Anasayfa / İş Fikirleri / Toptan İç Çamaşırı Satan Firmalar ve Adresleri
Toptan İç Çamaşırı Satan Firmalar ve Adresleri

Toptan İç Çamaşırı Satan Firmalar ve Adresleri

Toptan iç çamaşırı en uygun fiyatları ihracat fazlası iç çamaşırları aradığınız merak ettiğiniz bilgiler bu yazımızda.  İzmir, İstanbul ve Ankara’da birçok firma bulunmaktadır. Bu firmaların bir bölümü İstanbul Merter’de iken bir bölümü ise Ankara Kızılay’da hizmet vermektedir. Bu firmaların hakkında vermiş olduğumuz bilgilerden yararlanarak ihtiyacınız olan iç çamaşırlarının en uygun fiyatlı olanlarına sahip olabilir hatta kapınıza kadar getirtebilirsiniz. Anadolu’nun bir çok ilinden İstanbul’a gelen dükkan sahibi kişiler en uygun fiyata çamaşır alıp kazanç sağlamak isterler.

Sahibinden sitesinden Toptan İç Çamaşırı Satan Firmalar ‘ın adreslerini alabilirsiniz.

Toptan en ucuza çamaşır satan firmalar sadece İstanbul’da değil bir çok büyük illerimizde de mevcuttur. Bunlardan bir kaçını sıralamak gerekirse eğer; İzmir, Denizli, Bursa, Ankara, Konya, Gaziantep, Urfa, Diyarbakır, Samsun, Erzurum gibi birçok ilimizde de toptan ürün bulabilirsiniz.

Toptan satılık iç çamaşırı

İSTANBUL MERTER TOPTAN İÇ ÇAMAŞIRI

Türkiye’de tutulan en çok iki marka olan Tutku ve Sibel iç çamaşırı konusunda oldukça başarılı ve halk tarafından genellikle tercih edilen iki markadır. Birçok esnaf da ihraç fazlası ürün olarak bunları tercih etmektedir. Bu iç çamaşırı ürünlerini ister ihtiyacınız olduğu kadar isterseniz de kilo kilo alım yapabilirsiniz.

TOPTAN İÇ ÇAMAŞIRI FİYATLARI

En uygun ve en ucuz toptan alışveriş merkezi tabi ki hiç şüphesiz İstanbul’dur. İstanbul da ki toptancılar hakkında bilgi sahibi olan kişiler için yeni fiyat listeleri sürekli güncellenmektedir. Kilo ile alımlar en ucuz alım olup tek tek satıldığında da çok iyi kar bırakmaktadır. N11 Toptan İç Giyim Ürünlerine ait ilanları inceleyin.

Toptan satılık çamaşırlar

DEFOLU ÜRÜNLER

İhraç fazlası olarak yada gümrük malları ürünlerin ihale edilmesi sonrası çok ucuza bu ürünler satın alınabilinir. İhraç fazlası nasıl satın alınabilinir diyenler için bir çok seçenek bulunmaktadır. Defolu ürünlerin olduğu gibi pamuklu ve daha kaliteli marka ürünlerde bulunmaktadır. Satın almak istediğiniz zaman toptan satışı gerçekleştiren fabrikaların ilgili bölümlerinde iç giyim ile ilgili model ve örnek bulabilirsiniz. Sipariş vermek için aynı bölgede bulunmak gerekli değil telefon yada internet aracılığı ile de sipariş verebilirsiniz.

TAVSİYE:  İcralık Arabalar Nasıl Alınır? İhaleye Nasıl Girilir? (Şartlar)
Toptan iç çamaşırı satan firmalar bulunmaktadır.

Toptan iç giyim satan firmaların adreslerine Google Maps uygulamasından da ulaşabilirsiniz.

KAPIDA ÖDEMELİ TOPTAN İÇ ÇAMAŞIRI

İnternetten yapmış olduğunuz alışverişlerde aldığınız ürünleri görebilmek için kapıda ödeme, kredi kartı ile ödeme yada nakit ödeme seçenekleri kullanarak alışverişinizi yapabilirsiniz. Temin ettiğiniz ürün ile ilgili şüpheleriniz var ise kapıda ödeme gibi seçenekleri kullanarak memnuniyet oluşturmayan durumlarda geri iade yada değiştirme gibi seçenekleri kullanabilirsiniz. Yinede dikkat etmekte fayda var güvenmediğiniz sitelerden alışveriş yapmaktan kaçının…

Polat Yıldız A.Ş.

Adres: Sultan Mektep Sokak No:20 Yeşildirek/İSTANBUL

Telefon Numarası: 02125207950

Toptan iç çamaşırı almak için bu firmalara ulaşabilirsiniz.


Hakkında Esnaf Kefalet

Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifinde uzun yıllar çalıştım ve emekli oldum. Gönüllü olarak tüm esnaf meslektaşlarıma başvuru için yapmaları gerekenleri anlatmaktayım.

3 yorum

  1. Toptan bay bayan ve çocuk iç çamaşırı satmaktayız. İnternet sitemizden ürünleri seçip sipariş oluşturabilirsiniz. Renkli pazar toptan iç giyim.

  2. Adresiniz neresi ve bayan iç çamaşır kilosu erkek iç çamaşır,çocuk iç çamaşır kilosu nekadar dükkanım için baya alcm

  3. Adresiniz neresi ve bayan iç çamaşır kilosu ne kadar

Average
5 Based On 3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir