Anasayfa / İş Fikirleri / Toptan Cep Telefonu Aksesuarlarını İnternetten Satın Alın!
telefon 392x330 - Toptan Cep Telefonu Aksesuarlarını İnternetten Satın Alın!

Toptan Cep Telefonu Aksesuarlarını İnternetten Satın Alın!

Toptan aksesuar alımlarında Ankara, İstanbul, Bursa, İzmir gibi büyükşehirler daha çok tercih edilmektedir. Bu yerlerin dışında Gaziantep, Diyarbakır gibi yerlerde de toptan aksesuar satışı yapan yerler bulunmaktadır. Bu tip ürünleri ister şahsen yerlerine giderek de alabilirsiniz, internet üzerinden toplu bir şekilde de getirtebilirsiniz. Cep telefonu aksesuarları, teknik malzemeleri gibi eşyaları Sahibinden.com, AliExpress gibi yerlerden temin ederek daha ucuza mâl edebilirsiniz. Biz de bu yazımızda sizlere toptan alınacak ürünleri en ucuz ve düşük maliyetli nereden getirtebileceğinizi araştırdık.

Toptan Alışveriş

Toptan alışverişlerde neredeyse Türkiye’nin nabzı olan İstanbul bu konuda da tercih edilecek olan yerlerden hiç şüphesiz birinci sırada gelmektedir. Toptan yapılacak alışverişlerde Eminönü Tahtakale gibi yerlere bakılabilir. Cep telefonu ve elektronik içerikli dükkanlara sahip vatandaşlar için buralar bulunmaz bir nimettir.

toptan cep telefonu aksesuarları - Toptan Cep Telefonu Aksesuarlarını İnternetten Satın Alın!
toptan cep telefonu aksesuarları

Şarj aleti, dokunmatik ekran, kırılmaz cam, kulaklık,kılıf gibi daha birçok ürünü hem kaliteli hem en uyguna alabilirsiniz. Satış yolları arasında kilo ile aksesuar alabileceğiniz gibi yine kilo ile cep telefonu aksesuarı satışı yapabilirsiniz.

CEP TELEFONU AKSESUAR FİYATLARI

Cep telefonu aksesuarlarını satın almak isteyen kişilerin en uyguna ve kaliteli alışveriş yapmak isteyenlerin  adeta en uğrak yeri haline gelen Tahtakale de istediğinizi uygun fiyatlara bulabilirsiniz. Bayilik almak isterseniz her marka ve modelin şarj kablosu,kılıf, tuş takımı,kırılmaz cam, kulaklıklar gibi bir çok elektronik alet için ülkenin hemen hemen her yerine gönderim sağlanmaktadır. Ayrıca ürünlerin garantili olmasıdır tercih sebepleri arasındadır.Toptan Cep Telefonu Aksesuarları Satılan İnternet Siteleri Şunlardır;

  1. N11 toptan cep telefonu aksesuarları
  2. Gittigidiyor
  3. Sahibinden.Com

MARKA ÜRÜNLERİN AKSESUARLARI

İzmir, İstanbul gibi büyük illerde senet ile telefon malzemeleri satılan bir çok il bulunmaktadır. Bu şekil alışverişlerde kefile yada kredi kartına ihtiyaç duyulmaz. Eğer bir aksesuar dükkanı açmak istiyorsanız daha çok tercih edilen markaların aksesuarlarını bulundurmaya dikkat etmenizi öneririz. Bunların haricinde tabii ki diğer telefon markalarını ve onlarında aksesuarlarını bulundurun ki müşteriyi eli boş göndermek zorunda kalmayın.

Bu işi yapmak istiyor ve kâr elde etmek istiyorsanız öncelikli olarak kendinize iyi bir toptancı bulmanız gerekecektir. “Ucuz ürün yüksek kalite” mantığı ile seçtiğiniz ürünler için derin bir araştırma yapmalısınız. Bir toptancıda karar vermemeli diğerlerini de incelemeye alarak aralarında değerlendirme yapmanız gerekecektir. Ürün çeşitliliğine önem vermeyi unutmayınız..

Ali Express Cep Telefon Aksesuarı

AliExpress internet üzerinden alışveriş yapabileceğiniz bir e-ticaret sitesidir. Yurtiçi ve yurtdışına hizmet vermekte olan bu firma ürünleri için 60 gün süre vermektedir. Firmanın tek dezavantajı budur. Ürünler yurtdışından gelmesi sebebi ile elinize geç ulaşacaktır. Ancak ürünlerin ucuz olması sebebi ile toplu alımlarda yüksek gelirler elde etmenize olanak sağlayabilecektir. Ürünler piyasaya göre daha az fiyata satılmaktadır ve herhangi bir kargo bedeli talep etmemektedir.

Nokıa, Samsung, General Mobil, Htc, Iphone, LC, Motorola, Panasonıc, Vestel, Arçelik, Piranha gibi daha birçok marka ürünlerin yedek parça,aksesuar ürünlerini ve iletişim araçlarına dair bütün parçaların toptan uygun fiyata alınabilinir.1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

Hakkında Cemil Tefeciler

Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifinde uzun yıllar çalıştım ve emekli oldum. Gönüllü olarak tüm esnaf meslektaşlarıma başvuru için yapmaları gerekenleri anlatmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Hopp!