Anasayfa / Araç Kredisi / Peşinatsız Otomobil Kampanyaları Sıfır Faiz Avantajı (Özel Fiyatlar)
Peşinatsız Otomobil Kampanyaları Sıfır Faiz Avantajı (Özel Fiyatlar)

Peşinatsız Otomobil Kampanyaları Sıfır Faiz Avantajı (Özel Fiyatlar)

Peşinatsız, kefilsiz sıfır araba satan firmalar adeta müşteri kapma yarışındalar. Sıfır araç kampanyaları her sene olduğu gibi 2022 senesinde de devam ediyor. Bankalardan kredi çekmek istemeyen ya da sadece tek yerde borcum olsun diye düşünen vatandaşlarımız için peşinatsız sıfır araba satan firmalarımız bulunmaktadır. Sıfır araba sahibi olmak istiyorsanız eğer yapmanız gereken işlemler çok basit.

Birincisi; sıfır araba almadan önce elinizde zaten bir otomobiliniz bulunmaktaysa eğer onu firmaya vererek ön ödeme şeklinde peşinat olarak gösterebilirsiniz yada gelir belgesi ile sıfır araçlar için yüzde yüz kredi çekmek için başvuru yapabilirsiniz. Başka bir olanak da senet ile vadeli sıfır araba alabilmek için aynı firmalardan görüşme ayarlayabilirsiniz.

Toyota kampanyalarını buradan izleyebilirsiniz.

2022 yılında firmalar çok cezbedici fiyatlar ve kampanyalarla karşımıza çıkmaya devam ediyor. Rakip firmaların bu yarışları her zaman olduğu gibi vatandaşımızın daha uyguna sıfır km. bir araca sahip olma olanağı tanıyor. Sizde sıfır km. bir araca sahip olmak istiyorsanız yazımız sizler için aydınlatıcı olacaktır.

2022 TAKSİTLİ ARABA KAMPANYALARI

Malesef araç alabilme için son yıllarda yükselen fiyatlar sayesinde bir çok kişi hayallerine kavuşamıyor. Araç alabilmek için peşin paranız olmalı, bankalardan kredi çekilmeli ya da finansman şirketlerden araç kredisi kullanmak gerekir .Araç fiyatlarının ve getirilen vergilerin yükselmesi ile birlikte orta gelirli bir aile için 0 km araç almak çok zor duruma gelmiştir. Yeni gelen düzenlemelere göre bankalardan 90.000 TL’ye kadar olan araçlarda 70, 90.000 TL’nin üzerinde olan araçlarda da %50 oranında araç kredisi ihtiyaca göre çekilebilmektedir.

Elden Senetle Araba Satan Galeriler ve Firmalar linkinden elden taksitle araba alabilirsiniz.

peşinatsız araba kampanyaları 2019 avantajları
Peşinatsız araba kampanyaları avantajları

Piyasaya bakıldığında neredeyse 130- 150 bin TL gibi fiyatlarla başlayan sıfır araçlara sahip olmak pek de mümkün gözükmüyor. Orta özellikli ve biraz daha performansı yüksek olan araçlarda ortalama 170.000-200.000 TL arası olduğunu görmekteyiz. Bu yüzden taksitli satışlarda yeni düzenlemeler yapılarak vatandaşlarımıza sıfır araç alınması konusunda yeni teşvikler ortaya çıkıyor.

Opel sıfır kilometre araba kampanyaları  devam ediyor.

AYLARA GÖRE ARAÇ KAMPANYALARI

Kışa girerken birbiri üstüne gelen kampanyalar genellikle Mart ayında başlayarak takriben Nisan, Mayıs…devam eder. İnsanların yaz aylarında araca daha çok ihtiyacı vardır kanısı güdülmektedir. Bu yüzdendir ki kış kampanyalarından ziyade yaz ayı kampanyaları daha cezbedici tekliflerle firmalar reklamlarını yaparlar. Bu kampanyaların sonucunda Ford, Renault, Opel, Volkswagen, Peugeot, Seat gibi firmalar kampanyalar doğrultusunda indirim yapmaya başladılar bile. Bu kampanyalardan araç alabilmek için elinde nakit parası olmayan alıcılar için ise vadeli ve senet karşılığında taksitli araç satan firmalarda mevcuttur.

PEŞİNAT ÖDEMEDEN ARAÇ SAHİBİ OLMA KAMPANYALARI

Türkiye’de BDDK ya bağlı olarak çalışan kendi kredilerini kendileri sağlayan birçok finansman şirketler mevcuttur. Bu şirketlerin büyük bir kısmı ise araç ve otomobil sektöründe faaliyet gösterir. Bu şirketlerden sadece bir tanesi olan Volkswagen finans gibi firmalar özellikle bu kampanya süreçlerinde araç alacaklara cazip fırsatlar sunarlar. Eğer sizde hiç peşinatsız sıfır km araç alacaksanız öncelikle bu tarz finansman şirketlerine bakmalısınız. Örneğin Volkswagen finans kampanya zamanında bazı paketler eşliğinde hiç peşinatsız sigorta ve kaskoda dahilinde kredi kullandırarak araç sahiplendirme yapabiliyor. Örnek olarak Volkswagen Polo, Golf, Jetta, Passat, Tiguan,ve Amarok gibi hepsi de kendi kategorilerinde kendini kanıtlamış en çok tutulan araçlar olduğundan kalite konfor ve rahatlığı bu sayede cazip kampanya ve paketlerle sahip olunabiliyor.

(%0) FAİZLE İKİNCİ EL ARAÇ KAMPANYALARI

İkinci el araç kampanyalarında da sıfır faizle kredi kullandıran finansman şirketler mevcuttur. Örneğin Renault finansman kampanyası ile Talisman, Megane Sedan, Symbol, Kaleos, Zoe modellerine özel hiç peşinatsız uygun faiz oranları dilerseniz az peşinatla sıfır faizsiz kredi imkânlarından yararlanarak araç sahibi olmanıza olanak sağlıyor.

HEM TAKSİTLİ HEMDE SIFIR FAİZLİ ARAÇ KAMPANYALARI

Taksitle ve faizsiz araç alacaklara kampanyalar dahilinde Ford finans, Ford marka araçlarda, Koç Fiat ise Fiat marka araçlarda % sıfır faizle kredi kullandırarak müşterilerine araç sahibi olma fırsatı veriyor. Bu iki marka ülkemizde  istenilen kriterlere uygun en çok tutulan modellere sahip firmalardır. İsterseniz markaların cazip kredi seçenekleri ile hiç bankalarla uğraşmadan araç sahibi olabilirsiniz. Tabiki bu şekilde ki kampanyalarda %20 ila %30 arası tutar kadar peşinat alınarak geriye kalan maliyeti faizsiz olarak 48 aya kadar vade yapabiliyorlar.

Niyetinizde sıfır kilometre bir araca sahip olma fikri varsa eğer en çok satanlardan değerlendirme yapmaya başlayabilirsiniz. Belirttiğimiz bu kampanyalar sene boyunca daha verimli kampanyalar vatandaşlar tarafından beklenmektedir. Hayalinizdeki otomobile kavuşmak için size en yakın araç bayiine gidip detayları görevli arkadaşlardan öğrenebilirsiniz.

%0 Faizle Otomobil Almak İçin Fırsatlar

Otomobil sahibi olmak isteyenler özellikle yatırımlarını otomobile yönelik yapan vatandaşlarımızın bazı firmaların faizsiz kredi ile otomobil sahiplendirme kampanyalarını gerek internet sitelerinden gerekse bu firmaları ziyaret ederek bilgi sahibi olabilirler. Araç alacak vatandaşlarımızın bankaların yapmış olduğu duyuru ve bilgilendirme mesajlarını dikkate almalarını öneririz. Bankalar bu bilgilendirmeleri e mail, telefon ,yada kısa mesaj şeklinde yapmaktadırlar. Banka kampanyaları dışında İslami yöntemler olarak ta baktığımız senetli ve teminatlı yöntemlerde yer almaktadır bu tarz kuruluşlar vatandaşlarımızı faize sokmadan değişik biçimlerde otomobil sahibi yapmaktadır.

Taksitle Otomobil

Bu incelemeye göre aylık taksit miktarı ve aracı ne kadar zaman sonunda alacağınız belirlenmektedir. buna örneğin 40.000 TL.’lik bir araçta faiz ödemeyeceğiniz için 40 ay vade ile aylık ödemeleriniz 1000 TL. olarak belirlenir ve bunun karşılığında karşılıklı güven açısından 40 adet  aylık ödememe tutarınız olan 1.000 TL.’lik 40 adet senet imzalanır ve ödenen vadenin yarısına gelindiğinde yani 20.000 TL.’nin sonunda aracın teslimatı gerçekleşir ve geriye kalan taksitler ise yine normal olarak ödenmeye devam edilir.


Hakkında Esnaf Kefalet

Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifinde uzun yıllar çalıştım ve emekli oldum. Gönüllü olarak tüm esnaf meslektaşlarıma başvuru için yapmaları gerekenleri anlatmaktayım.

7 yorum

 1. Yunus Emre şahin

  Benım hiç peınatım yok ama arac almayı ıstiyorum nasıl yapa biliriz acaba

 2. zafer seçgin

  Bende araba almak istiyorum lakin 2000 lira taksitle pesinatsiz olarak almak isterim boyle imkanlar varsa yardimci olurmusunuz lakim aracin degerinin cok cok üstüne çıkılmasın lutfen vuruken oldurmeyelim degilmi

 3. Ben orhan benim 2000 binliram var bana 2000 peşinle taksitle araba veren abiler varmı var ise bana ulaşırsanız sevinirim aylık gelirim iğidir arayın konuşalım numaram 0545 arayın

 4. Slm 7000tl peşinat ile araba almak istiyorum

 5. Peşinat hiç vermesek ala biliyor muyuz

 6. Ne şekilde alabiliyoz

 7. Deneyle araba nasılsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.