Anasayfa / Kuruluşlar / İstanbul’da Senetle Otomobil Satan Galeriler ve Kuruluşlar (GÜNCEL)
İstanbul'da Senetle Otomobil Satan Firmalar Ve Galariler
İstanbul'da Senetle Otomobil Satan Firmalar Ve Galariler

İstanbul’da Senetle Otomobil Satan Galeriler ve Kuruluşlar (GÜNCEL)

Otomobil satın almak istediğinizde elinizde belirli bir miktarda nakit paranızın olması gerekmektedir. Aksi taktirde otomobil satın almanız mümkün değildir. Fakat son dönemlerde İstanbul’da senetle otomobil satan firmalar ve galeriler oldukça dikkatleri çekerken aynı zamanda senetle elden taksitle motosiklet satanlar, kamyon ve tır satanlar, traktör satanlar ve  ev satan firmalarda hızlı bir şekilde artış gözlemlenmektedir. Tüm bunların yanı sıra senetle araba alan kişiler banka kredilerinden bile daha ucuz bir şekilde elden taksit imkanları ile otomobil sahibi olabilmektedirler. Ülkemizde bulunan iller İstanbul en düşük fiyatlar ile araba satışı gerçekleştiren bir şehirdir.

turkiye de kac adet wowwo satis noktasi mevcut 300x155 - İstanbul'da Senetle Otomobil Satan Galeriler ve Kuruluşlar (GÜNCEL)
Senetle araç satışı yapan yerlerden otomobil alabilirsiniz.

Peşinatsız Senetle Araba (İstanbul)

Araba satın almak istiyorsanız belirli bir birikiminizin olması gerektiğini düşünüyor olabilirsiniz. Fakat artık peşinat ödemesi yapmadan taksitli bir şekilde otomobil sahibi olabilirsiniz. Peşinatsız senetle araba satışı yapan bir çok firma ve galeri bulunmaktadır. Bu firma ve galeriler ise ülke genelinde hemen hemen her il ve ilçede buluna bilir fakat İstanbul, İzmir, Eskişehir, Adana, Bursa, Mersin, Antalya, Batman, Ankara gibi illerde ikamet eden vatandaşlarımız bu konuda daha şanslı olurken diğer il ve ilçelerde ikamet eden vatandaşlarımızda peşinat ödemesi yapmadan senetle araba sahibi olabileceklerdir. Senet karşılığında araba alırken oldukça dikkatli olmalısınız.

İstanbul Elden Taksitle Araba Satan Galeriler Ve Araç Fiyatları

İstanbul’da elden taksitle araba satışı yapan galeriler çok fazla olduğu gibi bu bölgede araba satışlarında büyük bir artış görülmektedir. Bunun sebebi ise elden taksit fiyatlarının oldukça düşük olması ve cazip ödeme koşullarının olması ile alakalı olmaktadır. Örneğin 2010 model bir Passat almak istediğinizde peşin fiyatının 60.000 civarında olduğunu gözlemleyebiliriz. Bunun yanı sıra aynı aracı 48 ay vade ile senet karşılığında elden taksit imkanları ile almak istediğinizde toplamda ödemeniz gereken tutar 64.000 Türk Lirası civarında olacaktır. Bu rakamı görmüş olduğunuzda inanamayacağınızı biliyoruz fakat görmüş olduğunuz bu tutarlar piyasa değeri ile orantılı ve gerçeklik payının yüksek olduğu tutarlardır. Bankadan kredi çekerek araç satın almış olduğunuzda ödeyeceğiniz faiz miktarı oldukça yüksek olacaktır. Bu sebeple de elden taksili araba satın almak çok daha mantıklı olacaktır.1422627741820 300x155 - İstanbul'da Senetle Otomobil Satan Galeriler ve Kuruluşlar (GÜNCEL)
İstanbul’da senetle araç satışı yapan yerler bulunmaktadır.

İstanbul’da Vadeli İkinci El Otomobil

İkinci el otomobil sahibi olmak isteyen vatandaşlarımız arasında çiftçi, esnaf, emekli, memur, öğrenci, ev hanımı, bayan veya erkek hiç fark etmeden araç sahibi olabilecek bütçeye sahip olan herkes ikinci el vadeli otomobil sahibi olabilir. Senet karşılığında ve kefil aracılığı ile otomobil satın alırken bir çok firma kimlik bilgilerinizi isteyerek satış işlemi gerçekleştirmektedir. Fakat senet karşılığında araç satın alırken çok fazla dikkatli olmanız gerekmektedir. Senet karşılığında vadeli ikinci el otomobil satışlarında en çok tercih edilen modeller Opel, Toyota, Mercedes, Audi, Volkswagen, Ford, Fiat, Hundai gibi markalar olurken bu araçların yanı sıra birde senet kaşığında vadeli traktör satan galeriler, elden taksitle motosiklet satan firmalar, tır ve kamyon satışları da yapılmaktadır.

Senetle Araç Alabileceğiniz Yerler

İnternet üzerinden de senet ile alışveriş yapabileceğiniz güvenilir siteler bulunmaktadır. Bu yerlerden de uygun faiz ve vadeler ile araç alabilirsiniz. Firmanın inisiyatifine göre peşinat ödemenize bile gerek kalmadan direk hayalinizdeki aracı alabilirsiniz. Senetle araç alabileceğiniz yerlerin linkleri aşağıdaki gibidir. Linklere tıklayarak modellere ulaşabilirsiniz;

  1. Wowwo.Com
  2. MutluEvim
  3. Vasıtam.com
  4. Sahibinden.com

İstanbul’da ikamet ediyorsanız ve bankalardan kredi çekemiyorsanız, senetle araç satışı yapan galerilere müracaat edebilirsiniz. Ancak unutmamanız gerekiyor ki bu firmalar bankalardan daha çok faiz uygulayabilirler. Otomobil aldığınız firmanın güvenilir olmasına dikkat etmenizi öneririz. İmzalayacağınız senetleri okumadan imzalamayınız. Şartları ve ödeyeceğiniz tutarları tamamen incelemeli ve sözleşmenin bir nüshasını da kendinize almalısınız.1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 4,25 out of 5)
Loading...

Hakkında Cemil Tefeciler

Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifinde uzun yıllar çalıştım ve emekli oldum. Gönüllü olarak tüm esnaf meslektaşlarıma başvuru için yapmaları gerekenleri anlatmaktayım.

Bir yorum

  1. Merhaba ben tır almak istiyorum tamamına kiredi kulana bilirim benin 27 bin TL maliye borcum var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Hopp!