Anasayfa / İhtiyaç Kredisi / Senetle Cep Telefonu Satan Yerler ve Kuruluşlar (2022 Güncel)
Senetle Cep Telefonu Satan Yerler
Senetle Cep Telefonu Satan Yerler

Senetle Cep Telefonu Satan Yerler ve Kuruluşlar (2022 Güncel)

Ülkemizde, geçmiş olduğumuz yıllarda getirilen bir yasa ile cep telefonlarında ve bazı elektronik aletlerde kredi kartı ile yapılan alışverişlerde taksitlendirme sınırlaması yapılmıştır. Bu durum karşısında da çok sayıda vatandaşımız uzun vade ile hayal etmiş oldukları veya kullanmak istedikleri telefonları alabilmek için kredi kartı dışında farklı taksitlendirme yöntemlerine başvurarak alışveriş yapmanın yollarını aramamışlardır. Kredi kartı dışında yapılacak olan taksitlendirme yöntemlerinin başında ise senet ile taksitlendirme işlemleri yer almaktadır. Bu sebeple olsa gerek ki ülkemizde bulunan bir çok il ve ilçede senet ile cep telefonu satışı yapan firmaların sayısı artış göstermektedir.

Hiç bir peşinat vermeden senet karşılığında akıllı cep telefonu satışı yapan firmaların başında ise Gold market, Teknosa, Bimeks, Samsung gibi firmalar yer almaktadır. Bu firmaların satış sistemleri hakkında bilgiler vermek gerekirse, Senetle cep telefonu satan yerler, Kredi kartsız ve elden cep telefonu nasıl alınır, Senetle cep telefonunu aynı gün teslim eden yerler nerelerdir oldukça sık sorulan soruların başında yerini almaktadır. Aynı zamanda internet üzerindeki siteler arasında da satış işlemleri yapan yerler bulunmaktadır. Güvenerek alışveriş yapmak istiyorsanız ve sıfır veya ikinci el cep telefonu almak istiyorsanız sahibinden sitesine giriş yaparak senetli bir şekilde almak istediğiniz cep telefonuna sahip olabilirsiniz.

Senetle Cep Telefonunu Aynı Gün Teslim Eden Yerler Nerelerdir?

Teknolojinin hızlı bir şekilde ilerlemesi ile birlikte akıllı cep telefonlarına olan rağbette de hızlı bir şekilde artış gözlemlenmektedir. Bu durum karşısında ise telefon satışı yapan firmalarda çok fazla satış yapmışlardır. Bu konuyu arz talep meselesi olarak değerlendirmeye almış olduğumuzda akıllı telefonlara olan talebin çok fazla olduğunu gözlemleyebiliriz. Fakat cep telefonlarının fiyatlarının yüksekliği de göz önünde bulundurulduğu zaman alım gücünün giderek düşmesi düşünülürken tam aksi bir şekilde çok sayıda vatandaşımız tüm sınırları zorlayarak istedikleri telefonlara sahip olabiliyorlar. Bu durum ise senetle cep telefonu satışı yapan firmalar sayesinde çok daha kolay bir hal almaya başlamıştır. Senet ile satın almış olduğunuz cep telefonunu aynı gün içerisinde teslim almanız mümkün gibi görünmemiş olsa dahi aslında bir çok firma almış olduğunuz ürünü aynı gün içerisinde teslim etmektedir.

SENETLE CEP TELEFONU
Senetle cep telefonunu aynı gün teslim alabilirsiniz.

Elden Taksitle Cep Telefonu Satan Yerler

Kredi kartı olmadan, kefil istemeden cep telefonu satan mağazalar bulunmaktadır. Yapılan satış karşılığında kimi firma elden taksit imkanı sunarken kimi firma da senet karşılığında alış veriş yapma imkanını ayaklarınızın altına kadar getirmektedir. Senet ile yapacağınız elektronik eşya alışverişlerinde veya akıllı cep telefonlarının satışını gerçekleştiren firmalar hepimizin bilmiş olduğu köklü firmalardır. Media market, Teknosa, Bimeks gibi firmaların yanı sıra Arçelik, Bosch, Sıemens, Vestel, Beko, Sony, Samsung, LG gibi büyük firmalar da ürün çeşitliliğinin fazla olması sebebi ile en çok tercih edilen firmaların başında gelmektedir. Bu firmaların ülkemizde bir çok il ve ilçede bayileri bulunmaktadır. Almak istediğiniz cep telefonlarını senet karşılığında saymış olduğumuz bu firmalar sayesinde almanız mümkün olacaktır.

Ev-kur Peşinatsız Senetle Telefon Satmaya Başladı

Türkiye genelinde bir çok ilde bayisi bulunan ev-kur mağazaları hayatımızın her anında kullandığımız tüm ürünlerin satışını gerçekleştirirken şimdi ise senet karşılığında cep telefonu satışı yapmaya da başlamıştır. Firma uzun dönem vade imkanı sunarken her marka ürününde satışını gerçekleştirmektedir. Fakat uzun vade imkanı sunmuş olduğu için yapmış olduğunuz alışverişler karşılığında belirli bir oranda faiz ekleyerek senet karşılığında peşinatsız satış yapmaktadır ayrıca bu mağazadan alışveriş yapabilmek için öncelikle 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekmektedir.

Ev-kur mağazalarında bulunan cep telefonları ve fiyatları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

En Ucuz Senetle Telefon Satan Yerler

Senetle elden ve peşinatsız bir şekilde cep telefonu ve beyaz eşya satışı yapan bir diğer firma ise mutlu evim mağazalarıdır. Mutlu evim mağazaları da aynı ev-kur sistemini uygulayarak satış yapmaktadır. Fakat bu firma uzun vade imkanlarının karşılığında büyük faiz oranları eklemediği için daha ucuz bir şekilde cep telefonu satışı işlemlerini gerçekleştirmektedir. General mobil, Nokia, Samsung, Sony, Apple, Casper gibi daha bir çok markaya ait olan akıllı cep telefonlarına diğer firmalara nazaran daha uygun fiyatlarda kredi kartı kullanmadan senet karşılığında sahip olabilirsiniz.

Mutlu evim mağazalarından alış veriş yapmak için firmaya ait olan internet sitesine giriş yaparak da alışveriş yapmanız mümkün olmaktadır. Mutlu evim mağazalarında bulunan akıllı cep telefonlarının modellerini, fiyatlarını ve taksit imkanları hakkında bilgi almak istiyorsanız TIKLAYINIZ.

En Ucuz Senetle Telefon Satan Yerler
En ucuz senetle telefon satan yerleri araştırabilirsiniz.

Senetle Nasıl Telefon Alınır?

Ülkemizde bulunan bir çok il ve ilçede yer alan beyaz eşya mağazaları ve cep telefon satışı yapan mağazalar bulunmaktadır. Bu mağazalar bazen ismini duymuş olduğumuz büyük firmalara ait olurken bazen ise küçük çaplı firmalardan da oluşmaktadır. Teknolojik aletlerin satışını gerçekleştiren bu firmalar senet karşılığında alışveriş yapacak olan müşterilerinden sadece 18 yaşını doldurmuş olmalarını istemektedir.

Bu firmalar 9 ay ile 36 ay arasında vade imkanı sunmaktadır. Ayrıca senet ile satış yapan bazı firmalar aynı gün ürün teslimi ederken bazı firmalar ise adres bilgilerinin doğruluğu açısından almış olduğunuz ürünü bir kaç gün içerisinde kapınızda teslim etmektedir. Ev-kur mağazalarından senet karşılığında alış veriş yapan müşterilerin ürünleri bir kaç gün sonra adrese teslim edilirken, İstanbul/Bahçelievler de bulunan Bayraktar firması ise senet karşılığında alış veriş yapmış olduğunuz ürünü aynı gün size teslim etmektedir.

18 Yaş Altındakilerin Senet İle Cep Telefonu Alması Mümkün mü?

Senet ile alışveriş yapabilmek için kesinlikle 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekmektedir. Aksi takdirde hiç bir yerden senet karşılığında cep telefonu veya herhangi bir şey almanız mümkün olmayacaktır. Reşit olmayan vatandaşlarımızın kanun hükmünde imzalamış olduğu senetler geçersiz olarak kabul edilecektir. Bu sebeple de hiç bir firma kendisini riske atmak istemez. Eğer 18 yaş altındaysanız anneniz veya babanız aracılığı ile senet karşılığında cep telefonu almanız mümkün olacaktır.

Senet karşılığında alış veriş yapmanızın mümkün olduğu bazı firmaların iletişim bilgileri aşağıda maddeler halinde verilmiştir.

Vermiş olduğumuz bu firmalar ile iletişime geçmek istediğiniz taktirde telefon ile irtibata geçebilir ve kafanıza takılan konular hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Senetle cep telefonu
18 yaşın altındakilere senetle cep telefonu verilir mi?

Senet İle Telefon Almak İçin Ne Yapmak Gerekiyor

Elden taksitle telefon almak istiyorsanız eğer öncelikle yapmanız gereken senet karşılığında alışveriş yapabileceğiniz güvenebilir mağazaları araştırmanız gerekecektir. Daha sonrasında ise kendinize bir limit belirlemelisiniz, belirlemiş olduğunuz limit aralığındaki telefonlara bakmanızı tavsiye ederiz. Ödeme yapabileceğiniz vade ile taksit miktarını da önceden belirlemiş olmanız sizin açınızdan çok daha iyi olacaktır. Ayrıca Kredi kartı kullanmadan cep telefonu almak istiyorsanız eğer kimlik bilgileriniz ile de alışveriş yapmanız mümkün olabilecektir.

Senet karşılığında yapılacak olan alışverişlerde en çok tercih edilen firmaların arasında Arçelik mağazaları gelmektedir. Tüm bunların yanı sıra İnternet üzerinden de senet karşılığında cep telefonu satışına imkan veren bazı siteler bulunmaktadır. Bu siteler arasında ise en güvenilir olanı sahibinden sitesi yer almaktadır. Bu site üzerinden yapacağınız alış verişlerde ikinci el veya sıfır eşya bulmanız mümkün olacaktır. Aynı zamanda senet karşılığında yapacağınız alışverişlerinizde en çok taksit imkanı sunan İnternet sitelerinin arasında Wowwo dikkatleri çekmektedir.

Media market, Kipa, Migros, Teknosa gibi mağazalardan senet karşılığında alış veriş yapmanız mümkün olmayacaktır. Bu mağazalar kredi kartı imkanları ile satış yapmaktadırlar. Senet karşılığında alış veriş yapabileceğiniz firmalar genellikle yerel mağazalar olmaktadır.


Hakkında Esnaf Kefalet

Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifinde uzun yıllar çalıştım ve emekli oldum. Gönüllü olarak tüm esnaf meslektaşlarıma başvuru için yapmaları gerekenleri anlatmaktayım.

6 yorum

  1. Ben senetle alışverişimi iks avm den yaptım fiyatlar çok uygundu tavsiye ederim

  2. SENETLİ YANİ SÖZLEŞMELİ CEP TELEFONU SATIŞI İÇİN

  3. Arçelik Gürses Esenler senetle cep telefonu satılıyor. Ayrıca telefonu kapıda teslim ediyor

  4. ANTALYADA YASIYORUM VE ELDEN SENET ILE TELEFON ALMAM ISTIYORUM

  5. Diyarbakir merkezde daimi kamu gorevlisiyim senetli alisveris yada acik hesap yapan elden taksitli cep telefonu satan yer varmi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.