Anasayfa / Kredi Kartı / Aynı Gün (İsimsiz) Kredi Kartı Veren Bankalar (Hemen Başvur)
Aynı Gün (İsimsiz) Kredi Kartı Veren Bankalar
Aynı Gün (İsimsiz) Kredi Kartı Veren Bankalar

Aynı Gün (İsimsiz) Kredi Kartı Veren Bankalar (Hemen Başvur)

Gelişen teknoloji ve yaşam koşulları ile artık evde kart bekleme dönemi sona erdi. Hesap açılışlarında eski dönemlerde kişilere banka kartı verilmiyordu. Bu yüzden insanlar banka kartının gelme sürecinde maaşlarını veya hesaplarına yatan parayı çekmek için günlerce bekliyordu. Bunun engellenmesi için gelişen teknoloji ile anında kredi kartı ve banka kartı basan bankalar çıktı. Kredi kartı başvurusu yaptıktan sonra evde günlerce kart beklemenize gerek kalmadan geçici isimsiz kart ile ihtiyacınız olan tutarlara kavuşacaksınız. Kartların isimsiz oluşu sizleri korkutmamalı. Çünkü bu kartlar bankalar tarafından asıl kartınız gelene kadarki süreçte kullanılan geçici kartlardır. Bu kartlar sizin adınıza ve hesap numaranıza açılmaktadır. Geçici olarak verilen kredi kartlarının dışında bir de banka kartları bulunmaktadır. Ziraat Bankasının verdiği Genç Bankkart üzerinde de isim yazmamaktadır. Geçici kredi kartı veren bankaları, kesin ve anında onaylı kredi kartları ve banka kartlarını haberimizde inceleyeceğiz..

İsimsiz Kart Nedir?

İsimsiz kartlar bankalar tarafından insanlara geçici bir süre kullanım için verilen kartlardır. Asıl kredi veya banka kartlarının banka tarafından çıkartılma sürecini bekleyemeyen ihtiyaç sahibi insanlara verilmektedir. Bu kartların üzerinde şahısların isminin yazmaması bu kartın sizin olmadığı anlamına gelmemektedir. Bu kart sizin hesap numaranız ile tamamen sizin adınıza açılmıştır. İsim olmamasının tek sebebi, asıl kart gelene kadar geçen kısa zamanda kullanılmasıdır. Kartın geçerlilik süresi 1 yıldır. Asıl kartınızın geliş süresi de bir hafta 15 günü geçmeden verdiğiniz ev veya iş adresine teslim edilecektir. Bu kartları her bankanın verdiğini söyleyemeyiz. Gelişmiş ve teknolojik koşullara ayak uyduran bankalar tarafından verilmektedir. Örneğin; Ziraat Bankası, Halk Bankası, ING Bank, Denizbank gibi birçok banka bu fırsatı insanlara tanımaktadır.

Anında Kredi Kartı Veren Bankalar

Nakit ihtiyaçlarınızda, alışverişlerinizde ve daha birçok ihtiyacınızda paraya ihtiyacınız olabilmektedir. Bu ihtiyaçların karşılanabilmesi için insanlar çıkar yollar aramakta ve zora girmeden bir şekilde para bulma yolları ararlar. Para bulmanın en kolay yolunun bankalar olacağı sanılsa da bu işlemler için de bazı koşulları sağlamak gereklidir. Örneğin bankalara kredi kartı başvurusunda bulunmak için sağlamanız gereken koşullar;

 • Bankalar ile aranızda olan ilişkinin sicilinizi kötü etkilememiş olması gerekmektedir.
 • Kredi puanınızın yüksek olması gereklidir.
 • Daha evvelden gecikmiş borcunuzun bulunmamış olması gereklidir.
 • Ödenmemiş kredi veya kredi kartı borçları yüzünden yasal takibe düşmemiş olmanız gerekmektedir.
 • Sabit bir gelirinizin ve sigortalı bir işinizin olması gerekmektedir. Bu koşulları sağlamanız halinde bankalara başvuru yapabilir, anında kredi kartı imkanından yararlanabilirsiniz.
Anında Kredi Kartı Veren Bankalar - Aynı Gün (İsimsiz) Kredi Kartı Veren Bankalar (Hemen Başvur)
Anında kredi kartı veren bankalar bulunmaktadır. 

Geçici Kredi Kartı Veren Bankalar

Acil nakit ihtiyaçları anında bankalara başvuru yaparız. Fakat eski zamanlarda bankanın onayladığı kredi kartının çıkartılması için bir yada iki hafta beklemek zorunda kalıyorduk. Bu da o anki ihtiyacımızı karşılamaya yaramıyordu. Bankaların müşteriler için yeni çıkardığı bir imkan ile asıl kart çıkana kadar isimsiz kredi kartı çıkarılmaktadır. Hesap numaranız ile açılan bu kartı normal kredi kartınız gibi kullanabilecek, işlemlerinizi bu kart ile de yapabileceksiniz. Yine bu karttan faydalanmak ve başvurunuzun onaylanması için bankalar ile aranızdaki ilişkinin olumlu olması gereklidir.

Anında Onaylı Kredi Kartı

Kredi kartı almak için artık şubelere gitmenize gerek kalmayacak! Şubeye gitmeden adrese teslim kredi kartı fırsatlarından yararlanarak fiziksel bir çaba sarf etmeyeceksiniz. Bankaların resmi internet sitelerinde bulunan bölümlerde verilen başvuru formlarını eksiksiz doldurarak anında kredi kartına sahip çıkabilirsiniz. Bankaların mobil bankacılık uygulamalarına girerek veya internet sitelerine girip bu işlemi yapabilirsiniz. Bankalar başvurularınızı değerlendirmeye alırlar ve şartlara uygun olmanız halinde size geri dönüş sağlayacaklardır. Başvurunuzun olumlu sonuçlanması için banka sicilinizin temiz olması ve kredi notunuzun yüksek olması gerekmektedir.

Anında Onaylı Kredi Kartı 1 - Aynı Gün (İsimsiz) Kredi Kartı Veren Bankalar (Hemen Başvur)
Anında onaylı kredi kartınızı bankalardan temin edebilirsiniz. 

 Kesin Onaylı Kredi Kartı

Hiçbir bankanın kredi kartına kesin onay verme gibi bir zorunluluğu yoktur. Maaş durumunuz ve ek gelirlerinize bakılarak düşük veya yüksek limitli bir kredi kartı alabilirsiniz. Bunların dışında bir de bankalar ile geçmişte veye o an olumsuz bir şey yaşamamış olmanız gerekmektedir. Ülkemizde en çok kredi kartı veren bankalar; İş Bankası, Akbank, Denizbank ve Garanti Bankasıdır. Bu bankalara gidebilir ve başvuruda bulunabilirsiniz. Her bankanın kendine göre farklı avantajları bulunmaktadır. Hem ihtiyaçlarınızı giderir hem de sağlanan avantajlardan faydalanabilirsiniz.

Kartlarda İsim Yazmıyor

Geçici verilen kredi veya banka kartlarında isim yazmıyor olması insanları korkutuyor. Fakat herhangi bir endişeye girmeye gerek olmadığını söylemek isteriz. Bu kartlar şahısların isimleri olmasa da hesap numaralarına ve kendi şifrelerine göre tanımlanmaktadır. Gerçek kart gelene kadar ki bir iki haftalık sürede kullanılabilecek bir kart olmasından dolayı da üzerine isim yazılmaya gerek duyulmamaktadır.

Kredi Kart Başvurusu

İhtiyacımızın olduğu anlarda nakde sıkışmamak adına kredi kartları bizim kurtarıcımız haline gelmiştir. İnsana kendini iyi hissettiren ve güven veren bu kartlar ile alışverişlerde, günlük nakit ihtiyaçlarında rahat edebiliyoruz. Elden para vermediğimiz için de kendimizi ödeme günü gelene kadar para harcamamış gibi hissediyoruz. Bankalardan kredi kartı almak için gerekli evrakları tamamladıktan sonra bankalara başvuru yapabilirsiniz. Kredi kartınızı bekleyemeyecek kadar acil ihtiyaçlarınız var ise bankadan geçici kredi kartı talep edebilirsiniz. Asıl kart gelene kadar aynı işlevi o kartta görecektir. Ya da kredi kartı başvurunuzu şubeye gitmeden bankaların internet sitelerinden veya mobil bankacılık üzerinden yapabilirsiniz. Bankalardan kredi kartı almak için işlem sırası şu şekildedir;

 • Öncelikle şubeye giderek veya internet üzerinden başvuruda bulunmanız gerekmektedir.
 • Varsayalım ki başvurunuz onaylandı. İnternet üzerinden yaptığınız başvurular onaylandığında şubeye gitmenize gerek kalmadan kredi kartınız verdiğiniz adrese teslim edilmektedir.
 • Şubeye giderek nüfus cüzdanınız ile başvuru yapmanız halinde orada gerekli evrakları imzalamanız ve doldurmanız gereken bilgileri doldurduktan sonra ister kredi kartınızın gelene kadar bekleyebilir, isterseniz de gelene kadar bir isimsiz kart talep edersiniz. Seçim size kalmış.

Ziraat Bankası İsimsiz Genç Bankkart

Bankalar isimsiz kartları yalnızca kredi kartlarına vermemektedir. Maaş alan kişilere, hesap açtıran kişilere ve öğrencilere verilen Genç Bankkart kullanıcılarına da isimsiz kart çıkartılmaktadır. Üniversite öğrencilerinin hem hesap kartı hem de kredi kartı olarak kıllandığı bu kartın üzerinde isim yazılmamaktadır. Ziraat Bankası bu kartı 18-26 yaş aralığında önlisans, lisans ve yüksek lisans veya doktora öğrencilerinden burs alan ve ya geri ödemeli kredi alan öğrencilere vermektedir. Sağladığı avantajlar şu şekildedir;

 • Alışverişlerde sunulan banka kartı veya kredi kartı seçeneklerinin ikisinden birini seçmeye hakkınız vardır.
 • Hem maaş kartı hem de mevduat hesabı olarak kullanabilir, yatan kredi veya bursun haricinde para yatırabilirsin.
 • İhtiyaç anında kullanabileceğiniz yalnızca alışverişlerde geçerli Harçlık Avans limitinizi açabilirsiniz.
 • İnternet alışverişlerinizde 3D Secure ile dilediğiniz şekilde güvenli alışveriş gerçekleştirebilirsiniz.
 • Kartınızın kredi kartı bölümünü kullandığınızda geçerli alışveriş merkezlerinden taksitli alışverişler yapabilir ve para puanlar kazanabilirsiniz.
 • Kredi kartından nakit avans çekebilirsin.

Yeni çıkan Genç Bankkartın ise diğer özellikleri yukarıda saydığımız şekilde olmaktadır. Aralarındaki farklar ise; ister kredi kartınız ile ister banka kartınız ile yaptığınız alışverişlerde, harcamanız 90 TL‘nin altında ise temassız ödeme seçeneğini kullanabilir, ödemelerinizi daha kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Ziraat Bankası İsimsiz Genç Bankkart - Aynı Gün (İsimsiz) Kredi Kartı Veren Bankalar (Hemen Başvur)
Ziraat Bankası İsimsiz Genç Bankkart’ı hem banka kartı hem de kredi kartı olarak kullanabilirsiniz.

İsimsiz Kredi Kartı Veren Bankalar

 1. Ziraat Bankası- Maximum
 2. Akbank- Axess
 3. İş Bankası-Maximum Kart
 4. Halk Bankası- Paraf
 5. Vakıfbank- Bonus
 6. ING Bank- Maximum, Bonus
 7. Garanti Bankası- Felixi, Bonus, Clasic
 8. Finansbank- CardFinans
 9. TEB- Bonus
 10. HSBC- Advantage 
 11. Denizbank- Bonus, Classic, Sea
 12. Fiba Banka- Milenyum World Kart 
 13. Şekerbank- Şeker Bonus 
 14. Yapı Kredi Bankası- World Kart 

Anında veya geçici kredi ve banka kartı veren bankaları sizler için araştırdık. Bu bankalara gidip kredi kartı veya banka kartı başvurusu yaptıktan sonra geçici olarak kullanmak için kart talep edebilirsiniz. Bu kartları veren bankaların dışında bankalardan birden fazla kart almak için gerekli bilgileri ve yüksek limitli kredi kartı veren bankalar hakkında bilgileri de öğrenebilirsiniz.1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...

Hakkında Finansal Uzmanı (T)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Hopp!