Anasayfa / Araç Kredisi / Mazot-Benzin İndirim Kartları Yüzde 5 (GÜNCEL KAMPANYA)
Mazot-Benzin İndirim Kartları Yüzde 5 (GÜNCEL KAMPANYA)

Mazot-Benzin İndirim Kartları Yüzde 5 (GÜNCEL KAMPANYA)

Otomobil kullanıcılarının günümüzdeki en büyük şikayeti mazot ve benzin fiyatlarındaki artışlardır. Bu artışları engellemek amacı ile vatandaşlar indirim kartlarına başvurmuşlardır. Birçok akaryakıt firması tüketicilere özel indirim kartı çıkartmıştır. Bunlardan bir tanesi flash karttır. Flash karta başvuru yaparak akaryakıt alışverişlerinizde indirim kazanabilirsiniz. Flash kart Lukoil ve Kadoil firmalarında geçerlidir. Bu kart ile akaryakıt firmalarına gittiğinizde %5 civarında indirim kazanabilirsiniz. Bu kartların kullanımı için öncelikle başvuru yapmanız gerekmektedir. İndirim kartları ile ilgili tüm bilgiler içeriğimiz de..

Flash İndirim Kartı

Flash indirim kartı ile Türkiye’de 800’e yakın Kadoil ve Lukoil akaryakıt istasyonundan %5 indirimli alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. Bu karta sahip olduğunuzda şartsız koşulsuz iki yıl boyunca kullanabilirsiniz. Flash Kart sayesinde gelen benzin ve mazot zamlarından etkilenmez indirimli fiyatları sayesinde akaryakıtınızı daha ucuz mâl edebilirsiniz. Kart için yapmanız gereken tek şey başvuru formunu doldurmak olacaktır. Başvuru formunu doldurup indirim kartına sahi olduğunuzda örneğin; 95 TL’lik alışveriş yaptığınızda bu kart sayesinde 90 TL ödeme yapacaksınız. Sıfır faizli otomobil kampanyalarını görmek için tıklayabilirsiniz.

Kartın en belirgin özelliği akaryakıt alımında ve geçerli benzin istasyonlarına yapacağınız market alışverişlerinde indirim sağlamasıdır. Üstelik kartın sağladığı imkanlar yalnızca otomobiller için geçerli değildir. Motosiklet, tır ve ticari araçlar için de indirim kartınızdan faydalanabilirsiniz. Yaptığınız alışverişlerde indirimden yararlanmak için ödeme anında kartınızı göstermeniz yeterli olacaktır.

Lukoil Akaryakıt İstasyonlarında Yüzde 4 İndirim!

Lukoil Akaryakıt istasyonlarından yapacağınız alışverişlerde Flash Kartınızı kullanarak %4 indirim uygulamasından yararlanabilirsiniz. Hiçbir evrak, belge gerekmeden koşulsuz şartsız Flash Karta sahip olabilirsiniz. Flash Kart sahibi olup indirimlerden faydalanabilmek için  0212 256 81 11  numarasını tuşlayıp isim, soy isim ve adres bilgilerinizi eksiksiz olarak vermeniz halinde indirim kartınız adresinize teslim edilecektir. Üstelik siz tüketicilerden kargo ücreti de alınmayacaktır. Kartın herhangi bir limiti bulunmamaktadır. 50 TL‘lik akaryakıt alışverişlerinizde de indirimden yararlanabilirsiniz aracınızın deposunu fullediğinizde de. Kartın kişi sınırlaması da yoktur.

TAVSİYE:  Traktör Kredisi Veren Bankalar 2021 Şartları Nelerdir?

Tırcılar, minibüs şoförleri, otobüsçüler, taksiciler, şahsi aracı olanlar gibi herkes bu haktan faydalanabilir.

Lukoil Akaryakıt İstasyonlarında Yüzde 4 İndirim
Lukoil Akaryakıt İstasyonlarında Yüzde 4 İndirim

Kadoil Akaryakıt İstasyonlarında Yüzde 5 İndirim! 

Lukoil istasyonlarında olduğu gibi Kadoil istasyonlarında da indirim geçerliliği bulunan bu kart sayesinde alışverişlerinizi daha ucuza mâl edebileceksiniz. Flash Kart başvurusunda bulunarak hiçbir koşula ve şarta gereksinim duymadan alışveriş sonrasında yapılan ödemede kartınızı göstererek anında %5 indirimden faydalanabilirsiniz. Başvuru gerçekleştirmek için yapmanız gereken şeyler çok basit. 0212 256 81 11 numarasını tuşlayarak isim, soy isim ve adres bilgilerinizi verdikten sonra adresinize teslim kartınızı alabilirsiniz. Kartınızın limiti bulunmayacak olup 50 TL’lik de alışveriş yapsanız indirim hakkından faydalanabileceksiniz. Kullanım sınırlaması bulunmamak da olup kamyon şoförleri, otobüs şoförleri şahsi araç sahipleri, ticari taksi şoförleri gibi birçok kişi bu karta sahip olabilir ve verilen indirim hakkından faydalanabilir.

Kadoil Akaryakıt İstasyonlarında Yüzde 5 İndirim
Kadoil Akaryakıt İstasyonlarında Yüzde 5 İndirim

İndirim kartına online başvuru yapmak için linke tıklayınız.

Positive Kart

İndirim kartlarının arasından en geniş kullanım alanına ve indirim ürününe sahip olan kartlardan biridir. Türkiye genelinde 1700 tane noktada geçerli olabilecek bu kart ile akaryakıt alışverişlerinizi hem daha ucuza mâl edecek hem de puanlar kazanarak bir sonraki alışverişlerinizde harcayabileceksiniz. Alışverişlerinizi kolaylaştırmanın en kolay yollarından birine sahip olmak için başvuru yapmanız yeterli olacaktır. Yaptığınız alışverişler kadar para puan kazanabilirsiniz. Üstelik kartınızı anlaşmalı bankaların kredi kartları ile eşleştirme yaparak Petrol Ofislerindeki ödeme işlemlerinde kullanabilirsiniz. Para puan tablosu aşağıdaki gibidir;

Positive Card puan tablosu
Positive Card puan tablosu

İndirim kartınızın birçok özelliğinin dışında bir de ödegeç özelliği bulunmaktadır. Ödegeç özelliğini kullanarak ödemelerinizde kendinize kolaylık sağlayabilir, yakıt almaya gittiğinizde araçtan inmenize bile gerek kalmadan ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey indirim kartınızı kredi kartlarınız ile eşleştirmek olacaktır. Yakıt aldığınızda kredi kartınız ile eşleştirdiğiniz Positive Cartınızı pompaya okutmanız yeterli olacaktır. Positive Cart ödegeç özelliğinin avantajları aşağıdaki gibidir;

  • Arabanızdan inmeden ödeme işlemlerinizi halledebileceğiniz için araç içerisinde küçük çocuklarınızı veya evcil hayvanlarınızı bırakmak zorunda kalmazsınız veya ödeme yapmak için yanınızda taşımanıza gerek olmayacaktır.
  • Ödeme yapmak için hava koşulları ile karşı karşıya kalmazsınız.
  • Bir yere yetişmek adına hızlı hareket etmeye çalıştığınız o anda vakit kaybı yaşamadan bir dakikada hemen ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Hızlı bir şekilde ödeme işlemi gerçekleşmiş olur. Deponuza dolan akaryakıt bitmeden ödemeniz gerçekleşmiş olur.
TAVSİYE:  Galeriden Alınan Arabanın Garantisi Güncel Mevzuat

Positive Card üyeliği için Petrol Ofisi istasyonlarından tüketiciler için uyarlanmış zarflardan alarak içerisinden indirim kartınızı alın. Zarfın içerisinden çıkan başvuru formunda istenen bilgileri eksiksiz olarak doldurun ve görevlilere teslim edin. Daha sonra kartınızı aktif olarak kullanmak amacı ile cep telefonunuzun mesaj bölümüne “AKTIF” yazıp arasında bir boşluk bırakarak zarf içerisinden çıkan kartın üzerindeki 16 haneli numarayı yazın. Aralarında birer boşluk daha bırakarak ADINIZI ve SOYADINIZI yazdıktan sonra 7627 numarasına kısa mesaj gönderin. Örnek (AKTIF 1234567899876543 FATMA BAŞARAN)= 7627 Cep telefonunuza bir aktivasyon mesajını alacaksınız. Aktivasyon mesajı ile birlikte şifreniz de geldiğinde işleminiz tamamlanmış olacaktır.

Aytemiz Kart

Aytemiz Kart yalnızca Aytemiz istasyonlarında geçerli olan bir indirim kartıdır. Akaryakıt istasyonlarından alışveriş yapmanız halinde verilen fiyattan daha düşük bir fiyat ödersiniz. Yapılacak olan indirimi akaryakıt aldığınız yerdeki istasyondan öğrenebilirsiniz. Her ilde tavsiye edilen pompa fiyatı farklı olacağından indirimler de bu yönde değişiklik gösterebilir. Bu karta sahip olmanız halinde indirimlerden daha önce haberdar olabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken tek husus geçerli olan indirim fiyatı üzerinden değil pompa fiyatı üzerinden ücretlendirileceğinizdir. Bu kart sayesinde yapacağınız alışverişlerde para puanlar toplayabilir ve Aytemiz benzin istasyonlarında harcayabilirsiniz.

Aytemiz Kart ile; 1 litre Aytemiz Dizel almanız halinde 2 puan, Optimum Kurşunsuz 95 Oktan alımınızda 2,5 puan, Oto LPG alımında 1,5 puan, Optimum Euro Dizel alımında 2,5 puan kazanabilirsiniz. Aytemiz kartınızdaki puanları harcayabilmek için kartınızda biriken puanların en az 10 TL (600 puan) üzerinde olması gerekmektedir. Bu puanları kullanabilmek için kartınızın aktivasyon işlemini onaylamanız gerekmektedir. Aktivasyon için cep telefonlarınızın mesaj bölümüne girip ONAY yazıp bir boşluk bırakarak indirim kartınızın üzerinde bulunan 16 haneli kart numarası ve aralarında birer boşluk daha bırakarak AD ve SOYADINIZI yazıp 8869’a göndermeniz gerekmektedir.

TAVSİYE:  Vadeli Traktör Satan Galeriler (ÇİFTÇİLERE DESTEK)

Aytemiz Kartınız ile aracınızdan inmeden de ödeme yapabilirsiniz. Bunun için indirim kartınızı kredi veya banka kartlarınızdan bir tanesi ile eşleştirmeniz yeterli olacaktır. Bu karta sahip olabilmek için Aytemiz akaryakıt istasyonlarını müracaat ederek kart talebinde bulunabilirsiniz. Gerekli başvuru formunu eksiksiz olarak doldurarak yetkili kişilere teslim etmeniz gerekmektedir. Daha sonra yukarıda verdiğimiz aktivasyon işlemini de gerçekleştirdikten sonra kartınız kullanıma hazır hale gelmiş olacaktır. Kartınız ile online işlemler gerçekleştirmek için linke tıklayınız.

Aytemiz Kart
Aytemiz Kart

Club Total Kart

Club Total kartınız ile yapacağınız alışverişlerde indirim kazanırsınız. Üstelik kazandığınız indirimlerin dışında bir de yapacağınız alışverişlerde para puanlar kazanarak diğer alışverişlerinizde harcayabilirsiniz. Club Total Karta üye olmak için izleyeceğiniz adımlar çok basit. Kart başvurusu için en yakın Total İstasyonlarını müracaat etmeniz gerekmektedir. Verilen başvuru formunu eksiksiz olarak doldurup görevliye vermeniz halinde kartınızı anında teslim alabilirsiniz. Şahsınıza ait GSM numaranızı kullanarak sanal kart da oluşturabilirsiniz. Yapacağınız alışverişlerde kazanacağınız puanların kartınıza yüklenmesi için, akaryakıt istasyonunda bulunan görevlinin kartınızı POS cihazına okutması gerekmektedir. Bu sayede puanlarınız direk kartınıza yüklenecektir. Alışverişlerinizde kazanacağınız para puanlar aşağıdaki gibidir;

  • 1 Litre Excellium Kurşunsuz 95 alımlarında==> 2 puan 
  • 1 Litre Eurodiesel alımlarında==> 1,5 puan 
  • 1 Litre Excellium Eurodiesel alımlarında==> 1,5 puan 
  • 1 Litre LPG alımlarında==> 1 puan kazanacaksınız. Puanlarınızı Total istasyonlarından bulunan Club Total Poslarından öğrenebilirsiniz. Diğer bir seçenek olarak ise SMS yolu ile öğrenebilirsiniz. SMS üzerinden puanınızı öğrenmek için PUAN yazıp 3174’e kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.
Club Total Kart
Club Total Kart
Akaryakıt istasyonlarında geçerli olan indirim kartları bu şekildedir. Siz de gelen zamlardan etkilenmek istemiyorsanız bu kartlardan en az bir tanesine sahip olabilir ve indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Hakkında Finansal Uzmanı (T)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir