Anasayfa / Araç Kredisi / Senetle Elden Taksitle Motosiklet Satan Firmalar (Güncel)
Senetle Elden Taksitle Motosiklet Satanlar

Senetle Elden Taksitle Motosiklet Satan Firmalar (Güncel)

Ülkemizde hemen hemen her bölgede motosiklet sevdalısına rastlamak mümkün olacaktır. Kimi hobi olarak motosiklet alırken kimisi ise ihtiyaç dahilinde motosiklet sahibi olmaktadır. Fakat maddi açılardan dolayı sıkıntı yaşayan ve aynı zamanda da motosiklet almak isteyen vatandaşlarımız elden taksitle birlikte motosiklet sahibi olmak isteyebilirler. Peki Senetle Elden Taksitle Motosiklet Satanlar hakkında yapmış olduğumuz araştırmalar doğrultusunda senet ile alışveriş yapmak isteyen vatandaşlarımız almak istedikleri modeldeki motosikletlere çok yüksek miktarlarda faiz ödemesi yaparak sahip olabileceklerdir. Senet ile motor ekipmanları satan yerlerde oldukça yüksek fiyatlar vererek vatandaşlarımızın karşına çıkmaktadırlar.

Ayrıca senet ile motosiklet alacak olan vatandaşlarımız için 48 aya kadar vade imkanı sağlanmaktadır. 48 ay vade ile alınan motosikletlerde çok fazla komisyon ücreti alınmaz tabi bu durum değişiklik gösterebilecektir. Elden taksit ile veya elden senet karşılığında motosiklet alımı yapmak isteyen vatandaşlarımızın oldukça dikkatli olması gerekirken aynı zamanda senetli alış veriş yapmış olduğu için fazla fiyat farkı ödemesi yapmamak için kendisini garantiye almasını temenni ederiz.

Peşinatsız Senetle Motor Satan Yerler

Ülkemizde çok sayıda motor kullanan vatandaşlarımız bulunmaktadır. Motor kullanan bu şahıslar, Bisan, Kenbo, Mondial, Homdo, Yamaha gibi bilindik markaların ürünleri almayı tercih etmektedirler. Motor tutkunu olan vatandaşlarımız bazen ihtiyaç dışı motorlar alırken bazen ise zorunlu kalmış oldukları model de motor sahibi olmaktadır. Motosiklet fiyatları firmadan firmaya, markadan markaya ve modelden modele göre değişiklik gösterecektir. Ayrıca motor sahibi olan vatandaşlarımız bu konuyu çok daha iyi bilmektedirler. Motor satışı yapan galericiler veya motosiklet satmak isteyen vatandaşlarımız çok büyük karlar elde edebilirler.  Aynı modelde ve aynı marka da bir modeli satmak istediğinizde toplamda 10.000 lira civarında kar elde etmeniz mümkün olacaktır.

TAVSİYE:  Peşinatsız Ticari Araç Satan Galeriler (Güncel)
Senetle Elden Taksitle Motorsiklet Satan Yerler ve Adresler

Senetle Satılan Motorsiklet Modelleri

 • Ramzey
 • RMG Moto Gusto
 • BuMoto/Jinling
 • Aprilia
 • Bombardier
 • Çelik Motor
 • Ducati
 • Falcon
 • Hero
 • Honda
 • Hyosung
 • Kanuni
 • Kuba
 • Mondial
 • KTM
 • Kymco
 • Suzuki
 • SYM
 • Vespa
 • Yamaha
 • Yuki

2. El Vadeli Motorsiklet

İkinci el senetli ve vadesi oldukça avantajlı olan aynı zamanda motosiklet sahibi olmak isteyen vatandaşlarımızın çok sık sormuş olduğu soruların başında en ucuz senetle motor satışı yapan yerler nerelerdedir sorusu yer almaktadır. Bu soruları değerlendirmeye alarak yapmış olduğumuz araştırmalar neticesinde ucuz senet karşılığında motor satışı yapan yerlerin İzmir, Bursa gibi şehirlerde satıldığını ve rekabet ortamının çok yüksek olduğu bölgelerde de motor fiyatlarının düşük olduğunu belirledik, Motor sayısının fazla olmadığı illerde bulunan firmalardan veya şahıslardan motosiklet almaya kalkarsanız eğer almak istediğiniz motorun piyasa değerinin üzerinde olan 1.000 veya 2.000 Türk Lirası tutarında bir bedel ödemek zorunda kalabilirsiniz. Bu sebeple de alış veriş yapmadan önce piyasa değerini iyice araştırmanızı tavsiye ederiz.

Sahibinden sitesinde bulunan ikinci el motosiklet modellerini incelemek için tıklayınız.

Kıyı illerinde bulunan şehirlerde yani Manisa, Adana, Aydın, Mersin, Muğla, Balıkesir, Antalya, Çanakkale gibi bölgelerde bulunan ve 2. el motosiklet satışı yapan firmalardan senet karşılığında taksitli bir şekilde ve yanı zamanda oldukça uygun fiyatta motosiklet bulmanız mümkün olacaktır. Yukarıdaki paragrafta belirtmiş olduğumuz gibi İstanbul, Bursa ve İzmir gibi illerde ve bu şehirlerin ilçelerinde uzun vade koşulları sağlayan ve oldukça avantajlı taksit imkanı sunan firmalar oldukça yoğun bir şekilde yer almaktadır.

Senet Karşılığında Motor Satan Firmalar Hangileridir?

Senet karşılığında uzun vade imkanı sağlayan firmalar dışında birde A’dan Z’ye her türlü ihtiyacını duyacağımız eşyaların satışını gerçekleştiren mağazalar bulunmaktadır. Bu mağazalar sayesinde de senet karşılığında istemiş olduğunuz motora sahip olabilirsiniz. Uzun vade imkanı sağlayan bu mağazalar alacağınız motorun asıl fiyatının üzerine vade farkını ekleyerek size taksitlendirme imkanı verecektir. Taksit vadeleri uzun olduğu için anapara üzerine eklenecek olan faiz oranını gözünüz görmeyecektir. Senet karşılığında motor satışı yapan mağazaların başında, ülkemizde bulunan her il de yer alan Ev-kur mağazaları dikkat çekmektedir.

TAVSİYE:  2021 Otoban Hız Limitleri Hesaplaması

Ev-kur iletişim bilgileri : (212) 473 46 46

Ev-kur mağazaları hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Senet karşılığında elden taksit imkanı sunan bir diğer mağaza ise Mutlu Evim olmaktadır. Bu alışveriş mağazasından motosiklet almak isterseniz eğer uygun fiyat dahilinde uzun vade imkanları ve çok cazip ödeme koşulları ile istemiş olduğunuz motosiklete sahip olabilirsiniz. Mutlu evim iletişim bilgileri: 0850 226 84 34


Hakkında Esnaf Kefalet

Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifinde uzun yıllar çalıştım ve emekli oldum. Gönüllü olarak tüm esnaf meslektaşlarıma başvuru için yapmaları gerekenleri anlatmaktayım.

Bir yorum

 1. Merhaba ben 8 aydir. Hizmet sektöründe calişiyorum. Ama kredi çekmek istiyorum eskilerde sicilim kötüydü. Ama simdi durumum iyi ve kredi ile kendime otomobil alicam yardimci olursaniz. Sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir