası ile kredi notu yüksek olanlardan yüksek faiz oranları ile finansman vermektedir.

Screenshot 5 - Tüm Borçları Tek Bankada Toplayan Borç Kapatma Kredileri (Güncel Faiz)
Borç transferi yaparak ödemelerinizi düzenleyebilirsiniz.

Yüksek riskli kişiler olan kredi notu yüksek kişilerin faiz oranlarını yukarıya çekerek dosya masrafları eklenmektedir. Faiz oranlarının oldukça yüksek uygulandığını söylemek gerek. Borç transferi kredilerinde alacağınız örneğin; 5 bin lira civarındaki kredinin 8 bin liraya yükseleceğini ancak eşit taksitler halinde ödeyeceğinizi bilmelisiniz. Üst sınır 50 bin TL olup 30 bin liralık kredilerden de bankalar kefil talep etmektedirler. Kefil olarak getireceğiniz kişinin de referans notunun 1500 üzerinde ve çalışan ayrıca ev sahibi olması istenmektedir.Borç transferi kredisi veren banka, kredi kartı ekstrelerinizi ve taksit doküman belgeniz ile birlikte istemektedirler. Bu istenilen belgeleri de sistemden kontrollerini yaparak borçların tamamı için kendi bankasından ihtiyaç kredisi başvurusu yapar. Başvuruların onaylanması sonucunda tüm bankalardaki borçlarınızın bulunduğu hesaplara para transferi yaparak sadece kendi bankalarına borçlu olmanızı sağlar ve diğer bankalardaki borçlar kapatılır. Borçların kapanması için diğer bankalara başvuruları yaparken bankanın EFT yapması için geçerli bir sebebin olması ve ikna edilmesi gerekebilir. Çünkü EFT sırasında size bir kaç soru yöneltilinebilinir  sizinde durumunuzu izah edecek ve aynı zamanda ikna olunacak kelimeler seçerek kredinizi alabilirsiniz. Bu kredi kampanyasını birçok banka uygulamaktadır. Bu bankalar: Vakıfbank, Akbank, Şekerbank, QNB Finansbank, Odeabank ve son olarak da TEB Bankasıdır.

QNB Finansbank Şartları

QNB Finansbank 36 ay ( 3 yıl ) aya varan vadelerle esnek ödeme imkanları ile borçlarınızı tek bir bankada toplamanıza yardımcı olan bankalardan biridir. Kredi kartı, taşıt kredisi yada ihtiyaç kredisi borçlarının transferi yapılabiliyorken, bankaya ek hesap ve konut kredisi borçları kabul edilmemektedir. Faiz oranı ise %2,15 ile %2,85 arasında değişiklik göstermektedir. Diğer bankalara olan kredi kartı ve ihtiyaç kredisi borçlarınızı Borç Transferi Kredisi ile Finansbank’a transfer edebilirsiniz.

Başvuru ve detaylı bilgi için linke tıklayınız.

Şekerbank Kredi Şartları

Şekerbank maksimum 100 bin lira 36 ay vadeli %2,65 faiz oranları ile bireysel kredi, kredi kartı yada kredili mevduat hesabı borçlarını borç kapatma kredisi alarak ödeyebilirsiniz.

Şekerbank borç transferi kredisi hakkında detaylı bilgi almak için linke tıklayınız.

Vakıfbank Kredi Şartları

Vakıfbank 18 aya varan vadeler ile 20 bin liraya kadar taksit erteleme seçeneği ile uygun faiz oranlı kredi kartı borçlarının kapatılması talebi üzerine tüketiciye borç transfer kredisi çıkarmaktadır.

Akbank Kredi Şartları

Diğer bankalardaki borçlarınızın kapatılması için Akbankası’nın kredi kartı olan Axess karta borçlarını transfer edenlere uygun faiz oranları ve 9 aya varan taksit imkanları ile geri ödeme imkanı ve kredi imkanı sunmaktadır.

Denizbank Kredi Şartları

Denizbank’tan borç transferi kredisi talebinde bulunanlar için 36 ay vadeli %2,39 faiz oranlarıyla eşit taksitler halinde ödeyebileceğiniz en fazla 50 bin lira tutarında banka kredi vermektedir.

TEB ( Türkiye Ekonomi Bankası ) Kredi Şartları

TEB bankası kendi kredi kartına  transfer yapanlar için diğer dağınık borçlarını kapatma imkanını %2,25 faiz oranı ücretsiz ve komisyonsuz olarak borç kapatma kampanyasını TEB bankasını tercih eden müşteriler için uygulamaktadır.

TEB Transfer Kredisi hakkında detaylı bilgi almak için linke tıklayınız.

Bankaların transfer kredilerinden yararlanarak tüm borçlarınızı tek bir bankada toplayabilirsiniz.1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Hakkında Cemil Tefeciler

Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifinde uzun yıllar çalıştım ve emekli oldum. Gönüllü olarak tüm esnaf meslektaşlarıma başvuru için yapmaları gerekenleri anlatmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Hopp!