Anasayfa / İhtiyaç Kredisi / İnternetten Kredi Veren Bankalar Listesi
İnternetten Kredi Veren Bankalar Listesi

İnternetten Kredi Veren Bankalar Listesi

Bulunduğunuz yerden, evinizden iş yerinizden kısacası oturduğunuz yerden kredi çekmek sanırım her zaman kulağa hoş gelen sözler arasında yer alır. Üstelik bu krediyi banka şubesine dahi gitmeden çekmek isteyenler de vardır ilk okuduğunuzda imkansız gibi gözükse de artık günümüz Türkiye’sinde bu da mümkün. Bunun ilk temel kaynağı hiç şüphesiz ki hayatımızın artık olmazsa olmazları haline giren internet bankacılığıdır. İnternet kullanımının artması ile bankalar da artık bu standarda göre kampanyalar düzenlemekte ya da işlemlerini online olarak İnternet üzerinden gerçekleştirilebilecek hale getirmektedir. Şubeye gitmeden kredi çekebileceğimiz ve işlem yapabileceğimiz bankalar arasında listenin birinci sırasını Finansbank’ın Enpara hizmeti yer alıyor.

En Kolay Kredi Veren Bankalar 2022

Acil nakit ihtiyaçlarınızın çözümünde internet üzerinden en kolay kredi veren bankalar listesi aşağıdaki gibidir:

  • Finansbank En para
  • Aktif bank N internet
  • Garanti bankası cep şubesi
  • Akbank anında kredi
  • Finansbank kredi GO
  • Yapı Kredi bankası internet
  • Denizbank Dijital Deniz

Finansbank Enpara İnternet Hizmeti 2022

Enpara.com üzerinden veya Enpara Mobil İnternet şubesi üzerinden başvuru yapacağınız 1.000 TL ve 30.000 TL aralığındaki kredi ihtiyacınızı 60 aya varan vade ödeme imkanı % 2,29 faiz oranları ile şubeye gitmeden kolayca hesabınıza aktarabilir ve kredi işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. İhtiyacınız olan krediye 20 saniye içerisinde başvuruyu yapıp onaylandığı takdirde 5 dakika içerisinde paranız hesaba aktarılıyor ve dilediğiniz zaman kullanabiliyorsunuz.

Finansbank En Para internet bankacılığını kullanmak ve bilgi almak istiyorsanız tıklayınız.

Aktifbank N İnternet Hizmeti

Nkolaykredi.com.tr adresinden kolayca başvuru yapabileceğiniz bu kredi hizmeti 2.000 TL ile 30.000 TL arasında 60 ay vade seçeneği ile sizlere kolay kredi kullanmayı sağlıyor. Bilgisayarınızdan yada telefonunuzdan kolayca başvuru yapabileceğiniz bu İnternet kredisi onaylandığı takdirde 5 dakika sonunda hesabınıza aktarılmaktadır.

Kullanmak istediğiniz kredinizi Aktif Banktan yapmak istiyorsanız eğer detaylı bilgi için tıklayın.

Garanti Cep Şubesi İnternet Hizmetleri

Garanti cep şubesi bankacılığı üzerinden 1.000 TL ile 25.000 TL aralığında % 1,19 faiz oranları ve 60 aya varan vade seçeneği ile istediğiniz an kolayca telefonunuzdan yada bilgisayarınızdan şubeye gitmeye gerek kalmadan kolayca başvuru işlemlerinizi yapabiliyorsunuz. Onaylandığı takdirde paranız hesabınıza yatıyor ve dilediğiniz an kullanabiliyorsunuz. Bu başvurudan yararlanabilmek için ise sadece Garanti Cep Mobil Uygulamasını indirmiş olmanız yeterli.

Sizde kullanmak istediğiniz kredinizi Garanti Cep Bankacılığından istiyorsanız eğer tıklayıp bilgi alabilirsiniz.

Akbank Direkt İle İnternet Hizmeti

Akbank yeni çıkarttığı mobil uygulaması olan Akbank Direkt aracılığı ile istediğiniz an kredi başvurusu yapabilirsiniz. Akbank Direkt ile 7/24 belgesiz ve imzasız şubeye gitmeye gerek kalmadan istediğiniz yerde kredi başvurusu yapabilir ve başvurunuz onaylandığı takdirde paranızı istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Sizde çekmek istediğiniz krediyi Akbank Direkt uygulamasından kullanmak istiyorsanız eğer tıklayın.

Finansbank Kredi GO İnternet Hizmeti

Finansbank’ın Enpara‘dan sonra başlattığı yeni uygulama olan Kredi Go ile cep telefonunuzdan şubeye gitmeden istediğiniz yerde kolayca başvuru yapabiliyorsunuz. Bu başvuruyu yapabilmeniz için aranan tek şart telefonunuza sadece Finansbank Kredi Go uygulamasını yüklemek olacaktır. Bundan sonraki aşama ise sadece ihtiyacınız olan tutarı giriyor ve kredi başvurunuz onaylandığı takdirde istediğiniz kredi miktarı hesabınıza yatırılıyor. Üstelik uygulamanın şöyle bir güzelliği daha var size o an kredi onayı olmuyorsa bile kredinin verilebileceği herhangi bir zaman başvuruda bulunabilmeniz için size bilgilendirme mesajı gönderiyor.

Finansbank Kredi GO İnternet Hizmeti
Finansbank Kredi GO internet hizmeti ile kredinizi şubeye gitmeden alabilirsiniz.

Sizde çekmek istediğiniz krediyi Kredi Go bankacılığından kullanmak istiyorsanız eğer tıklayın.

Yapı Kredi İle İnternet Hizmeti

Yapı kredi bankasının internet veya mobil uygulamasından yararlanmak istiyorsanız eğer ihtiyacınız olan kredi miktarı 1.000 ile 15.000 TL arasında olmalıdır. Kredi başvurunuz onaylandığı takdirde hesabınıza paranız yatıyor ve istediğiniz zaman kullanabiliyorsunuz.

Sizde kredinizi Yapı Kredi’den kullanmak istiyorsanız eğer tıklayın.

Denizbank Dijital Deniz İnternet Hizmeti

Denizbank’ın Dijital Deniz uygulaması sayesinde mobilinizden yada bilgisayarınızdan başvuru yaptığınızda onaylandığı takdirde banka paranızı hesabınıza yatırır ve istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken mobilinize Dijital Deniz uygulamasını indirmek olacaktır.

Sizde kredi işlemlerinizi Dijital Denizden yapmak istiyorsanız eğer lütfen tıklayın.

Yazımızda da belirttiğimiz gibi birçok banka şubesine gitmeden kredi kullanmanızı sağlanmakta. Burada sizin dikkat etmeniz gereken konu iyi bir araştırma yapmalısınız keza her bankanın faiz oranları aynı olmamakla birlikte farklı kampanyalar sunmaktadırlar. Bizim yazmış olduğumuz makalemizin içerisindeki konu aldığımız banklar arasında en düşük faizli olan Finansbank’ın Enpara hizmetidir. Şubeye gitmeden kredi çekmek istiyorsanız ilk önce mobil uygulamayı telefonunuza indirmeniz gerekli ve başvuru yapıp kredi almayı deneyebilirsiniz.

Bir farklı konuda şubeye gitmeye gerek kalmadan en kolay kredi veren banka hangisidir diye sorarsanız eğer bu sorunun cevabı hiç şüphesiz Aktif Bankın N Kolay Kredisi’dir. İhtiyaç duyduğunuz kredi miktarını her banka veriyorsa eğer biraz daha araştırma yaparak faiz oranları düşük olan bankaları tercih etmelisiniz.

Bu makalemizde sizlere şubeye gitmeye gerek kalmadan kredi veren bankalar hakkında ufak çaplı bir bilgiler hazırladık. Aklınıza takılan sorunları size en yakın banka şubelerinden detayları ile öğrenebilirsiniz.


Hakkında Esnaf Kefalet

Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifinde uzun yıllar çalıştım ve emekli oldum. Gönüllü olarak tüm esnaf meslektaşlarıma başvuru için yapmaları gerekenleri anlatmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.