Anasayfa / İhtiyaç Kredisi / Kredi Kartsız Senetle Alışveriş Yapılan Mağazalar Listesi (Güncel)
Kredi Kartsız Senetle Alış Veriş Yapılan Mağazalar
Kredi Kartsız Senetle Alış Veriş Yapılan Mağazalar

Kredi Kartsız Senetle Alışveriş Yapılan Mağazalar Listesi (Güncel)

Kredi kartı kullanmak istemeyen vatandaşlarımız için elden taksit imkanı sunan çok sayıda firma bulunmaktadır. Ülkemizde bulunan bir çok il ve ilçede hemen hemen her sektör alanında mutlaka senetle alış veriş imkanı sunan firma bulunurken kredi kartsız senetle alış veriş yapılan mağazalar sayesinde vatandaşlarımız ihtiyaç duymuş oldukları ürünlere sahip olduğu gibi aynı zamanda uzun vade imkanları ve uygun ödeme koşulları ile senet imzalayarak her ay düzenli bir şekilde elden taksit imkanı ile alışveriş yapmaktadır. Elden taksit imkanı sunan firmalar arasında en çok beyaz eşya satan yerler ve senetle cep telefonu satan yerler dikkatleri çekerken teknoloji mağazalarının yanı sıra mobilya, tekstil, züccaciye gibi sektörlerde de senetle taksit olanakları sunulmaktadır.

Senetle Bilgisayar, Telefon Satan Mağazalar

Çok sayıda teknoloji mağazaları müşterilerine kredi kartı ile taksit imkanı sunarken bir çok firma da senet karşılığında bilgisayar veya telefon satışı yapmaktadır. Çok sayıda firma kendisini garanti altına almak istediği için yapmış olduğu satışlarda elden taksit yerine kredi kartı ile taksit seçeneğini sunmaktadır. Fakat ülkemizde kredi kartı kullanmayı tercih etmeyen veya kredi kartı bulunmayan çok fazla vatandaşımız bulunmaktadır. Bu vatandaşlarımızın yapmış oldukları alışverişlerin toplu olmasında veya almış oldukları ürünün tutarının yüksek olması durumunda senet ile alış veriş yapabilmelerini sağlayacak olan firmalar da bulunmaktadır. Özellikle ve sıklıkla tercih edilen ürünlerin başında mobilya, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, buzdolapları, bilgisayarlar, cep telefonları, tabletler, fotoğraf makineleri gelmektedir. Bu ürünlerde ve benzeri ürünlerde senetle alış veriş yapmanız mümkün olacaktır.

images 300x155 - Kredi Kartsız Senetle Alışveriş Yapılan Mağazalar Listesi (Güncel)
Senetle elektronik eşya satan firmalardan alışveriş yapabilirsiniz.

36 Ay Taksitle Elden Mobilya Satan Mağazalar

Mobilya sektöründe bulunan firmalar genellikle kredi kartı ile satış yapmayı tercih ederken senet karşılığında elden taksit imkanı da sunmaktadırlar. Kredi kartı ile satış yapmış olduklarında kendilerini garantiye alan firmalar yüksek tutarlardaki mobilyaları karta taksitle satmanın zor olduğunu bildikleri için ve müşteri kitlelerini geniş tutmak için elden taksit imkanı sağlamaktadır. Senet karşılığında 36 ay taksitle elden mobilya satışı yapan firmaların listesi aşağıda maddeler halinde yer almaktadır.

 • Bellona
 • Yataş
 • İstikbal
 • Mondi
 • Yağmur
 • Alfemo
 • İnci

İsmini vermiş olduğumuz bu firmalar yıllardır süre gelen kaliteleri ve ürün çeşitliliği ile müşterilerin odak noktası olmayı başarmış ve elden taksit imkanları sayesinde de çok fazla tercih edilme sebeplerinin arasında yer almışlardır. Ülkemizde bulunan hemen hemen her il ve ilçe de mağazası olan bu firmalardan kredi kartı kullanmadan 36 ay vade imkanları ile alışveriş yapmanız mümkün olacaktır.Mobilya mağazası - Kredi Kartsız Senetle Alışveriş Yapılan Mağazalar Listesi (Güncel)
Senetle mobilya satan mağazalardan alışveriş yapabilirsiniz.

Kredi Kartsız Taksitle Mobilya Satan Firmalar

Kredi kartı kullanmadan ve taksitle mobilya satışı yapan firmalar dan yukarıdaki paragraflarda bahsetmiştik fakat kredi kartı kullanmadan, senet imzalamadan taksitle mobilya satışı yapan firmaların olduğundan da bahsetmek istiyoruz. Bir çok firma senetle yada kredi kartına taksit yaparak çalışırken çok sayıda yerel olarak kurulmuş olan firmalar arasında senet veya kart kullanmadan taksit imkanı sunan firmalar bulunmaktadır. Bu firmalar bazen kefil göstermiş olduğunuzda size mobilya satarken bazen ise sadece sözünüze güvenerek mobilya satışı gerçekleştirmektedirler. İstanbul’da mobilya satışı yapan firmaların bulunmuş olduğu bölgeler ise; Küçükçekmece, Kartal, Zeytinburnu, Pendik, Kadıköy, Bağcılar gibi semtlerde yoğunlaşan firmalar kefile gerek duymadan ve komisyon almadan senet ile mobilya satışı gerçekleştirmektedir.

Senetle Mobilya Satan Mağazalar

Türkiye genelinde birçok il ve ilçede mobilya üretimi yapan ve aynı zamanda mobilya satışı yapan bir çok firma bulunmaktadır. Bu firmalar müşterilerinden peşinat istemeden senetle satış yapmaktadır. Mobilyacılar şehri olarak da bilinen Bursa İnegöl de istediğiniz modelde ve istediğiniz çeşitte uygun fiyata bir çok mobilya bulma şansınız varken İstanbul, Ankara, Adana, Konya, Mersin, Samsun, Kayseri, Manisa gibi bölgelerde yoğunlaşan mobilyacıların bazıları da toptan alışverişlerde senet imkanı sağlamaktadır. Senet bozan yerler ve bankaları inceleyebilirsiniz.

Senetle Beyaz Eşya Satan Mağazalar

İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Samsun, Kayseri, Konya gibi şehirlerde bulunan çok sayıda beyaz eşya satışı yapan firmalar senetle alış veriş yapma imkanlarını sunmaktadırlar. Bu şehirlerin dışında da ülkemiz de bulunan bir çok il ve ilçede beyaz eşya satışı yapan firmalar elden taksit yaparak müşterilerine yardımcı olmaktadırlar. Özellikle yaz aylarında işler yoğunlaşır bunun sebebi ise evlenecek olan çiftlerin sayısının fazla olması ile alakalı olmaktadır. Buzdolabı, Bulaşık makinesi, Çamaşır makinesi, Ankastre set, Fırın, Davlunbaz, Set üstü ocak, Klima, Küçük ev aletleri, cep telefonları, bilgisayarlar ve daha bir çok ürünün bir arada bulunduğu bu mağazalardan yapacağınız alışverişlerinizi senet karşılığında ve peşinat ödemeden 36 aya varan vade imkanları ile yapabilirsiniz. Beyaz eşya sektöründe ise en çok tercih edilen firmaların başında, Bosch, Beko, Arçelik, Siemens, Lg, Vestel gibi adını duyurmuş olan köklü markalar bulunmaktadır.

BOSCH mağazalarında bulunan ürünlerin çeşitliliği ve fiyatları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

beyaz eşya - Kredi Kartsız Senetle Alışveriş Yapılan Mağazalar Listesi (Güncel)
Senetle beyaz eşya satan yerle bulunmaktadır.

Senetle Cep Telefonu Satan Mağazalar

Teknolojinin hızlı ilerlemesi ile cep telefonlarına olan talepte, bu duruma bağlı olarak artış göstermiştir. Ayrıca akıllı telefonlarda neredeyse her ay bir üst model üretimi yapıldığı ve piyasaya sürüldüğü için cep telefonu sahibi olmak isteyen veya cep telefonun bir üst modelle değiştirmek isteyen vatandaşlarımızın sayısı da giderek artış göstermiştir. Hal böyle olunca da cep telefonu satışı yapan mağazalar da kredi kartı olmadan elden taksit imkanı sunarak satış yapmaya başlamıştır. Senetle cep telefonu satan mağazalar müşterilerinden 18 yaşını doldurmuş olmalarını isterken aynı zamanda kara listeye girmemiş olan vatandaşlarımız ile 9 aydan 36 aya kadar vade imkanı sağlayarak akıllı telefonların satışını yapmaktadırlar. Ankara’da senetle borç para bulma yöntemlerini inceleyebilirsiniz.

Cep telefonu - Kredi Kartsız Senetle Alışveriş Yapılan Mağazalar Listesi (Güncel)
Senetle cep telefonu satan yerler bulunmaktadır.

Peşin paranız veya kredi kartınız yok ise bu yerlerden senetle alışveriş yapabilirsiniz.1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Hakkında Cemil Tefeciler

Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifinde uzun yıllar çalıştım ve emekli oldum. Gönüllü olarak tüm esnaf meslektaşlarıma başvuru için yapmaları gerekenleri anlatmaktayım.

2 yorum

 1. IKS ALISVERIS MERKEZI EVINIZE DAIRE HERSEY
  HIC PESINATSIZ KREDI KARTSIZ
  18 YILDIR HESABINI BILENLERIN ADRES
  BAKNKA KREDISI YOK
  ESKI USUL ELDEN SENET

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Hopp!